Solid Europe cez internet
Pridal Dopiriakova Dátum January 07 2009 14:16:44

Vážení čitatelia, mnohí z vás ma poznajú priamo z časopisu Solid Europe, ktorý sme doteraz vydávali iba v tlačenej podobe. Od roku 2009 budeme časopis vydávať v základnej podobe cez internet, o tlačenej forme rozhodujú zatiaľ čitatelia.

Podrobné novinky
Vážení čitatelia, mnohí z vás ma poznajú priamo z časopisu Solid Europe, ktorý sme doteraz vydávali iba v tlačenej podobe. Od roku 2009 budeme časopis vydávať v základnej podobe cez internet, o tlačenej forme rozhodujú zatiaľ čitatelia. Budem pre vás pripravovať aktuálne novinky zo sveta nielen satelitnej techniky, ale i užitočné informácie v podobe návodov satelitných prijímačov a iných technických zariadení.
Najprv by som vás chcela poprosiť o spoluprácu, ktorá je prostredníctvom internetu možná okamžite - reakciami čitateľov vo forme komentáru.
Najzaujímavejšími témami by mohla byť problematika nelegálneho sledovania programov pomocou zariadení dovážaných z Ukrajiny a podobne. Na začiatok vám sprístupním návod na populárny satelitný prijímač Ferguson FK 6900. V budúcnosti vytvoríme samostatnú sekciu návody. Každý podnet z vašej strany je vítaný!