Home · Články · Fórum · Luterán Blog September 28 2020 07:19:03
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

TAK UŽ NORMÁLNE O SKYLINKU - DOTUJE TO KAŽDÝ OBČAN !!!

SAT BOMBVčera sa na Parabole objavila prvá zmysluplná diskusia o problematike Skylink.

V rubrike Fórum sa čitateľ Domi zamyslel nad tým, aké sú reálne náklady služby Skylink.

Diskusiu vyvolalo, " akože " zvýšenie nelegálneho servisného poplatku od 1.6.2014.

Najpozitívnejším signálom je skutočnosť, že téma nebola ihneď vymazaná.

Obsah diskusie odhalil dva veľmi dôležité faktory.

Je to katastrofa právneho a odborného povedomia užívateľov služby v súvislosti so Skylinkom !

Občania si vôbec neuvedomujú základný problém Skylinku.Každý, bez rozdielu platí za Skylink, či ho využíva, alebo nie !

SKYLINK PLATIA VŠETCI OBČANIA ! AJ TÍ KTORÍ NEVLASTNIA PARABOLU !!!

A preto, kým sa nerozmotá právny rámec poskytovania služby Skylink na území SR a ČR, diskusia o iných aspektoch nemá žiadny význam !!!
Luteran , April 23 2014 08:27:18 40 Komentáre · 5226 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

3396 , April 23 2014 09:28:07
pche, už sa teším ako sa tu rozvinie odborná debata na zmysluplnú debatu smiley
Luteran , April 23 2014 09:35:05
Dusan, možno je to náhoda s Dusanom, ktorý dal príspevok na Parabolu, ale istotne si o tom môžeme zmysluplne podebatovať.

Lebo ak ste Dusan, ktorý napísal príspevok na Parabolu, ten príspevok vyzerá logicky, lenže celá logika špekulantov okolo Skylinku je úplne mimo.

Ak nie ste z ich " hniezda ", teším sa na zmysluplnú diskusiu.
3396 , April 23 2014 09:42:30
ľudia si neskutočne prispôsobujú stav na svoje potreby, preto sa teším čo na toto napíšu antiskylink odborníci. čau
Milan99 , April 23 2014 10:18:27
V prvom rade obidvaja píšu nezmysly. Ani jedna televízia neplatí Skylinku.
Slovenské TV platia za šírenie signálu a jeho kódovanie Towercomu, české TV alternatívnej firme (nechce sa mi hľadať názov).

S tým súvisia aj ďalšie nezmysly Dušana o uplinku a monitorovaní. A nákup obsahu? Že by mi niečo uniklo a Skylink má vlastné vysielanie?

A prevádzkové náklady? Skylink je len obchodná značka, náklady môže mať len M7. To je však len "garáž" v Luxembursku určená na vyberanie poplatkov a obchádzanie slovenských zákonov.

Nárast nákladov môže mať EVISIO, ktorý zabezpečuje služby pre zákazníkov. Ale nárast nákladov nie je kvôli nárastu záujmu o služby, ale kvôli vybavovaniu reklamácií nespokojných užívateľov služby. A za oprávnené reklamácie sa poplatky nesmú vyberať vôbec, a nie to ešte paušálne od všetkých.

Od diskutujúcich na Parabole by som očakával, že majú aspoň základné poznatky o satelitnom príjme. Čo sa dá potom očakávať od úplných laikov?
Luteran , April 23 2014 10:23:31
Pán Dusan, vidíte a tu je hneď prvý zlý krok.

Akýže " antiskylink odborníci " ?

Asi ste nečítali históriu Skylinku.

My ako profesionálne firmy a zároveň všetci, ako užívatelia, sme súčasťou Skylinku, či to chceme, alebo nechceme.

Skylink nie je DIGI TV, nie je Freesat, nie je Magio, lebo ak by bol, neboli by tu dlhoročné diskusie o podvodoch a klamstvách.

A to je to prvé a najdôležitejšie, čo je potrebné si vyjasniť !

Aký je právny rámec poskytovania služby nazývanej Skylink firmou M7 na území SR a ČR v súvislosti s Towercomom, STV, ČT, Markízou, Novou, Joj, Prima atď. ?!

