Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 19 2024 07:02:18
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

PARABOLA FORUM - UŽ TO TAM " BUBLE "

Žijeme v EUZeleným detičkám na Parabole pocit moci zamotal hlavičky tak dokonale, až si zabili to najdrahšie, čo tam mali.

Diskusiu a tým sledovanosť.

8.5.2013 sa diskutujúci vzbúrili a Parabola bola následne nútená zelených drábov odvolať.

Pani Lubaska o situácii na Parabole napísala.

škoda, že sa už nedá prečítať o čom sa tam chlapci-odborníci handrkovali. ich arogancia a ničím neobmedzovaná moc adminov museli nevyhnutne viesť k prvým náznakom konca. ako chutí moc - len pre túto stránku typické určité "demokratické" redakciou schválené pravidlá, rozhodnutia adminov o tom, koho zablokujú pre ich porušenie a koho ponechajú v diskusii, človek, aby sa bál zapojiť sa do nej, warder dospel ako persona k svojej adminskej smrti...smiley a pritom tie reči, ako admini rešpektujú jeden druhého. komické. teraz tam vystupuje užívateľ warder a som zvedavá, či ho budú blokovať za jeho "milý ľudský" prístup k ostatným užívateľom, hihi. akýsi návrat k päťdesiatym rokom. ale jasne, že to nie je samoúčelné. účelne nastavení admini aby proklamovali pozitívny obraz skylinku. Teší ma, že sa začali zožierať zvnútra. ani známy, ktorý sa tam zvykol zapájať do diskusií, tam za posledný mesiac vôbec nebol... strácajú diskutujúcich. Diktatúry všeobecne nemajú večné trvanie.:-)

Ja som napísal.

Pani Lubaska, gratulujem! Napísali ste to výstižne. Diskusia na Parabole bola dôkazom najvyššej možnej manipulácie v reťazci čiernych peňazí v spojení so Skylinkom. V diskusii na internete môže byť jedno jediné obmedzenie a to ak jeden uráža iného, vtedy sa má zakročiť vymazaním urážajúcich slov, potrestaním vinníka, nie však mazaním všetkého a manipuláciou ako sa robilo a robí na Parabole. Bude zaujímavé sledovať, ako sa z toho marazmu vymotajú. Chvíľku sa budú hrať na polepšených a potom im peniaze zasa zamotajú hlavy.

No a aká je skutočnosť po dvoch týždňoch ?

Mal som pravdu.

Chvíľočku sa naozaj hrali na polepšených.

Teraz to už na Parabole znova začína riadne bublať.

O problémoch Skylinku ani slovo, celá diskusia je ovládaná umelo tvorenými príspevkami a TOP téma je akože "pochvala redakcii".

No a zelený MEGO to už začína "sekať" podľa pokynov ZHORA.

FORUM Parabola je katastrofa.

Niekedy sa tam dalo fantasticky diskutovať, potom sa spriahla s mamonom.

Slobodná diskusia skončila.

Teraz je dobrá tak akurát pre tipovanie a zábavu.

Kedy to na tej Parabole v diskusii znova "buchne" ?

V dohľadnom čase isto.


