Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 19 2024 07:29:02
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

PARABOLA I PÁN KOVÁŘ POTREBUJÚ POMOC!

Žijeme v EUParabola potrebuje znova pomôcť. Dá sa to ešte? Na začiatku existencie sme jej pomáhali rásť a robili jej reklamu ako sa len dalo. Odvďačila sa nám, bola silná, dôveryhodná, mali sme ju radi, lebo nám umožňovala slobodne diskutovať a vymieňať si názory. Postupom času sa veci zmenili. Odborný potenciál sa stratil tým, že naslovovzatí odborníci z Paraboly odišli, alebo boli odídení a Parabola sa vydala cestou čírej reklamy. To by nevadilo, pokiaľ by kormidlo Paraboly aspoň vo svojej diskusnej časti držalo nezávislý kurz. Hoci, priznám sa, nepátram, komu to kormidlo v skutočnosti patrí. Stále si myslím, že je nádej, aby Parabola mohla vybrdnúť z temnoty do ktorej ju "kapitáni " navigovali. Prípad Kovář a Parabola sú dôkazom toho kam sa veci dostanú ak sa v diskusii preferuje klamstvo, podvody a slušnosť, čestnosť, demokracia tu nemá miesto. Nech umožní diskutujúcim registráciu iba na vlastné meno. Bude tam mať síce menej nezmyslov, ale stúpne jej vážnosť a kredit. Pozrite si príklad a realitu ako to teraz na Parabole vyzerá.
Anonymní prispievatelia tam účelovo klamali a zavádzali verejnosť mysliac si, že sú nepostihnuteľní. Pravda, toto nemusí byť priama chyba správcov Paraboly, ale teraz v prípade spomínaného článku je tu už pochybnosť. Je v tom totiž obrovský rozdiel ak niekto všetky tie klamstvá z diskusie účelovo prenesie do článku, tvári sa odborne, podpíše sa. Rozumiete tomu však? V diskusii na Parabole Nick Idiot napíše, že Ariva sa prehrieva, horí, zabíja a síce na to mu Nick Pitomec napíše, že to nie je vôbec pravda , ale Nick Jopo 166 má dlhú chvíľu a už sa chytí. A hneď podporí Idiota, k Jopo166 sa pridá Furicka,Taliga, Blbec a hneď sú vo svojom živle. No a keď sa nájde ktosi kto veci nielen rozumie, ale vie ,že sú to klamstvá a napíše svoj názor, Parabola má na jeho likvidáciu svojské metódy. Nickovia, keďže klamú nemajú argumenty a preto likvidujú nepríjemných osočovaním, urážaním. A pokiaľ dotyčný nezmizne sám a veci pravdy uvádza ďalej a tie sú pre kohosi veľmi nepríjemné, tak ho Parabola odstaví účelovým zablokovaním prístupu, aby nemohol pokračovať v argumentoch. Podvodníci Nickovia sú chránení a prispievateľ pod vlastným menom je poškodený!
Realita je evidentná priamo z diskusie viď priložený obr. Tí "chlapci" síce vedia, že ich vlastné klamstvá raz môžu dohoniť, ale rúško anonymity im dáva pocit falošných machrov. Však Ty Pitomec, veď keď bude problém, poviem, že za počítačom sedel brat, sestra, otec, mama, alebo hoci aj ET...
Luteran , October 30 2011 10:02:31 2 Komentáre · 3920 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

lubomir63 , November 09 2011 13:33:35
teraz som bol na parabole v "Diskusii". Stačí si prečítať niektoré fundované odpovede v : Satelitná zásuvka alebo : Tak mě nejde satelit . Aj toto hovorí o tom kam sa naša mila Parabola dostala. Ak sem nejaký naozaj laik napíše (a píše samozrejme ako laik) tak pre pár exotov je hneď z toho odbavovací kútik a nie seriozne poradenie. Takže aj takúto - odbavovaciu službu už ponúka táto stránka. smileysmileysmiley
Luteran , November 10 2011 08:54:42
lubomir63, máte pravdu, riešením by bolo profesionálne vedenie Paraboly a tiež odvaha odborných diskutujúcich vystupovať pod vlastným menom. Otázne je , či by to vyhovovalo samotným majiteľom Paraboly, ktorým ide hlavne o návštevnosť. Existujú hranice medzi reklamou a zavádzaním, to čo sa dialo v prípade Kovář alias Ja je už ďaleko nad jej rámcom.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,481
Najnovší člen: sa3syaHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás