Home · Články · Fórum · Luterán Blog January 18 2020 19:26:17
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

DIGI TV - "horúca" téma


Najviac diskutovanou témou v júni 2008 o DIGI TV na Slovensku, v ČR i Maďarsku bola problematika oneskoreného platenia faktúr pre montážne firmy.
Dopiriakova , January 23 2009 09:29:56 Čítajte viac · 0 Komentáre · 2214 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - spokojný zákazník DIGI TV - cieľ všetkých?

Na slovenskom trhu digitálnej satelitnej televízie fungujú platformy FTA a DTH. FTA je systém Free to Air, čo sú programy vysielané nekódovane, a teda prístupné užívateľovi slobodne bez toho, aby sa zamýšľali nad čímkoľvek. Zákazník si kúpi parabolu, LNB, digitálny satelitný prijímač a sleduje tisícky programov rôznych žánroch a jazykových variáciách. Stručne je možné povedať, že zainvestuje z vlastných peňazí určitú čiastku, pozerá z nebeskej oblohy, čo mu ponúknu zadarmo a nikomu nič viac neplatí. Pre mnohých je problémom skutočnosť, že nie sú schopní porozumieť okrem rodného jazyka ničomu inému, a to v nich môže vyvolávať dojem, na čo sú mi tisícky programov, keď im nerozumiem. Riešením pre takýchto jednotlivcov môže byť digitálna satelitná televízia v podobe DTH, t. j. Direct to Home, čo je služba priamo do domu realizovaná na základe zmluvnej dohody... (viac v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 23 2009 08:19:13 0 Komentáre · 2066 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - nekonečné výhody pre zákazníkov, alebo nekonečné problémy pre montážne firmy?


8. mája 2008 uplynuli presne 2 roky od vstupu DIGI TV na slovenský trh, a tak prichádza čas na bilancovanie. Je fajn, že každý zákazník dostáva SAT súpravu DIGI TV zadarmo, že nemusí platiť za montáž, že sa môže kedykoľvek obracať na montážnu firmu so svojimi problémami.

Lenže v eufórii sa zabudlo na dôležitú vec. Kto zaplatí montážnym firmám za dodatočné práce, ktoré donekonečna požadujú zákazníci DIGI TV? A keďže montáž bola zadarmo, ľudia si myslia, že zadarmo to bude vždy, minimálne však 2 roky. Pritom 70% všetkých problémov spôsobujú nedokonalé antény, zvyšok problémov tvorí bezdôvodné blokovanie kariet, ... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV).
Dopiriakova , January 22 2009 16:04:42 0 Komentáre · 2437 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - poriadne vyhecovala konkurenciu i zákazníkov!

V roku 2007 bola DIGI TV bezpochyby príkladom mimoriadneho fenoménu pôsobiaceho v oblasti platenej satelitnej služby DTH. Preč je doba, kedy konkurencia spochybňovala, či dokonca znevažovala jej existenciu. Za všetko najlepšie hovoria fakty. Donedávna existovala o počte abonentov DIGI TV neoficiálna štatistika, ktorá naznačovala neuveriteľný nárast danej služby. Zrejme zo strategických dôvodov, sa údaje o počte abonentov prestali objavovať.

Konkrétne čísla boli publikované začiatkom roka 2007 z maďarského trhu. Tu DIGI TV v apríli 2007 dosiahla 300 000 abonentov. Do konca roku 2007 si spoločnosť stanovila za cieľ dosiahnuť hranicu 500 000 zákazníkov! (viac v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 22 2009 15:00:03 0 Komentáre · 1997 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - nekonečný príbeh, alebo ako vymeniť sólo prijímač za duálny


Dovoľte mi, aby som sa s vami podelil o moje skúsenosti so službami televíznej platformy DIGI TV Slovakia. Pretože tento článok je nielen pochvalný, určite pochopíte moje rozhodnutie nemenovať konkrétne osoby, ktorých sa týka.

Začiatkom roka 2006 som s veľkým očakávaním privítal príchod DIGI TV na Slovensko. Za pomoci firmy LUT-SAT-RADIO v Prešove a pomoci jedného pána priamo z DIGI TV (nazvem ho pán P), som sa dňom 16. 5. 2006 stal jedným z prvých spokojných zákazníkov ponúkanej služby. S touto službou som bol natoľko spokojný, že koncom mája 2006 som na Sattechu v Prešove spropagoval DIGI TV pred širokou odbornou a aj laickou verejnosťou. Do júla 2007 som bol maximálne spokojný a za uplynulé obdobie som doporučil viacerým priateľom, aby sa tiež stali ich zákazníkmi. Potom nastal zlom... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV).
Dopiriakova , January 22 2009 14:29:29 0 Komentáre · 2011 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - genialita, chybičky krásy a ospalá konkurencia