Až potom môžete kľudne premýšľať o ďalších aspektoch služby typu náklady na prevádzku, programy, cena služieb a pod.

To už ale bude zbytočné, lebo potom, ak by sa vyjasnil právny rámec Skylinku, už to nikoho nebude zaujímať !

Rozumiete podstate problému ?
okap , April 23 2014 10:56:29
zvýšenie2-ročného serpa je ďalším jasným signálom pre predajcov, že ich m7 znevýhodňuje pred svojou platbou priamo na úcet cestou sipa alebo inkasa.. O tom však už predajcovia dávnejšie vedia a sú nútení tento stav akceptovať ako nezvrátiteľný fakt.Zvýšenie prišlo v dobe dobiehajúceho konca zvýhodnenia majiteľov vymenených kariet spred 2 rokov, kedy sa vymenilo gro starých kariet CRW..Osobne sa nemôžeme dívať na slová jg, keď hovorí o zvýhodńovaní loajálnych zákazníkov skylinku, je to proste výsmech do tvárí predajcov a zákazníkov, ktorý má niečo spoločné s jeho svojskou povahou, ktorá tkvie v schopnosti komentovať udalosti touto divnou formou na stránkach paraboly.cz.
Luteran , April 23 2014 11:07:56
Pán okap, nevtipkujte, doba je vážna !

Fakt ste ešte nepočuli argumentáciu obchodného zástupcu ŠMEJDOV ?!

A tí sú ešte v porovnaní so Skylinkom " SERIÓZNI ".

Tam totiž okrádajú ľudí, ktorí si o to DOBROVOĽNE žiadajú.

Čosi ako masochizmus.

U Skylinku je ten problém, že to DOTUJÚ z koncesií cez štát všetci občiania, aj tí, ktorí parabolu NEVLASTNIA !!!
satelit1 , April 23 2014 11:55:24
p.okap je to cele presne o tom,nedat predajcom,teda tym ktori su najviac napadani zakaznikmi ani cent provizie za to,ze prijimaju platby za serpo.
Ja budem iba rad ak s tym poplatkom nebudem denno denne konfrontovany ale pomoze to Skylinku?O tom pochybujem,stale je velke percento zakaznikov ktory uprednostnuju platbu u predajcu.Az potom budu mat horucu linku ked kazdy predajca povie rieste si to v Skylinku priamo,volajte im.
Zapocul som info ,ze na Sliaci bude oznamene zrusenie provizie za serpo pre predajcov a bude im to vraj kompenzovane zvysenim provizie za predplatne HD balickov...
Ci je to pravda netusim ale smeruje to k tomu.Ved aj to oznamenie zvysenia cien si mohli nechat az tam ale radsej to pustili vonku predcasne aby sa tam zase nestrhla hlucna diskusia ako ked oznamili prve zavedenie serpa.
Nebol som tam ale donieslo sa mi,ze to vtedy bolo divoke... Takze teraz ti ktori pojdu na stretnutie boli radsej informovani vopred a ostane viac casu na informacie o Astre a astronomicke cisla uspesnosti zakaznickeho servisu.
Len je to presne tak ako pisal Milan,to,ze sa tam budu chvalit kolko zakaznikov vybavili cez telefon je skor na zamyslenie preco je tomu tak,ze im tam tolki volaju.
Pred chvilou odomna odisiel pan ktory prisiel po radu ohladom nastavenia paraboly.Jazdi kamionom po zapadnej Europe a je v sat.prijme zaciatocnik.Kupil si niekde sat.komplet ,odskusal to doma vsetko islo, pokusal sa ho pred par dnami nastavit v Belgicku a neslo mu to,z hlasky zakodovane pochopil,ze asi je nieco s kartou.
Chcel preto radu od odbornika,ved si za to plati serpo a to ako stale Skylink prizvukuje sa zvysuje prave pre taketo pripady,ze sa im tam niekto za eurodvadsat mesacne vobec odvazi otravovat...
Viete aku dostal odpoved? Ze nema certifikovany box a vlastne porusuje zmluvu tym,ze si to dovolil zapnut v Belgicku,takze zazelali pekny den a odporucili na predajnu.
A to mu este nasledne prisla anketa ,ze ako bol spokojny z vybavenim jeho telefonatu smiley
Ja by som chcel vediet jedno cislo ktore asi tazko zverejnia,kolki zakaznici ich poslu ako sa sluzne povie do teplych krajin,myslim,ze by to bolo celkom pekne cislo lebo takmer kazdy "obycajny" clovek z vidieka mi povie skoro to iste,poslal som tu Cesku v telefone do... a prisiel som radsej za vami.
3396 , April 23 2014 13:54:49
už sa to tu rozbieha smiley
keď vidím tie siahodlhé úvahy, zalobujem u kažimíra o zavedenie špeciálnej satelitnej dane, vyzerá to na pekný balík čo sa môže ešte dostať do štátneho rozpočtu aby bolo z čoho vyplácať CIGOŠOV smiley
Luteran , April 23 2014 15:16:42
Dusan, prečo ten vážny problém otáčate na " srandičky " ?!

Vás netrápi skutočnosť, že všetok ten podvod M7 financuje aj Vaša rodina, Vaši rodičia, starkí, ktorí majú málo a ešte aj z toho im to ŠMEJDI ukradnú ?!
Luteran , April 24 2014 08:26:40
Nereagujem na nikoho konkrétneho, iba konštatujem fakty a na diaľku pozdravujem Dusana.

Dusan na Parabole je Furicka a Furicka ja Dusan...atď.

No a Dusan zhodou okolností včera napísal cit. " A tato diskuze je o ničem, dokud si nepřečteme výroční zprávu skupiny M7 za uplynulé fiskální období "

Takže Dusanovi "tečie do topánok" a má super argumenty !

Mimochodom, prečo by sme sa my v SR a ČR mali zaujímať o výročnú správu pochybnej firmy v Luxemburgu ?!

My sa zaujímame o TÚ SR, Radu, STV, SOI, ministerstvá, súdy a ďalšie dozorné inštitúcie, ktoré platíme z našich daní povinne a k M7 pristupujú liknavo !
3396 , April 24 2014 10:18:40
Mňa zase zaujíma, ako sa rieši problematika CIGÁŇOV, ktorých platíme z našich daní povinne a tak v ich kompletoch pre príjem DigiTV, Magio máme aj my svoj podiel!

Ja som za sociálny štát s dôrazom na solidárnosť - ale pre nevyliečiteľné chorých, pre tých starcov, čo sú na penzii no predtým v podobe dani za 40 rokov práce si svoje už odrobili...
Luteran , April 24 2014 12:31:33
Pán Dusan, prečo sa snažíte odbornú tému presúvať do oblasti, s ktorou to nemá nič spoločné ?!

Ak je ktokoľvek z abonentov Magio, Digi TV neplatič, rieši sa to veľmi rýchlo a neviem o žiadnom prepojení na naše dane.

Ak viete niečo konkrétne, tak sem s tým, otvoríme nový článok.

Tu ale teraz riešime Skylink !
3396 , April 24 2014 16:15:43
Takto bagatelizovať situáciu, cigáni poberajúci dávky v hmotnej núdzi ich v prvom rade nemajú čo používať na platenie satelitnej televízie - je jedno ako sa volá. Ked Šulík v 2011 odpremieroval film Cigáni, pekne v ňom zachytil satelity na neomietnutých domoch s hrdzavejúcimi plechovými strechami. Ľudia práce sú trestaní tým, že im strhávajú dane a tieto peniaze sa rozdávajú Cigánom. Ale ak tu ma niekto pocit že je to oveľa lepšie ako keď ich minú na cigarety, alkohol alebo fet, potom to beriem ako jasný súhlas s takouto solidárnosťou. Do čerta s takouto bandou!
satelit1 , April 24 2014 16:16:44
Info pre pre kolegov,Skylink ma poruchu a samozrejme neinformuje o tom na svojej stranke,takze ak niekto pride s vypnutou kartou a teraz uhradi serpo platba sice prebehne ale karta nedostane zapis nakolko je stale v systeme vedena ako neuhradena.Mal som zatial tri pripady.Vraj na tom pracuju.
Luteran , April 24 2014 17:20:32
Pán satelit1, to je pomerne vážny problém, kde sa o tom dá nájsť viac informácií ?!

