Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 14 2024 22:06:56
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

INTERNET JE SLOBODA, LEN POZOR NA PRAVDU !

Žijeme v EUUž roky mám na diskusných satelitných fórach cez internet, v minulosti hlavne na Parabole jedného, možno aj viacerých antifanúšikov.

Najprv to bol akýsi Fogo, potom furicka, teraz najnovšie na Solid Europe je to nick "minulost".

Hlavným problémom týchto ľudí, možno jedinca je to, že vedome klamú, osočujú.

U mňa je problémom to, že na internete vždy vystupujem pod vlastným menom Luterán.

Proti nadávkam, osobným útokom sa dá na internete brániť pomerne ťažko.

Ak ste slušný a viete dostatočne argumentovať, u ľudí s odlišným názorom viete tolerovať ich ľudské chyby, prípadne aj hrubší slovník argumentácie.

To všetko ale nestačí na osočovanie a klamstvá.

Ak sa dotýkajú Vašej rodiny, osobnej cti, firmy, vtedy je už nutné brániť sa zákonným spôsobom.

Zoberme si konkrétny prípad.

Nick " minulost" napísal do komentárov na Solid Europe 5.7.2013 túto informáciu " pocuj ty estebacky komsomolec..co si tu furt liecis komplexy na nejakej stv.. tam vrat peniaze ktore si zhrabal na pochybny projekt boja proti skylinku ..beztak si tu zamestal celu rodinu - zenusa ma nick Lubiska a synacek zase Okap..BTW: a nezabudni zas hulakat a podavat trestne oznamenia na to ze ti bolo ublizene na duchu, a ze si pak z teba doma robia pi..jano zobud sa... červena knizecka zrazitkomSTB positive uz dnes nestacii.

Ak tú informáciu preložíme do ľudskej reči, autor "minulost" hovorí toto.

Luterán bol v ŠTB, bol komsomolec, ukradol peniaze v boji proti Skylinku, jeho rodinní príslušníci vystupujú pod nickmi okap a lubaska na Solid Europe, klamú tým verejnosť.

Luterán bol v ŠTB a v komunistickej strane.

Keďže ani jedno tvrdenie pána "minulost" nie je pravdivé, čo ďalej ?

Dajme demokraticky šancu pánovi "minulost" a skúsme urobiť verejný súd.

Minulost, predložte dôkazy, napíšte argumenty, aby ste v hanbe neostali a následne neprišli o peniaze, slobodu.

Ja na svoju obranu predkladám registračný protokol 19901.

Ten je dôkazom skutočnosti, že ŠTB 7.7.1987 pod číslom 19901 zaviedla spis PO t.j. spis preverovanej osoby na Ing. Ján Luterán s cieľom sústrediť písomnosti previerkového charakteru z hľadiska ich využiteľnosti alebo nebezpečenstva.

Pán "minulost" a teraz máte slovo Vy.

P.S. Ešte sa pokúsim nájsť list, ktorý som dostal ako odpoveď na sťažnosť prezidentovi, možno Vám to tiež pomôže.

Luteran , July 07 2013 12:03:42 9 Komentáre · 3480 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , July 07 2013 22:00:20
minulost, klamstvo je Vašim pracovným nástrojom. Takých ako ste Vy bolo potrebné exemplárne potrestať spoločensko-morálnym odsúdením. Žiaľ, ste príkladom stavu v akom sa Slovensko nachádza. Agenti ŠTB, komunistickí funkcionári sa nekajajú, naopak, oživujú staré praktiky posilňovaní vládnucim mocenským aparátom. Neostáva iné, iba trpezlivosť, odvaha, viera.
Luteran , July 08 2013 08:20:40
Dobre, ak je chvíľka času, treba ju využiť na šírenie osvety. Pán "minulost" preložené do ľudskej reči vraví. To, čo je oficiálne na http://www.upn.gov.sk/regpro/zobraz.php?typ=kraj&kniha=18&strana=70&zaznam=14482 nie je oficiálne, je to falšované. Áno, tak funguje totalita. Ak Ti agenti ŠTB rozmlátili tvár a telo, to nebolo svinstvo, to oni iba chránili socialistické zriadenie. Ak Ťa zabili pri úteku cez hranice na západ, to nebolo zverstvo, to bola ochrana socializmu. Väčšina ľudí akosi ten socializmus prežila a tak trocha aj vďaka alkoholu a apatii si ani nevšímala zverstvo vôkol seba. Potom sme ten systém zvalili a neurobili sme morálnu očistu spoločnosti. A dnes sa nám to vracia späť v podobe ľudí ako je " minulost", či firiem fungujúcich ako Skylink, no a najväčšia špina je práve v tom, že štát je ovládaný stranami, ktoré klamú, podvádzajú s úsmevom na tvári a s rukou na štátnej pokladnici. Nesmieme zabudnúť na životy a utrpenie obetí totality. Nebojte sa "minulost", ešte budem pokračovať.
majsat007 , July 08 2013 11:07:34
co zrobime, k nam ked pride zakaznik - tak si mysli ze prisiel do skylinku, k nemu ked pridu - tak vedia ze su u vlada foga
stat nekona v prospech obcanov, ale ludia budu radsej kopat do tych poslednych jedincov co na to poukazuju
potom to aj tak v tomto state vyzera, pijavice nasate na statnu pokladnu cuckaju a ti co na to poukazuju su podivini z inej galaxie hodni opovrhnutia
sami sme si strojcami svojho nestastia, tak nam treba
Luteran , July 08 2013 11:47:54
majsat, vďaka za ľudský prístup. Asi ste vystihli podstatu celého problému. Dnes sa už nenosí pravda, cnosť, morálka, odbornosť, profesionalita a úplne chýba zdravý rozum. Ľudia to vnímajú asi takto. Bola totalita, no a čo ? Ja som sa mal dobre. Dnes je to o to horšie, že sme nechali rozbujnieť obludný systém mafie chobotnice. A ten je vo svojej podstate ukrutný tým, ako sa dokáže pretransformovať do podôb, ktoré bežní ľudia už ani nedokážu odlíšiť. Majsat, ak je pán minulost Vlado Fogo a ten je akýsi agent ŠTB Blažko, tak to je rovnica vystihujúca podstatu chobotnice. To sú tí drábovia totality bijúci a strieľajúci nevinných ľudí na príkaz, akože zhora.
majsat007 , July 08 2013 14:08:26
Ohovaranie z pozicie anonymity vacsinou ludia vyuzivaju na kompenzaciu neuspechu z realneho zivota. Na obranu je potrebne mat dokazy a kym sa Fogo chlapsky neprizna, ze sa do Vas neustale navaza, tak na taketo ulety sa neda aplikovat ziaden paragraf z OZ alebo TZ.

Mna dnes viac udivuju zastupcovia obcanov v parlamente, vlade - kadre pysiace sa a nestitiace sa uvadzat si pred menom titul RSDr. Toto sme sa kam dopracovli, ach.
Luteran , July 08 2013 18:01:52
majsat, satelit1, ďakujem za korektné príspevky. Myslím si, že majsat ten problém asi odhalil. Tá mozaika sa odrazu akosi rýchlo začína skladať. Asi najzaujímavejšie vec na celom tomto dianí sa udiala dnes poobede. Ozval sa mi človek, ktorý doslova uviedol toto. " Pán Luterán, obdivujem Vás za odvahu a ďakujem. Chcete naozaj vedieť, kto je minulost, Fogo a furička ? Pozrite sa na meno Vladimír Blaško ( nie Blažko ! ) v zozname ŠTB." Neviem, či som až taký odvážny, ale pozrel som sa a niečo o chvíľočku aj budem publikovať . Či má niečo spoločné nick "minulost" s pánom " Blaško", to sa asi ťažko dá dokázať a ani to nie je dôležité.
Luteran , July 08 2013 23:32:17
minulost, tak teraz ste nasadili hlúposti korunu. Skôr to bude tým, že som trocha aktívny a možno to niektorí ľudia chcú využiť, keďže asi nemajú odvahu. No a s tými inštitúciami ste ma pobavili. Ak by to bola pravda, to by sme sa tu asi takto nebavkali.
jarokol , July 09 2013 11:04:53
Strašidla vždy prichádzali z minulosti. mINULOSŤ nás chce zastrašovať, ale ak to neide tak aspoň obťažovať ako železná guľa na nohe. mINULOSŤ má výčitky z minulosti a keďže nemôže a nevie s nimi žiť, šíri okolo seba zápach svojich hriechov. Jeho "pravdy" sú zo zdroja JPP (jedna pani povedala). Skôr sa tomu hovorilo "Povedz to starej Blaškovej" a ona to už roztrúbi. Stará Blašková toho napovedala najviac mINULOSTI, lebo zdá sa, že žijú v jednej domácnosti. mINULOSŤ nevie žiť v súčasnosti bez konfliktov. Nechce si uvedomiť, že "vďaka" dnešným technológiám sledovania ľudí je aj on už na ZOZNAME ani nevie koho, kto ho niekedy za jeho činnosť v rôznom význame slova odmení.
Luteran , July 09 2013 12:11:56
Pán jarokol, vďaka za príspevok. Myslím, že ste to perfektne vystihli. My, obyčajní, normálni ľudia môžeme hovoriť a konať vždy a všade slobodne, nakoľko nemáme čo skrývať. To je naša obrovská výhoda. Takí, ktorí rozkradli štátne miliardy a robia kadejaké nekalé kšefty sa musia vzájomne chrániť a žiť v neustálom napätí. Tiež sa musia neustále vzájomne kontrolovať, aby niektorý článok v ich reťazi náhodou nevypadol a to by pre všetkých znamenalo ohrozenie. Pán minulost je kdesi na polovičke cesty. Strašne ho to ťahá do tej reťaze, lenže tam platia pravidlá, ktoré on nespĺňa. On príliš veľa "tára". Tam sa musí držať huba a krok. Pán minulost, kým ešte máte šancu, vráťte sa k normálnym ľuďom. To Vám zo srdca, tak naozaj ľudsky prajem.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 2
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,433
Najnovší člen: Jamesfup
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás