NEFORMÁLNE STRETNUTIE PREDAJCOV SAT TV BANSKÁ BYSTRICA
Pridal Luteran Dátum October 03 2013 21:05:35
4.10.2013 sa uskutočnilo prvé neformálne stretnutie predajcov SAT TV ...
Podrobné novinky
4.10.2013 sa uskutočnilo prvé neformálne stretnutie predajcov SAT TV v Banskej Bystrici, usporiadateľom bol Ing. Zeleňák CSAT.

Niekoľko desiatok predajcov Skylink sa v diskusii vyjadrilo k aktuálnym problémom, ktoré čoraz viac zaťažujú ich samotných a predovšetkým zákazníkov.

Tí sú zmätení, zastrašovaní zasielanými informáciami v časopise Skylink, ktoré obsahujú listy na meno, s citlivými údajmi a vyplnenými poštovými poukážkami.

Majitelia kariet, hlavne najstarší občania poukážky automaticky uhrádzajú a aktivujú tak celý reťazec problémov.

PO BOX Čadca týmto zákazníkom a taktiež ostatným, ktorí si kartu neobjednajú, následne zasiela nevyžiadané dobierky, navyše bez dokladu o úhrade !

Zákazníci nevedia čo s nimi, telefonujú na platenú linku, ktorá im následne radí obrátiť sa na predajcov.

Skylink PO BOX porušuje zmluvu s predajcami, okráda ich o zisk a tiež štát o DPH.

Predajcovia Skylink sa dohodli založiť profesné Združenie.

Dohodli sa informovať širokú verejnosť, médiá a úrady pravidelne o aktuálnej situácii.

Predajcovia Skylink informujú o tom, že nie sú zodpovední za činnosť PO BOX v Čadci.

Predajcovia Skylink žiadajú firmy zastupujúce PO BOX Čadca a M7Group, aby zverejnili svoju právnu subjektivitu.

Celý priebeh akcie bude zverejnený prostredníctvom televízie na Youtube.


P.S.1

No a teraz si akciu popíšme z pohľadu človeka, ktorý problematiku pozná do detailov a môže sa tak trocha z nadhľadu na veci aj pozerať.

Pozitívne na akcii bolo to, že sa vôbec uskutočnila a prišlo tak veľa predajcov cca 33, žiaľ ďalších 25 prihlásených sa nezachovalo korektne.

Svoju neúčasť ospravedlnili iba 3, ostatní narobili finačnú škodu Ing. Zeleňákovi z CSAT, ktorá to uhradí zo svojho, čo tiež hovorí o tom, akí sme.

V diskusiii sa prebrali všetky problémy a neduhy v súvislosti so Skylinkom, ktoré sú podrobne opisované na Solid Europe už dva a viac rokov.

Možno aj preto, keď som vystúpil ja, dosť emotívne chrípkovým hlasom, tí ktorí ma nepoznajú, mohli z toho mať nepríjemný pocit, dodatočne sa im ospravedlňujem.

Najpozitívnejšou vecou neformálneho stretnutia bola práve tá slobodná nezávislá diskusia, ktorá každému umožnila vyjadriť svoj názor.

To najdôležitejšie teda stretnutie splnilo, navyše vznikol prípravný výbor profesného Združenia, ten "dobrúsi" ciele a stanovy, ďalej sa uvidí, či bude vôľa a ochota ísť touto cestou.

Teraz k negatívam, niektorí mohli byť sklamaní, ak očakávali rýchle a okamžité riešenie, prípadne si mysleli, že na akcii dostanú návod na zbohatnutie.

Na akciu sa prihlásil-neprihlásil aj zástupca nemenovanej platformy PAY TV, jeho účasť bola organizátorom odmietnutá.

Prítomný bol aj zástupca servera Satcentrum, ktorý čelil kritike účastníkov kvôli vulgarizmom v debatách a málo aktuálnym odborným správam.

Solid Europe bolo prítomnými vyzvané na okamžité mazanie príspevkov v komentároch, ktoré osočujú iných, alebo sú mimo témy.

Ešte môj súkromný odkaz a niektorých účastníkov stretnutia zo zákulisia akcie pre TOP predajcov Skylink, ktoré sa uskutoční na Kaskádach.

Žiadajte organizátora, nech z programu vyhodí "zbytočnosti" typu bla, bla Astra a ďalšie a nech celá akcia rieši konkrétne problémy zákazníkov a predajcov.

Je ale možné, že organizátor Kaskád má pripravené pre TOP predajcov také bombastické " medové motúziky", ktoré im zalepia ústa.

TOP predajcovia Skylink, nezabudnite, dnes ste TOP a zajtra môžete byť...v base, kto Vám pomôže... ?

P.S.2

Najemotívnejším, neskutočným zážitkom stretnutia pre mńa osobne bolo vystúpenie TOP predajcu Skylink, ktorý podrobne popísal svoju zažitú traumu.

V obkolesení šiestich predstaviteľov, akože Skylinku na čele s hlavným pánom J.G. bol vystavený ponižovaniu, doslova hodinovej šikane len za to, že žiadal o vrátenie 50 eur, ktoré mu UKRADOL §§§ neschopný, nespoľahlivý aktivačný WEB !!!

A to všetko po viacnásobných urgenciách a opakovaných prísľuboch ?!

TOP PREDAJCA SKYLINK nemá peniaze doteraz vrátené a kauza sa už naťahuje viac ako rok !!!

A čo Vy ostatní predajcovia, nestratilo sa Vám sem-tam 14,40 eur, ktoré Vám "zhltol" neschopný aktivačný web, ktorý sa odpojil počas uskutočňovanej OPERÁCIE ?!

A kde sú peniaze, bonusy ktoré boli v systéme u predajcov a na kartách CS LINK ?!