Viete uviesť nejaké informačné zdroje, keďže na Parabole ani zmienka ?
satelit1 , April 24 2014 18:24:37
Napisal som to iba ako info pre inych ktori by sa stretli s tym co ja dnes.Zakaznici od rana platia serpo a normalne to ide ale stalo sa u niektorych,ze po zaplateni sice platba presla,doklad som vytlacil ale stale na konte zakaznika svietil cervenym povodny datum a samozrejme zapis neprichadzal.Neskor som sa dovolal na podporu tak,ze sa o tom vie,volali im uz viaceri.
Len sa to tazko vysvetluje ludom co mi daju do ruky peniaze+kartu a ja im ju vratim taku istu s akou prisli a obavam sa,ze sa vytoceni vratia naspat po vikende.Ak maju nejaky stary prijimac na chate kde bola karta vypnuta od jesene tak urcite sa nerozbehne aj ked to v systeme opravia.Mohli by to aspon oficialne oznamit aby sa radsej nebrali platby.U mna sa to stalo na serii kariet 42010... ostane mi zobralo normalne.
Luteran , April 24 2014 18:41:32
satelit1, OK, vďaka za objasnenie.
Luteran , April 24 2014 19:19:35
Pán Pumbaa, vďaka za informácie.

Je vidieť, že všetci predajcovia Skylink sú riadne naštvaní.

Bude dosť zaujímavé, s akou taktikou vyrukujú " M7šmejdi " na stretnuí predajcov Skylink.

Zatiaľ mám prísľub od nemenovaného predajcu, že mi poskytne podrobné info.

Pokiaľ by sa našiel ďalší "odvážlivec", bola by to väčšia istota.

Hľadá sa odvážlivec, pán Pumbaa, nebudete na stretnutí ?
zelenak , April 24 2014 19:45:08
zdravím,
včera som sa stretol s kamarátom ( predajcom ) ... debatovali sme , pochopiteľne , aj o SKYLINKu ... to čo som sa dozvedel .. nuž, ja si myslím, že stretnutie predajcov SKYLINK v tomto roku bude asi posledné ... potom dostanú predajcovia " kopačky " a s dlhým nosom ( poniektorí alebo väčšina ? ) budú sami sebe vyčítať , že neboli akčnejší a rozhodnejší ... nuž ale, aký že sme to národ ? ... jedno na seba prezradím ... ja keď som bol dieťa vo veku 10 až 14 rokov tak som čítal veľa kníh a športoval som ... telka mi bola ukradnutá ... , koľko deti dnes dokáže presvedčiť svojich rodičov, že im je milšia kniha ako tie " úchvatné " TV programy ???
Luteran , April 24 2014 20:01:13
Pán Zeleňák, to je všetko OK, aj to naše úžasné detstvo, aj terajšia "pretechnizovaná" doba šmrcnutá podvodníkmi typu M7šmejdi !

Lebo slnko našťastie stále vidíme spoza horizontu Zeme a zákonitosti Vesmíru nepoznáme a ani nikdy poznať nebudeme, lebo to by sme už tu neboli.

Teraz ale k veci.

Problém Skylinku samozrejme nie je nič mimoriadne, ani špeciálne v tomto svete nekonečných možností pre podvodníkov.

Ide tu už iba o to, kam až siaha naivita našich kolegov z branže SAT TV prisluhujúcich M7šmejdom !
3396 , April 24 2014 20:15:58
Už je to tu, agitácia od SAT TV predajcu na nesledovanie telky. Svetový unikát. Ja som zase počul, že Skylink odkopne predajcov kvôli dlhodobému nespolupracovaniu a šírenie zlého mena. Hádajte kto najviac priložil ruku k dielu. Poškodení predajcovia toto antiskylink partičke určite nezabudnú!
zelenak , April 24 2014 20:28:30
pán Dušan,
nalejme si čistého vína ...
aký antiskylink ?

aký svetový unikát ?

a tí poškodení predajcovia ??? nebuďte smiešny ! na mojom stretnutí v BB bolo cca 30 predajcov, ktorí našli odvahu prísť diskutovať o problémoch platformy SKYLINK ... to stretnutie nebolo o šírení zlého mena , ste úplne mimo ...

z Vašich príspevkov cítiť len potrebu "okydať" ľudí, ktorí sa neboja povedať svoj názor ...
Luteran , April 24 2014 20:56:53
Keby to nebolo do smiechu, aj by to bolo do plaču.

Pán Dusan55 " počul ", že Skylink odkopne predajcov kvôli " nespolupracovaniu a šírenie zlého mena ".

Nespolupracovanie je myslené, ako keď mafia niekomu prikáže kradnúť, terorizovať, zabíjať a ak to niekto odmietne, tak nespolupracuje ?!

A šírenie zlého mena je myslené, akože vo vzťahu, keď mafia sa nechce nazývať mafia, ale dobročinná organizácia ?!
future , April 24 2014 21:03:59
Ja ak mam s niekym problem, tak si ho zavolam na kus reci. Co sa dialo v BB? Tliachalo sa do vetra bez oponenta, zly nepodareny nafigu Skylink!

Ak toto nie je anti aktivita, tak potom to cele bola asi rozpravka Alibaba a 30 zbojnikov.

Hovorit o odvahe je take samolube. Ak je niekto proti takemuto postupu, tak je hned zbabelec? Netreba uzž nic viac vysvetlovat, uzž je kažzdemu jasne, do ktoreho tabora patri.

Uvidime o rok kolko predajcov prezije a kolko z nich zacne fusovat do stavbarstva alebo inych odsudzovanych profesii.
3395 , April 24 2014 21:09:54
DIANIE NA UKRAJINE TREBA KOMENTOVAŤ VYVÁŽENE.

A stále koľ-dokola, čia že je veľká väčšina slovenských masmédií? No predsa nie ruské ale Americké. A preto nás kŕmia stále viac a viac svojimi hovadinami, len nie pravdou. *Cestujem často do Kyjeva a tak viem o dianí na Ukrajine od bežných ľudí mám informácie s prvej ruky.
Kto dal USA právo zasahovať v celom svete aj bez mandátu OSN? Kto dal politikom Ameriky suverenitu, moc aby posielali ničiť, zabíjať, vykorisťovať a hospodársky podmaňovať iné suverénne krajiny na našej planéte? Toto sú zásadné a priame otázky ktoré hýbu a rezonujú ľuďmi sveta. Tak čo sa potom podelo s masmédiami? Nemajú vysielať vyvážene? Majú byť nezávislé! Prečo sú majitelia masmédií a vedúci rôznych štábov prepojení na politikov a podľa ich inštrukcií dávajú a podsúvajú poslucháčom, divákom „tempo“ , len to čo im vyhovuje?
•Pravda je len jedna-kapitalistické mocnosti majú len jedného úhlavného nepriateľa v histórii ľudskej civilizácie a tým sú Slovania. Preto sa snažia všetkými prostriedkami slovanské národnosti štvať proti sebe a následne ich viac a viac zadlžovať, vykorisťovať a ožobračovať. Preto je len na nás, ľudí tvrdej a veľakrát až otrockej práce aby sme konečne povedali dosť! •Dosť bolo klamstiev, sľubov, ilúzií, dúfania a zúfania. Mám vyše 45 rokov. Prežili som socializmus a teraz sme sa vrátili o dve vývojové etapy ľudstva späť...dať im palice a sme v otrokárskej spoločnosti! Nebudem sa viac venovať otázke národností, tú myslím každý normálny Slovák pochopil. Evidentne to však nechápe pán novinár – redaktor, ktorý je platený americkým zamestnávateľom. Na druhej strane ich chápeme - keď nebudú písať podľa predstáv majiteľa – tak má „vyhadzov“! Myslím, že je to každému jasné. Pardon, moment - existujú aj výnimky.
•Preboha aká špionáž na našom území? Veď toto územie nie je naše, patrí USA, Izraelu, EU a vlastne každému, kto si zaplatí...teda aj Rusom, Číne, no každému. Tu vlastne nie je čo tajiť, ale vždy je čo predávať. A preto sme ekonomicky na chvoste.

Špionáž je bežnou praxou na území akéhokoľvek štátu tak neviem prečo by Slovensko malo byť výnimkou. Veď nakoniec USA je náš vzor a tam je špionáž neodmysliteľnou súčasťou štátnej politiky.
•Američania odpočúvali " špiónovali " celý svet a masmédiá neboli tak aktívna, ako pri jednom bezvýznamnom majorovi zo Slovenska.
Špióni z východu všetko o našej ekonomike a vojsku vedia už dávno. A tým zo západu všetko oznamujeme sami. Ale všetko zasa nie lebo inak by sme vedeli kam zmizli Mečiarove, Dzurindove, Miklošove, Slotové, Fígeľove milióny v eurách za privatizácie cca 150 závodov, podnikov a fabrík, kšeftovaním s bytmi, zlaté padáky, podvod s platinovými sitkami, podvod s emisiami, kde a v ktorej švajčiarskej banke sú uložené Dzurindove, Miklošove, Mečiarove, Malcharkové... špinavé peniaze – miliardy eur, nezabudnime na Bubeníkovu [či ostatných primátov] opísaných v tr. spisoch Gorila a v ďalších podobných spisoch.
•Ak by sa lepšie učili niektorí modreátori spravodajstiev a neinhalovali do seba americkú propagandu, tak by vedeli, že za scíku na Slovensku bola sociálna istota ktorá v dnešných časoch 25 r. od prevratu apsentuje „vďaka vďaka populistickým poslancom“...
•Napr. vo Washingtone ešte v 55 rokoch bola segregácia, zvlášť boli školy pre bielych, zvlášť pre čiernych. Takže o akom to demokratickom štáte – štátoch to rozprávame? A je zaujímavé, že v štáte, v mieste kde sídli prezidentská budova, mocní politický hráči fungujú a sú drogy, kde ich nájdete všade. Vo Washingtone, d.c. je násilná kriminalita najvyššieho rangu, kde je až 7O% najväčšia zločinnosť. V okolitých štvrtiach sa používajú strelné zbrane s ktorými sa denne vraždí. A streľba z áut je tu normálna. Je tu taký problém, že si sama polícia už nevie poradiť s touto brutalitou. Samozrejme, že s nimi ide ruka v ruke obchod s kokaínom, či prostitúcia. Toto je tá slobodná krajina? Krajina všetkých možností? Toto je tá krajina s ktorej nám mocní politici chcú diktovať čo je to demokracia, ľudské práva a pod.? A chcú zasahovať do našej ekonomiky. Prečo nenasadzujú svoje vojská tam u nich doma, prečo zakaždým vyvolávajú politici Washingtonu násilie mimo ich teritóriá a prenášajú problémy v na blízkom východe, v Ázii či v Európe.
Cieľ je jasný - oslabiť Rusko a vtiahnuť ho do bratovražednej vojny.

Všetkým 766 poslancom EP
z 28 členských štátov EÚ.

Európsky parlament
Rue Wiertz/Wiertzstraat 60
B-1047 Bruxelles/Brussel
Belgique/België
zelenak , April 24 2014 21:15:18
future,
tak skús dať svoje meno, ak chceš dať " na kus reči "

a v BB sa netliachalo , sa diskutovalo , milý môj ...a to nie je žiadne ANTI

Alibaba tam poslal niekoho , kto nebol zaregistrovaný resp. pozvaný ...
Luteran , April 24 2014 21:23:33
Pán future, ja som bol na stretnutí v BB a slobodne som si povedal svoj názor.

A to akože, s kým majú predajcovia Skylink problém ?!

Vy to viete ?

Lebo to doteraz nevie nikto, keďže majitelia akcií podarenej firmičky M7šmejdi sú utajení !

Ja som ešte naživo nevidel žiadneho človeka, ktorý by sa hrdo predstavil ako zástupca firmy M7.

Lebo ten JG, tak ten je iba klasický recyklovateľný obchodný zástupca typu firiem známych ako Šmejdi.
future , April 25 2014 09:22:02
Pre mna za mna si tu tliachajte co chcete, ale nepovysujte sa neustale nad tych co sa odmietli zucastnit stretnutia v BB. Hrdinstvo nie je ist si pokvakat bez oponenta, ale debatovat s nim! Na co teda v BB priestor nebol ani nahodou. Odporucam si pozriet zaznam zo stretnutia, uvidite kolko predajcov to pochopilo az dodatocne.
future , April 25 2014 09:28:05
Ked zlodej krici chytte zlodeja - JL si zalozil svoje zdruzenie, povyberal clenske a nic nedodal. To je take smejdacke smiley
zelenak , April 25 2014 09:28:07
Vážený pán FUTURE

a/ hrdinstvo predovšetkým nie je anonymne vypisovať na fóra

b/ ja sa nad nikým nepovyšujem, tobôž nie nad tými, ktorí neprišli do BB

c/ debaty s oponentom som zvádzal 2x ročne na stretnutiach predajcov SKYLINK - ak ste tam nebol, nemáte právo hodnotiť moje stretnutie v BB ako "kvákanie"

d/ ak ste tam bol , rád by som vedel Vaše ctené meno

apropó - a Vy čo ste doteraz urobili pre to aby "diskusia" so SKYLINKOM bola - akože- konštruktívna ???
jazer31 , April 25 2014 12:39:56
...cela tato hysteria vznika len preto lebo sa spolocnosti v luxembourgu nepodarilo medzirocne od cesko-slovenskych obcanov vytiehnut tolko penazi ako bolo centralou naplanovane...akysi previnilec sa musi najst za nesplnenie planu a karavana M7 ide dalej so studiou medzirocneho zisku a dalsieho zdrazovania sluzieb skylinku.
future , April 25 2014 12:49:07
Ale, ale, najlepsia obrana je protiutok? Ako som velakrat cital, to je take Luteranovske.

Staci mi prislub ze uz sa nikdy nebudu predajcovia delit na hrdinov a zbabelcov!

Apropo, dovidenia s tymi, co nadalej chodia na OFICIALNE stretnutia!
Luteran , April 25 2014 14:38:12
Pán future, Vás by bolo najlepšie vidieť naživo, to by sme sa zrejme pobavili !

Myslím na to, kto by sa z Vás " vykľul " ?!

Podlo ste zaútočili na pána Zeleňáka cit. " v BB priestor nebol ani nahodou. Odporucam si pozriet zaznam zo stretnutia, uvidite kolko predajcov to pochopilo az dodatocne."

Bol som tam osobne a môžem to potvrdiť, každý mal možnosť slobodne diskutovať a bol tam dostatočný priestor na diskusiu !

Ako som už uviedol, nepatríte k predajcom SAT TV, ste jednoducho platený prisluhovač M7šmejdov.
okap , April 25 2014 15:06:10
myslím si, že netreba deliť predajcov na priateľov a nepriateľov skyllinku. Naším cieľom nieje povaliť Skylink, ale vrámci možností smerovať jeho služby v prospech zákazníka. vieme tiež, že nič nieje zadarmo a reklama pred 4 rokmi bola klamlivá. zavedenie Serpa rozdelilo predajcov na 2 tábory a tábory obďaleč, treba to akceptovať, avšak základná myšlienka je asi v tom, že verejnoprávne programy by nemali byť spoplatnené, nakoľko karta v čase nákupu stála majland a to pozeranie estevéčok by tam malo byť zahrnuté aspoň na 10 rokov dopredu. Vývrtka s častým zvyšovaním serpa určite trápi všetky tábory a na tom by sme sa mali všetci predajcovia zhodnúť a nie sa postupne napádať. Sme na Slovensku, tak ak ešte máte chuť, tak sa napádajme ďalej a tak naozaj nikdy nedosiahneme nič
Luteran , April 25 2014 15:48:44
Pán okap, napísli ste to pekne.

Lenže, chvíľami mám dojem, ako keby sme tu všetci, čo sa týka firiem SAT TV, žili na troch rôznych planétach.

Ja sa volám Ján Luterán a jediný ďalší človek z našej planéty, ktorý tu vystupuje pod svojim skutočným menom je pán Zeleňák.

Na druhej planéte ste Vy pán okap, Milan99. Citron, satelit1, wader, jazer a ešte pár ďalších ľudí, ktorí diskutujú normálne a stále pod vlastnými nickmi.

Na tretej planéte sú ufóni ako dezider, future a pod., ktorí používajú rôzne nicky, klamú, zavádzajú atď.

Tak mi teda vysvetlite, ale tak úplne normálne, ako ste to mysleli s tým napádaním ?!

Lebo my z prvej a druhej planéty diskutujeme normálne, vymieňame si názory a nemusíme so všetkým súhlasiť, čo je OK.