Luteran , May 26 2013 11:24:46 16 Komentáre · 4963 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , May 26 2013 11:44:09
Je to doslova zábava. V téme DVB-T Krnov "zelený dráb" nevhodne vstúpi do diskusie, vyvolá to zbytočnú protireakciu. Drábovi zapne, že to nie je dobre, lebo nevie, na ktoré pravidlo má toneka namotať. A tak si prizve na pomoc Jousiho. Ten otvorí ďalšiu zbytočnú tému, potom príde mousi, tousi, housi, pousi a tak je celé FORUM Parabola v ...
Luteran , May 26 2013 11:57:59
Tonek teraz všetkým HORE v Parabole a hlavne MEGOvi riadne zamotal tie ich zelené "hlavičky". Požiadal MEGA, aby mu veci upresnil. Som veľmi zvedavý, akú taktiku zvolí ParM7. Toto je lepšie ako detektívka a vlastne ešte lepšie ako MS 2013 v hokeji. Tonek, nedaj sa! Držíme Ti palce!
Luteran , May 26 2013 12:48:48
Šaškáreň na Parabole dnes už pomaly graduje. O 12.42.31 ivo2001 pridal tému "Kdo vysílá French Open?" A hneď si sám aj odpovedal. No tak ParM7, buďte trocha normálnejší! Kto Vám toto uverí? Snáď iba blb.
Luteran , May 26 2013 13:00:44
No už to začína. Nastúpila "odpratávacia čata". Pista83 o 12.52 otvoril tému "Premier league ..." a tiež jannko "rosah družíc ..."
Luteran , May 26 2013 13:43:47
Tak už to začalo. Masto otvoril tému ST kupuje DIGI, apriliarsv si volá na pomoc zeleného drába, našťastie sa k mastovi pridal Tomik535. Perfektný začiatok zápasu, skoro ako včera Bayern a Dortmund.
okap , May 26 2013 13:48:00
Ak sa nemýlim Tomik 565 bol v minulosti zelený mužík...
Luteran , May 26 2013 13:56:16
Okap, asi máte pravdu, usudzujem podľa poslednej reakcie Tomik565 o 13.50.55. Proste psychiatria ako vyšitá. HORE v ParM7 si to uvedomujú a poslali na pomoc chlapíka, čo má nick továrna. Ten sa o 13.49 pokúša odvrátiť pozornosť divákov témou o Opensat 4000. No poviem Vám, je to zaujímavý zápas o nervy.
okap , May 26 2013 14:00:50
je to jasne, lebo Tomík chce niekomu dať dlhu dovolenku, ak niečo obeť urobí, len si vôbec neuvedomuje, že je t.č. červený a nie zelený
Luteran , May 26 2013 14:08:31
Sú tam zvláštni ľudia. Taký mmc, veď ten je na Parabole dosť dlho a myslel som si, že s nimi nič nemá. A on o 13.51 žiada admina, aby stopol tému "rosah družíc". To je dosť čudné, veď potom by v diskusii neboli žiadne témy a Parabola by krachla. Ten mmc je z ktorej planéty? HORE, alebo DOLE. No poviem Vám, škoda, že nemám viac času. Dnes to na tej Parabole asi "buchne".
okap , May 26 2013 14:15:09
ano, obsah stránky obsahuje 90 prerc.odpovedí na otázky, ale nie je to tam napísané pre laikov, ale pre odborníkov, diskusia by mala služiť na pomoc a nie na sekanie tém, preto aj v minulom období nič zajímavé v diskusii nebolo. Včera so sa tešil, že diskutujúci budú medzi sebou porovnavať kvalitu HD prenosu z futbalu na rôznych stanicias ch , ale všetci mlčali počas celého zápasu i prestávky...
Luteran , May 26 2013 14:48:36
okap, máte úplnú pravdu. Presne o tom má byť diskusia, aby si tam návštevníci povedali slobodne svoje názory k témam. Parabola sa sama ˇzabila" už aj tým, keď utajila príspevky pod článkami. Vieme prečo a na čí pokyn. A potom pokračovala v totalite na FORUMe a to sa jej vypomstilo. Sú tam ešte aj normálni jedinci ako povedzme Standa3. Ten sa chudák snaží diskusiu zachrániť, ale sám sa bojí a už v titulke o 14.21 píše Seriál Vyprávěj - možná mimo mísu ... Tak to je aj fraška, aj tragédia dokopy.
Luteran , May 26 2013 15:39:37
No a sme "doma". masto a jannko sú už z diskusie vyhodení a dráb MEGO to ešte aj škodoradostne komentuje o 15.26. Čistá psychiatria. Teraz, buď tí ostatní normálni odignorujú diskusiu, alebo si to so zeleno narušeným mužíčkom vybavia riadne od srdca.
Luteran , May 26 2013 21:00:03
Tak zatiaľ to vyzerá tak, že "vrchnosť" a "zelení drábi" na Parabole dokázali slobodu diskutujúcich dostatočne zastrašiť. Umlčali apriliarsv a Tomika535 a ostatní už poslušne nabehli na panské. Parabola ParM7 vyhráva nad slobodnou Diskusiou 1:0.
Luteran , May 26 2013 21:35:14
Ešte som si nevšimol heroický súboj tonek kontra zelený petr33 o 21.26 v téme DVB-T Krnov. Keďže zelený dráb MEGO nestačil, ParM7 tam vyslalo drába petr33 a ten to zobral od podlahy. Na toneka našiel paragraf spam. Aké jednoduché! A ten zelený MEGO na to nevedel prísť ? ParM7 mu asi strhne z výplaty a ak sa to stane ešte raz dostane padáka na doživotie.
Luteran , May 27 2013 09:15:32
Pani Lubaska, vďaka za vyjadrenie názoru i pomoc Parabole. Toto je asi jediná možnosť ako na Parabole umožniť diskutujúcim čiastočne slobodné vyjadrenie. "Zelení drábi" nás čítajú a musia tak aspoň čiastočne korigovať svoju činnosť. Nakoniec o tom svedčí aj dnešný, po dlhej dobe prvý kritický príspevok na Skylink s názvom overenie SERPO... pridaný 8.32 ivan22. Korkoran povedal pravdivo stav aký v tom panuje, t.j. cit. "neposune se zápis,ale celková doba se prý ukáže až na konci původního předplatného poseru.Mám zaplaceno na 3 kartách něco navíc-a kde nic tu nic,má v tom Šiclink neporiadok spíš BORDEL. No, bude zaujímavé sledovať vývoj tejto témy a reakcie.
Luteran , May 27 2013 15:53:46
Dianie v diskusii na Parabole je groteskne zamotané. Po príspevku SERPO tam akýsi Jantars vymyslel poriadnu "haluz". Sused znemožnil susedovi príjem DVB-T vysadením stromov! A na túto "habaďúru" sa tam úplne vážne "namotalo" 35 príspevkov ! Tak to teda mimoriadne ParM7 gratulujem.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,481
Najnovší člen: sa3syaHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás