Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 19 2024 20:46:00
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

M7 - SKYLINK ODHALENÍ, PODÁVAJTE SŤAŽNOSTI, ZOBUĎTE TÚ SR A ČTÚ !

Žijeme v EUKeby Skylink - Towercom - M7 urobili v Maďarsku to, čo v SR a ČR, okamžite by skončili, kvôli verejnoprávnej TV, kvôli vydieraniu občanov, kvôli porušeniam zákona.

Tam by sa s nimi štát a príslušné regulačné úrady nehrali ako u nás v Bratislave a v Prahe, jednoducho by museli dodržiavať zákon, alebo by niesli zodpovednosť.

Teraz sa už TÚ SR a ČTÚ nemôžu vyhovárať, národný Telekomunikačný úrad Maďarska NMHH im dal lekciu, ako chrániť záujmy svojich občanov.

Po niekoľkých sťažnostiach občanov na službu UPC DTH NMHH začal správne konanie.

Vyžiadal si od spoločnosti UPC potrebné údaje pre posúdenie sťažností občanov.

Spoločnosť UPC zopakovala "starú známu fintu", ktorú používal Skylink, M77, M7 na Slovensku a v Čechách.

Sme firma registrovaná v Luxemburgu, podliehame Luxemburskému právu a v jej zmysle neposkytujeme žiadnu elektronickú službu a žiadame zrušiť správne konanie !

UPC sa obrátilo na súd, ten to posunul na Európsky súdny dvor a ESD dnes rozhodol nasledovne.

UPC sa nemôže vyhovárať na Luxemburg, služba poskytovaná UPC DTH je elektronická komunikačná služba a NMHH môže voči nej uskutočniť správne konanie !

Skylink porušuje omnoho viac, nie je DTH službou, čo je čisté PAY TV, zneužíva moduláciu verejnoprávnej TV, vyberá neoprávnené poplatky a jej VOP nezodpovedá skutočnosti o poskytovaní elektronickej komunikačnej služby !!!

Moja pravda sa potvrdila, kto nám však nahradí neskutočné škody spôsobené Skylinkom a nečinnými úradmi v SR a ČR ?!

Luteran , January 30 2014 20:36:32 9 Komentáre · 4733 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

zelenak , January 30 2014 20:46:11
tuším napíšem p. Machútovej ( SOI ) , ktorá v prestrojení SKYLINK označila bezdokladové dobierky za listové zásielky ... , že už sa nemusí báť hrozieb SKYLINKu , kľudne a bez rozpakov môže konať v prospech spotrebiteľov , t.j. verejne prezentovať názor, že SKYLINK porušil kopec zákonov , o.i. aj ten, že zasielal nevyžiadané dobierky bez akéhokoľvek D O K L A D U !!!!

Takže naši maďarskí priatelia nám ukázali, že sa to dá ... Apropó , kto oznámi túto skutočnosť neomylnému SKYLINKU na P.O. BOX do Čadce ? smiley
Luteran , January 30 2014 21:05:41
Pán Zeleňák, je to mimoriadne vážne rozhodnutie a ak teraz TÚ SR, SOI, ČTÚ nezačnú konať, bolo by to iba tým, že ľudia už rezignovali.

Je preto potrebné úrady bombardovať, odvolať sa na rozhodnutie súdneho dvora a túto správu dostať do povedomia verejnosti.
mediabook , January 30 2014 21:08:39
Pozor, rozhodnutie ešte napadlo, zatiaľ je to v štádiu návrhu od generálnej advokátky.
okap , January 30 2014 21:15:27
Telekomunikačný úrad SR je v područí lobbingu politickej a ekonomickej mafie SR a všetko urobí preto aby sťažnosti hodil do koša, teraz bude v telekomunikačnej branži skúška vymožiteľnosti práva, Aj v Maďarsku to ešte môže chvíľu trvať kým príde ku vyriešeniu sporu. V každom prípade neobstojí poskytovanie obsahovej služby. TÚSR má zamietnuté sťažnosti na stole, teraz by ich mal automaticky otvoriť a konať . Urobí to? JG už určite o všetkom vie a dal pokyn pravnikom JT aby premysleli ďalší postup v slovenskom televíznom podvode
Luteran , January 30 2014 21:45:00
mediabook, info mi poslal kolega z Maďarska s tým, že je to isté.

Rozhodnutie maďarského súdu je právoplatné, podľa maďarských expertov je takmer nemožné, aby ESD nepotvrdil jeho návrh.

Pre nás je dôležité to rozhodnutie maďarského súdu, už to stačí ako precedens !

Ide o STV, Towercom a programy základu, tam netreba čakať na rozhodnutie ESD !!!

Požiadal som kolegu z Maďarska, aby mi našiel rozhodnutie maďarského súdu.
mediabook , January 30 2014 23:18:18
Dnes bol ešte len zverejnený návrh rozsudku, sa mi nezdá žeby maďarský súd už rozhodol len na jeho základe. Menšia osveta z môjho pohľadu:
[url]http://goo.gl/qj6tCF [/url]
Luteran , January 31 2014 08:00:58
mediabook, vďaka za odkaz.

Pre mňa osobne, vôbec nie je dôležité to, či je rozhodnutie už právoplatné, alebo nie je.

V Maďarsku ide teraz o spor prevádzkovateľa čistej PAY TV voči regulátorovi a tento spor, tým, že sa rieši, je jasným dôkazom toho, že naše TÚ SR a ČTÚ totálne zlyhali !

My tu v ČR a SR máme taký závažný problém, ktorý by v Maďarsku ani nemohol vzniknúť, tam by regulátor zasiahol okamžite a tvrdo !

U nás totiž podvodná firma mimo územia Slovenska zneužíva verejnoprávne programy na terorizovanie a okrádanie slovenských občanov !!!

Ďalej v Maďarsku by neexistovalo, aby TV ako Markíza, Joj, ktoré majú licenciu od štátu boli v stave, kedy ich vysielanie programov porušuje zákon, keďže podvodná firma mimo územia Slovenska porušuje licenčné podmienky a okráda a terorizuje slovenských občanov !!!

Je to takto jasné ?

Žiaľ, dnes budem celý deň mimo možnosti reagovať, takže až večer sa ozvem.
mediabook , January 31 2014 10:30:02
Všetko je o ľuďoch a ich záujme niečo riešiť. Väčšinou si každý rieši svoje osobné blaho a je jedno o aký štát, súd, či úrad sa jedná. Že sa to v Maďarsku takto vyvinulo, to môže byť kľudne náhoda, iný pracovník úradu by to mohol hneď zamietnuť, iný sudca neposunúť na Európsky súdny dvor.

Čo určite nie je náhoda, je fakt, že všetky akcie takého Towercomu vlastní jediná osoba - Roman Fischer. Všetky. Doposiaľ sa nenašiel žiaden dôkaz, že robí koňa pre J&T. Ak by sa preukázalo toto jeho nastrčenie, podľa bohapravdy by mal TWC prísť o povolenie na prevádzkovanie celoplošných sietí. Zaujimavá predstava.
mediabook , February 03 2014 08:45:48
Chcel som vyprovokovať diskusiu k téme vlastníctva Towercom, tým že som uviedol nesprávne meno, ale asi nieto v týchto končinách človiečika čo by počul o Hampden Investments Ltd. a ich (už dnes) majoritnom podiele v Towercom smiley

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,487
Najnovší člen: ny3useHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás