PARABOLA FORUM - UŽ TO TAM " BUBLE "
Pridal Luteran Dátum May 26 2013 11:24:46
Zeleným detičkám na Parabole pocit moci zamotal hlavičky tak dokonale, až si zabili to najdrahšie, čo tam mali.

Diskusiu a tým sledovanosť.

8.5.2013 sa diskutujúci vzbúrili a Parabola bola nútená ...

Podrobné novinky
Zeleným detičkám na Parabole pocit moci zamotal hlavičky tak dokonale, až si zabili to najdrahšie, čo tam mali.

Diskusiu a tým sledovanosť.

8.5.2013 sa diskutujúci vzbúrili a Parabola bola následne nútená zelených drábov odvolať.

Pani Lubaska o situácii na Parabole napísala.

škoda, že sa už nedá prečítať o čom sa tam chlapci-odborníci handrkovali. ich arogancia a ničím neobmedzovaná moc adminov museli nevyhnutne viesť k prvým náznakom konca. ako chutí moc - len pre túto stránku typické určité "demokratické" redakciou schválené pravidlá, rozhodnutia adminov o tom, koho zablokujú pre ich porušenie a koho ponechajú v diskusii, človek, aby sa bál zapojiť sa do nej, warder dospel ako persona k svojej adminskej smrti...smiley a pritom tie reči, ako admini rešpektujú jeden druhého. komické. teraz tam vystupuje užívateľ warder a som zvedavá, či ho budú blokovať za jeho "milý ľudský" prístup k ostatným užívateľom, hihi. akýsi návrat k päťdesiatym rokom. ale jasne, že to nie je samoúčelné. účelne nastavení admini aby proklamovali pozitívny obraz skylinku. Teší ma, že sa začali zožierať zvnútra. ani známy, ktorý sa tam zvykol zapájať do diskusií, tam za posledný mesiac vôbec nebol... strácajú diskutujúcich. Diktatúry všeobecne nemajú večné trvanie.:-)

Ja som napísal.

Pani Lubaska, gratulujem! Napísali ste to výstižne. Diskusia na Parabole bola dôkazom najvyššej možnej manipulácie v reťazci čiernych peňazí v spojení so Skylinkom. V diskusii na internete môže byť jedno jediné obmedzenie a to ak jeden uráža iného, vtedy sa má zakročiť vymazaním urážajúcich slov, potrestaním vinníka, nie však mazaním všetkého a manipuláciou ako sa robilo a robí na Parabole. Bude zaujímavé sledovať, ako sa z toho marazmu vymotajú. Chvíľku sa budú hrať na polepšených a potom im peniaze zasa zamotajú hlavy.

No a aká je skutočnosť po dvoch týždňoch ?

Mal som pravdu.

Chvíľočku sa naozaj hrali na polepšených.

Teraz to už na Parabole znova začína riadne bublať.

O problémoch Skylinku ani slovo, celá diskusia je ovládaná umelo tvorenými príspevkami a TOP téma je akože "pochvala redakcii".

No a zelený MEGO to už začína "sekať" podľa pokynov ZHORA.

FORUM Parabola je katastrofa.

Niekedy sa tam dalo fantasticky diskutovať, potom sa spriahla s mamonom.

Slobodná diskusia skončila.

Teraz je dobrá tak akurát pre tipovanie a zábavu.

Kedy to na tej Parabole v diskusii znova "buchne" ?

V dohľadnom čase isto.