Keď tu ale niekto "priletí" z tretej planéty a napíše klamstvo a svinstvo typu " Ked zlodej krici chytte zlodeja - JL si zalozil svoje zdruzenie, povyberal clenske a nic nedodal. To je take smejdacke", tak čo, treba ho pochváliť za hrdinstvo, treba ho ľutovať za nízke IQ, alebo ignorovať a neozvať sa vôbec ?!

Vy anonymní to máte omnoho jednoduchšie oproti nám, ktorí používame vlastnú identitu.

Preto Vám doporučujem zamýšľať sa nad tým, ako sa veci v skutočnosti majú.
okap , April 25 2014 16:12:49
OK, ja osobne by som pri útoku na povyberané členské ofotil jeden doklad o vrátenom členskom a okamžite by som vyvrátil pochybnosti akýchkoľvek ufónov. A pripísal by som k tomu, že som to vzdal, ale keby sme boli viacerí, tak by sme možno v tom čase niečo dosiahli. Nemusíte tiež komentovať každý útok, ale môžete to zhrnúť do jedného príspevku. Tiež môžte napr. vyzvať neprajníkov, nech Vám dokážu obchádzanie DPH pri tzv. ukrajinských kartách. Pri tliachaní o eštébakoch netreba vracať úder úderom, ale možno treba mladým vysvetliť, že pri akomkoľvek náznaku propagácie západnej kultúry v 80- rokoch Vás prešetrovali estébáci,a colníci Vám poštou doručovali otvorené zásielky a zavedenie informácií o šírení západnej propagandy do spisov mohlo byť považované po revolúcii za spoluprácu, čo bola slovenská chorá špecialita. A môj priateľ napr. dostal sat. komplet ako svadobný dar, tak musel napr. podpísať eštébákom sľub, že okrem rodiny nikto nebude pozerať programy.Ked máte otvorenú identitu, tak musíte toho veľa zniesť, uznávam, ale treba sa snažiť ísť dopredu a predajcov zjednocovať a zároveń otvárať im oči aj s rizikom možnosti kopnúť si dať do seba
okap , April 25 2014 17:46:54
tak toto v tejto chvíli nepochopím, načo je toto dobré? Veď na to majú zákazníci ready box aby mohli pozerať v HD kvalite ponúkané programy v balíku Digital HD
http://www.parabola.cz/clanky/5275/skylink-markiza-hd-bude-jen-pro-zajemce-po-aktivaci/
Luteran , April 25 2014 19:17:40
Pán okap, súhlasíte s tým, aby boli zverejnené Vaše dáta, číslo účtu, lebo Vám sme tuším tiež vrátili poplatok ?

A myslíte si, že niekto s tým bude súhlasiť, aby sa takéto údaje zverejňovali ?!

Viete čo, vyzvite pána future, aby Vám dokázal svoje tvrdenie, nebude to takto omnoho jednoduchšie, rovnako ako Vám to napadlo s tými kartami ?!

S tým ŠTB to je dobrý nápad, keďže ja si pamätám na počítač Sinclair, kde bolo treba colníkom podpísať prehlásenie, že svoj počítač 2 roky nezdefraudujem !

No, len či to niekoho bude zaujímať.

Ak ho to zaujíma, nech si to prečíta na mojom blogu http://luteranjaning.blog.pravda.sk/2014/04/24/podvod-skylink-potvrdzuje-nefunkcnost-slovenska-ako-statu-alebo-je-to-naopak-slovensko-k-nemecku/

Pán okap, uvedomte si ale jednu vec.

Ktokoľvek tu napíše na Vás, že ste niečo ukradli, niekoho zbili, zabili a Vy sa budete voči takýmto obvineniam brániť ako ?

Prehláseniami, kópiami čestných prehlásení a či ako ?
Luteran , April 25 2014 19:36:46
No a to s tou Markízou HD, to je teda naozaj niečo úžasné, fantastické !!!

Takmer mi to pripomína doteraz neznámu hru na virálnu reklamu.

Ak nechceš pozerať Markízu HD, poď na náš web a vyplň nám formulár !

Alebo nám pošli 0,4 eur cez SMS !!

Alebo nám to príď rovno " pošepkať do uška " až tu, priamo k nám, do Luxemburgu !!!

Je to sranda, sen, alebo skutočnosť ?!

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 3,300
Neaktivovani členovia: 0
Najnovší člen: y2yj44hd
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás