SKYLINK KLAMAL, KRADOL, SLOVENSKO TO KRYLO A ČO ĎALEJ ? TREST ÚRADNÍKOM, POLITIKOM ! AKO ?
Pridal Luteran Dátum May 17 2014 08:06:10
PYRAMÍDA PODVODU SKYLINK SA POMALIČKY OTRIASA ...


.
Podrobné novinky
Pyramída podvodu Skylink sa pomaličky otriasa v základoch, najavo vychádzajú pre štát, úrady, skutočnosti nehodné štátu v Európskej Únii.

Stručne si zopakujme podstatu podvodu Skylink.

Štát zabezpečil vysielanie STV cez satelit a umožnil súkromným televíziám licenciou, pridať sa ku garantovanému bezplatnému vysielaniu.

V roku 2007 štát firmu Rádiokomunikácie predal a Slovaklink sa premenoval na Skylink.

Vysielanie STV, ČT a ďalších TV bolo garantované naďalej bezplatne, štát to platil z koncesií a súkromné TV z reklamy.

Nový majiteľ ku garantovaným základným programom zadarmo Grátis, navyše pridal balíky platených programov.

Programy GRATIS sa na kartách majiteľov aktivovali v ročných intervaloch, zápisom údajov cez dátový kanál STV, čo zabezpečovalo nerušený príjem.

Platené programy však neprinášali dostatočný zisk a nový majiteľ začal od roku 2010, špekulatívne manipulovať so zápismi na karty cez STV.

Postupne skracoval ročný zápis, manipuloval s dátami, nasledovali časté výpadky kariet, už v mesačných intervaloch.

Štátne úrady, regulačný úrad, Rada pre vysielanie, SOI a ani STV, na masové sťažnosti občanov nereagovali, doslova ich ignorovali.

Prečo to robili, sa čoskoro ukázalo.

30.5.2012 firma M77 nezákonne, podvodne, výpalníckym spôsobom príjem programu STV a ďalších Gratis, podmienila zaplatením “servisného poplatku “.

Proti tomuto podvodu protestovali občania a Združenie SLOVSAT, ktoré zaslalo oficiálnu žiadosť o konanie vo veci, všetkým zložkám štátu i Európskej komisii.

Originál textu zo dňa 25.6.2012 nájdete na http://www.solideurope.sk/news.php?readmore=369

Nasledovali 2 roky vyčerpávajúceho úsilia občanov, hlavne Združenia SLOVSAT spolu s odborníkmi, proti molochovi politicko-mafiánskeho Slovenska.

Kým občania a odborníci SAT TV strácali čas, peniaze, nervy a bojovali o svoju česť, prežitie, podvodnícky kartel okolo Skylinku zarábal a zarába nekontrolované milióny eur.

30.4.2014 rozhodnutie Súdneho dvora EÚ konečne potvrdilo, že Skylink klamal, kradol a Slovensko tento podvod podporovalo.

Občiansky a odborný tlak na slovenské úrady priniesol svoje prvé ovocie a zdá sa, že arogantná pyramída politicko-mafiánskeho Slovenska dostala trhlinu.


Tlak ako prvé nevydržalo Ministerstvo spravodlivosti, ktoré obvinilo príslušné úrady Slovenska nielen z nečinnosti, ale doslova napomáhaniu podvodu.

Oficiálne potvrdenie dvojročného teroru na občanoch Slovenska, ktorý ale naďalej pokračuje, vyvoláva závažné otázky.

Ako teraz máme pristupovať k tomuto skrz – naskrz mafiánsky prehnitému štátu, k úradom, úradníkom ?!

Kto, kedy a vôbec, bude niekedy, potrestaný za túto novodobú ” genocídu ” na vlastnom národe ?

Nádej je mizerná, keďže úradnícka oligarchia na Slovensku si neskutočne verí, vďaka silnému politickému a finančnému zabezpečeniu !

Moje telefonické rozhovory 16.5. 2014 od 8.30 do 10.00 s vedúcimi úradov na SOI a sekretariátom a riaditeľmi Regulačného úradu to len potvrdzujú.

Pokračovanie.