SLOVSAT - PARABOLA A SATCENTRUM PORUŠUJÚ ZÁKON!
Pridal Luteran Dátum June 23 2012 07:48:06
Servery Parabola a Satcentrum v súvislosti s klamlivou reklamnou kampaňou pre zavedenie neoprávneného poplatku SERPO hrubo porušujú základné princípy demokracie a zákony.

Združenie SLOVSAT podnikne všetky právne kroky na ochranu majiteľov kariet CS Link, Skylink a tiež ich diskrimináciu, manipuláciu a znevažovanie prostredníctvom serverov.....

Podrobné novinky
Servery Parabola a Satcentrum v súvislosti s klamlivou reklamnou kampaňou pre zavedenie neoprávneného poplatku SERPO hrubo porušujú základné princípy demokracie a zákony.

Združenie SLOVSAT podnikne všetky právne kroky na ochranu majiteľov kariet CS Link, Skylink a tiež ich diskrimináciu, manipuláciu a znevažovanie prostredníctvom serverov Parabola a Satcentrum.

Na oboch serveroch sa predovšetkým v diskusnej časti nielenže manipulujú, upravujú a mažú diskusné príspevky.

Diskutujúci, ktorí vyslovujú odborný, kritický, či jednoducho " komusi " nevyhovujúci názor majú prístup do diskusie zablokovaný.

Združenie Slovsat verejne upozorňuje prevádzkovateľov oboch serverov na ich nezákonnú činnosť a žiada ich o okamžité odstránenie diskriminačných a manipulačných praktík.

Zároveň vyzývame všetkých majiteľov kariet CS Link a Skylink a užívateľov oboch serverov Parabola a Satcentrum, ktorí sa cítia byť podvedení a diskriminovaní, aby si zhotovili záznamy o uvedených činnostiach a postúpili ich Združeniu SLOVSAT, ktoré ich bude vo veci zastupovať hromadnou žalobou.

P.S.

Web Združenia SLOVSAT www.slovsat.sk je už prístupný, hoci ešte len čiastočne.

Sú tam už uvedené príslušné zákony a tiež si môžete pozrieť originál stanov schválených MV SR.

Môžete nám už zasielať svoje žiadosti na zastupovanie vo veci SERPO, alebo vo veci diskriminácie na Parabole a Satcentrume, email je info@slovsat.sk