V roku 2007 digitálna satelitná televízia pod názvom DIGI TV v regióne strednej Európy lámala všetky možné rekordy, nielen čo sa týka počtu získaných abonentov. Slovenská štatistika v tejto súvislosti zaznamenala údaje, ktoré by pred desiatimi mesiacmi pochádzali z ríše snov. Pripomeňme si stručne vznik a vývoj fenoménu DIGI TV. V roku 2004 holandský akcionár vstupuje masívnym kapitálom do rumunskej spoločnosti s činnosťou v oblasti televíznych kábelových rozvodov a satelitnej techniky. Využijúc plne implementované právne prostredie budúcej krajiny EÚ, v krátkom časovom priestore si tu vytvorí technickú základňu pre poskytovanie satelitnej služby platenej televízie DTH - Direct To Home. 21. 12. 2004 v Rumunsku DIGI TV oficiálne odštartuje a svojou cenovou a programovou politikou si v krátkom čase získava vedúcu pozíciu na trhu... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 22 2009 13:50:00 0 Komentáre · 2021 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - šiesty mesiac existencie na Slovensku


Október 2006 nielen na Slovensku v plnej miere potvrdil realistické prognózy vo vzťahu k satelitnej platforme DIGI TV.

Záujem o túto službu dosiahol kritickú hranicu nielen u samotných záujemcov. Montážnici nestíhajú montáže a samotní predajcovia už nestíhajú nielen evidovať, ale ani len informovať nedočkavcov, ktorí sa dožadujú neprimeranej starostlivosti. Ak sa v predajni satelitnej techniky nazhromaždí 6 záujemcov, z ktorých 5 sa okamžite hlási do poradovníka a jeden navyše chce,... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 21 2009 15:34:48 1 Komentáre · 2086 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - štvrý a piaty mesiac existencie na Slovensku


August a september 2006 ako štvrtý a piaty mesiac existencie DIGI TV na Slovensku potvrdil všetky prognózy a hlavne stúpajúci záujem o uvedenú službu.
V praxi sa tento trend prejavil jednoducho.
Napriek neexistujúcej reklame a existujúcim horúčavám sa počet zrealizovaných montáží znásobil, žiaľ, omnoho viac sa znásobili počty desiatok tisíc netrpezlivých čakateľov na montáže... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 21 2009 14:21:48 0 Komentáre · 2005 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - tretí mesiac existencie na Slovensku


Júl 2006, ako tretí mesiac existencie DIGI TV na Slovensku, v plnej miere potvrdil, v čom spočíva sila tohto prevádzkovateľa DTH. Do základného balíka v cene 290 Sk s DPH mesačne boli najprv priradené programy CNN a Sport1 Slovakia, ktoré už sami o sebe zvýšili atraktívnosť ponuky. Hlavným tromfom nielen smerom k užívateľom, ale i voči potencionálnej konkurencii bolo však zariadenie programov STV1 a STV2. Donedávna monopolný poskytovateľ obdobnej satelitnej služby sa o niečo také márne pokúšal viac ako päť rokov!... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV)
Dopiriakova , January 21 2009 09:25:34 0 Komentáre · 2057 Prečítané · Vytlačiť

Spoločnosť SHARP a Enel vytvoria joint venture v oblasti solárnej energie

Spoločnosť Sharp mnohí poznajú ako spoločnosť, ktorá ponúka spotrebnú elektroniku (LCD, DVD, Blu-ray, audio, projektory, mobilné telefóny), informačné systémy (kopírky, faxy, kalkulačky, pokladnice) a domáce spotrebiče (chladničky, mikrovlné rúry). Táto spoločnosť sa však neangažuje iba v tejto oblasti, čoho dôkazom je aj dohoda so spoločnosťou Enel o založený nového spoločného podniku.
Dopiriakova , January 20 2009 13:01:18 Čítajte viac · 0 Komentáre · 2482 Prečítané · Vytlačiť

DIGI TV - druhý mesiac existencie na Slovensku


Ako sme spomínali DIGI TV vstúpilo na slovenský trh v roku 2006 priblížme si jeho pôsobenie, presnejšie jeho druhý mesiac existencie na Slovensku.

Druhý mesiac DIGI TV na Slovensku bol v znamení kryštalizácie vzájomných vzťahov medzi jednotlivými subjektami. Najdôležitejším poznatkom doterajšieho vývoja je fakt, že sa podarilo vyvolať tlak na riešenie problémov, ktoré sa objavili. Skúsme si ich detailne pomenovať podľa segmentu, kde sa vyskytli... (viac sa dočítate v kategórii Články - DIGI TV - druhý mesiac existencie na Slovensku)
Dopiriakova , January 20 2009 09:34:27 1 Komentáre · 2110 Prečítané · Vytlačiť
Strana 90 z 94 << < 87 88 89 90 91 92 93 > >>
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 3,300
Neaktivovani členovia: 0
Najnovší člen: y2yj44hd
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás