PANI RIADITEĽKA SOI, PRE SKYLINK ODSTÚPTE !
Pridal Luteran Dátum August 07 2013 12:26:43
Vážená pani riaditeľka SOI,

najprv mi dovoľte povedať, že si Vás vážim ako ženu, človeka.

Vy ste ale v pozícii...

Podrobné novinky
Vážená pani riaditeľka SOI,

najprv mi dovoľte povedať, že si Vás vážim ako ženu, človeka.

Vy ste ale v pozícii riaditeľky inštitúcie, ktorá je zodpovedná za to, čo Skylink cez M7Group a napojené sročky a P.O. Box v Čadci ľuďom nezákonne stvára.

V júli 2012 sme spolu telefonovali prvýkrát a vysvetlil som Vám technické a právne aspekty, ako sú ľudia vlastniaci karty Skylink klamaní, zneužívaní, okrádaní.

Sľúbili ste mi, že sa budete problémom kariet Skylink maximálne zodpovedne a aktívne zaoberať.

Včera, 6.8.2013 t.j. viac ako po roku som Vám znova zatelefonoval a mal som veľmi nepríjemný pocit z toho, ako ste sa vyhovárali na všetko možné, prečo nemôžete nič urobiť, hlavne ste sa vyhovárali na akúsi komisiu EÚ a tiež na to, ako Vás zaviazali o veci nehovoriť.

Počuť niečo také nedôstojné, konšpiračné od riaditeľky SOI mi pripomína svet mimo nás, kde žijeme my bežní občania, ktorí dennodenne vidia dôchodcov, ktorí sú terčom sofistikovaného vydierania a okrádania pod hlavičkou Skylink, najnovšie zasielaním nevyžiadaných bezdokladových dobierok z PO Boxu v Čadci.

Tento problém sa dotýka státisícov rodín na Slovensku, o probléme dlhodobo viete a nič ste pre jeho riešenie neurobili.

Keď dostane SOI podnet od jedného občana na malú firmu, živnostníka, tam ste veľmi aktívni a vyrubujete likvidačné pokuty.

Keďže Skylink je podvod veľkého rozsahu, sú v tom politicky prepojené firmy a obrovské peniaze, ktoré Slovensko a občania strácajú, hoci sa to dotýka státisícov rodín, tento problém sa riešiť bojíte.

Ako riaditeľku SOI, zodpovednú za uvedené skutočnosti Vás verejne vyzývam, vzdajte sa svojho postu, vzhľadom na nečinnosť, ktorú preukázal Váš úrad vo veci neriešenia podnetov občanov v súvislosti s nelegálnymi aktivitami vo veci Skylink.

Ing. Ján Luterán - občan

P.S. Vážení spoluobčania, tento článok bude zaslaný emailom riaditeľke SOI, pokiaľ by ste chceli zareagovať, dať podnety, pripojiť sa k výzve, pomôžete tak sebe a iným občanom pri riešení tejto mimoriadne závažnej kauzy, ktorá dlhodobo občanov Slovenska terorizuje.

Výzva bola riaditeľke SOI doručená 7.8.2013 14.55