Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 14 2024 22:22:51
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

STV VYPNÚŤ AKO ERT ? ISTOTNE !

Žijeme v EUGrécka štátna TV s okamžitou platnosťou vypla svoje TV vysielanie.

Dôvod je racionálny, jednoduchý, rozumný.

Treba šetriť a štátna grécka TV míňa peniaze ako divá.

Vypnutie bolo jediným správnym krokom.

Ako inak možno zastaviť míňanie peňazí a urobiť novú TV, ktorá bude viacnásobne šetriť a vysielať prevažne cez satelit ?

Ak by to Gréci chceli urobiť podľa vzoru STV, nikdy by úspory nedosiahli !

Verme, že príklad ERT bude čoskoro nasledovať aj STV.

STV treba okamžite vypnúť, všetko riadne skontrolovať a občania budú šokovaní zistenými skutočnosťami.

Tých pár týždňov občania Slovenska vydržia a obrovské úspory prinesú úžasné výsledky, novú demokratickú STV, STV 3 doku a STV4 občan.


Luteran , June 12 2013 15:22:27 20 Komentáre · 4697 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

majsat007 , June 12 2013 15:38:28
Tak to by slo, a kto si mysli opak, nech si kludne rozsiri obzor o to, ako to v kuchyni STV chodilo a bezpochyby aj chodi nadalej:
http://www.nku.gov.sk/documents/10157/21308/sprava_stv.pdf
Luteran , June 12 2013 17:25:04
majsat, vďaka za odkaz. Aj som si to prečítal, aj mi z toho prišlo zle, aj som si z toho niečo zapamätal. To niečo je FUJ, BANDA JEDNA VŠIVAVÁ ! A aj tí kontrolóri boli veľmi podarení. Tak keď tá jedna "dcérka", už ani neviem ktorá mala obrovskú stratu, tak pán šéf dostal odmenu 25000 eur, nie je to šialené ?! A kontrolóri sa hlavne sústredili na predaj akéhosi auta z vozíkom a vyčíslili stratu 300 eur ???!!! A čo sa deje u MATKY STV, to si asi normálny človek nevie predstaviť. A keby sa urobila ozajstná kontrola, asi by sme zošaleli všetci.
majsat007 , June 12 2013 18:37:03
Dnes media priniesli info o rozsudku s clenmi bytoveho gangu, ktory sposobili skodu vo vyske takmer 200 tis. EUR ... v STV sa nehospodarne "prejedia" aj ovela vacsie peniaze a kontrolnym uradom to nevadi, konkretne:

vo vyssie spomenutom dokumente sa spomina softver v hodnote 600 tis. Eur, ktory STV zakupila v roku 2005 a v dobe kontroly ho este stale nemala nainstalovany (ako vieme, softver vie hodne rychlo zostarnut, takze uz ho urcite nikto nemal v plane ani len instalovat) ... a NKU riesi ze mali nan iba 12 mesacnu zaruku (!) ...

a naprava zo strany STV ?
Opatrenie c. 11: http://www.rtvs.org/download/161

No neskutocne divadlo ake NKU a RTVS odviedli smiley HNUS, HNUS !
Luteran , June 12 2013 18:55:26
majsat, ste príkladom toho, že keby viac občanov kontrolovalo tieto šialené štátne "práčky" našich peňazí a informovalo ostatných a tí by písali, sťažovali sa a protestovalii, niečo pozitívne by sa muselo stať. Preletel som očami nad tým "dokumentom" a dvíha sa mi žalúdok. FUJ, FUJ, FUJ, HNOJ, HNOJ, HNOJ.

A súdružka tetuška Zemková bola rovnako podarená ako všetci súdruhovia pred 89 a po 89.

Opatrenie č. 14
Spracovať štúdiu využiteľnosti výškovej budovy STV v Mlynskej doline.
T: 31. 8. 2011
Z: zástupca generálnej riaditeľky pre OZ STV

Už len podpísať takúto debilitu, veru na to treba žalúdok.

Čo asi len zistila tá úžasná štúdia a koľko nás to stálo ?!

BANDA JEDNA VŠIVAVÁ !

Bože môj a takejto špiny som sa dožil a v roku 2013 to musím čítať ?!
Luteran , June 12 2013 19:55:28
Pani Lubaska, gratulujem k dobre odvedenej práci. A to je prosím, reč o STV. Čo je iba vrchol mafiánskeho ľadovca. Vieme si predstaviť kadejaké tie poschovávané štátne inštitúcie a státisíce úradníkov, ktorí nič nerobia, alebo robia napriek občanom a sebe a kumpánom prihrávajú do " kešene" ? Ten chliev však treba začať čistiť od STV. Lebo to je ich politická, mediálna, finančná bašta, cez ktorú ohlupujú ľudí. A občania nedostanú od iných TV informácie, ktoré by im pomohli ten obludný systém zmeniť. To sa dá iba cez verejnoprávnu-občiansku TV. Kiežby ľudí na Slovensku konečne osvietilo a začali občiansku mediálnu vojnu proti mafii.
Luteran , June 12 2013 21:53:59
Pani Lubaska, vďaka za info. Áno, na Slovensku je ešte čo ukradnúť. Pôda, lesy, voda, vzduch. Ako tomu možno zabrániť ? No iba verejnou kontrolou. Musí vzniknúť TV kanál STV občan a ten bude verejne hovoriť o všetkých "svinstvách" v tejto malej krajinke pod Tatrami. Zdá sa to ako utópia ? Ak áno, potom niet záchrany. Mafia zvíťazí. Uvedomme si už konečne, ako mafia funguje. Narozpráva občanom ako im chce dobre, prijme zákon o preukazovaní majetku a potom občanovi ukradne stámiliardy, hodí chudobe späť zopár eur a potom s jej pomocou 4 roky ďalej kradne. Ľavica spolu s pravicou, lebo peniaze spoja nespojiteľné.
majsat007 , June 13 2013 00:12:27
Lubaska - podobne to bolo aj u STV Broadcasting, ale tam im to trvalo menej ako rok nez zistili ze dcerska spolocnost je nadbytocna ...

"Spoločnosť nemá zmysel držať ďalej, pretože RTVS ju nepotrebuje," uviedla Zemková na rokovaní rady. STV Broadcasting, s.r.o. bola podľa jej slov založená za účelom prevádzkovania analógového a terestriálneho vysielania STV. Keďže však televízia toto vysielanie ukončila už v auguste minulého roka, spoločnosť môže ísť do likvidácie.
majsat007 , June 13 2013 01:17:09
RTVS si na 2 najblizsie roky kupila nieco co ma spolocne s produktami a licenciami Microsoft.
Co presne kupili je uvedene v neoddelitejnej Prilohe c.1, ktoru ale na centralnom registry nezverejnili ...
http://crz.gov.sk/index.php?ID=935558&l=sk

RTVS to bude stat 1,247 mil. EUR (37,65 mil. SKK). Ktovie ake su dovody, ze sa zakazka v takejto vysokej sume nerealizuje cez verejne obstaravanie!?
majsat007 , June 13 2013 01:24:23
pan Luteran - pridruzene poplatky co sme sa bavili minule ohladom llicencneho vysporiadania u SOZA, tu je ukazka:
http://crz.gov.sk/index.php?ID=936694&l=sk
http://crz.gov.sk/index.php?ID=922287&l=sk
http://crz.gov.sk/index.php?ID=893256&l=sk

Licencia na územie: Slovenská republika
Povolený jazyk: slovenský - dabing
Počet vysielaní: 3 vysielania – každé vysielanie vrátane reprízy do 48 hod.
Vysielacie práva: Terestriálne – Free TV práva exkluzívne /digitálne šírenie/

Ak sa vysielacie prava nakupuju iba pre Slovensko a terestrial, tak naco RTVS plati za satelitnu a iptv distribuciu?!
okap , June 13 2013 09:10:26
software sa neustale dokupuje aj na zariadenia, ktoré doteraz nemali licenciu/ prečo ju nemali, veď bola zakúpená? viAC INFO http://www.omediach.com/internet/item/1775-rtvs-nakupila-softverove-licencie-za-milion-eur
RTVS je MOLOCH NA HLINENýCH NOHáCH, čo sa s tým dá robiť, žijeme v Absurdistane, ktorý akceptuje celá EÚ , ale vyzerá to tak, že jej to náramne vyhovuje. Takto sa ožobračujú rozvojové krajiny v EÚ. Vyhlasujem tender na východisko z tohto tunela.Kto sa doňho prihlási... podľa pňa nikto s tým nič neurobí ešte poriadne dlho. Občianske iniciatívy spomenuté v posledných diskusiách nemajú dostatok možností. Možno naozaj nejaká STV OBČAN by pomohla občanom otvoriť oči, kto to však zafinancuje? asi nikto, lebo by sa bál slovenskej politicko-ekonomicko-zločineckej mafie. Takže si myslím , že toto perpetummobile ešte nejaký čas bude fungovať, ak štátomafia nás ešte bude mať z čoho zdierať. Raz to však praskne a dôjde k revolúcii, u nás to však nezačne, pôjde to možno zo stredu EÚ. Prepáčte priatelia, fandím nám všetkým, ale som skeptický v otázke či to má význam si len takto anonymne písať a konštatovať hnus, hnus, hnus
Luteran , June 13 2013 09:22:00
majsat, znova vďaka za dôležité informácie. Z nich vyplýva jedno jediné. STV je ako životu nebezpečný tumor pre Slovensko. Ten sa dá iba rýchlo odstrániť a následne rana liečiť. STV treba vypnúť a liečiť ako ERT. My všetci vieme, že to je jediné riešenie. Oni, mafiáni ktorí sú pricucaní k štátnej pokladnici cez STV ľudí udržujú v letargii. Majsat, Lubaska, Vaše argumenty, zistenia by mali byť verejne dostupné pre každého práve cez STV. Aby sa vytvoril tlak na mafiu, to sa dá dosiahnúť jedine spojením množstva malých informačných kanálov do jedného silného. Zatiaľ je jedinou cestou internet.
Luteran , June 13 2013 09:39:50
Pán okap, vďaka za info. Áno, máte pravdu v tom, že pri doterajšom spôsobe hodnotenie spoločnosti to vyzerá tak, že sa s mafiánskym bordelom na Slovensku nedá nič urobiť. Mafia to má pevne v rukách. Všetky tajné služby Slovenska ráno odovzdajú jednu spoločnú správu šéfovi mafie a kvázišéfovi štátu. Tam sa konštatuje. Nálada ľudu je na 3ke, nikto nehladuje, nič vážneho pre naše aktivity nehrozí. Treba však byť neustále v strehu. Niektorí jednotlivci cez internet burcujú ľudí. Potrebujeme okamžite ďalšie 3 milióny eur na nákup počítačov a 2 milióny na platy pre šikovných programátorov, ktorí budú cez internet robiť "hmlu". Takže tak. No, my im na ich "hmlu" neskočíme a budeme ich informovať, aby vedeli, že na Slovensku nie sú všetci ako ovce.
okap , June 13 2013 12:59:14
V Čechách polícia zasiahla voči podozrivým politikom na najvyšších miestach okolo premiéra. Zasiahla by smerácka polícia u nás niekedy na úrade vlády? , v Čechách sa dejú veci nevídané http://www.cas.sk/clanok/253052/co-sa-to-deje-v-cesku-komando-vtrhlo-na-urad-vlady-a-zatykalo-ludi-necas-sa-zrutil.html
Luteran , June 13 2013 13:09:56
Pán okap, vďaka za info. To, čo sa deje teraz v ČR je iba začiatok, ak by sa tam naozaj dôsledne začali uplatňovať platné zákony. A my tomu môžeme iba fandiť a všemožne to podporovať. Lebo, ak je v ČR mafia takmer všade, u nás je všade. BRATIA ČESI A MORAVANIA, SME S VAMI ! VYČISTITE TEN CHLIEV U VÁS DOČISTA, ABY ČERSTVÝ ZÁVAN PRAVDY PREBUDIL AJ SLOVÁKOV ! Prepínam na ČT 24, samozrejme cez satelit !!!
okap , June 13 2013 13:40:10
da sa aj cez net http://www.ceskatelevize.cz/ct24/zive-vysilani/
okap , June 13 2013 13:55:05
Tak čo priatelia, začína sa 2. fáza nežnej revolúcie tzv. antigorilia revolúcia ?
Luteran , June 13 2013 14:20:05
Pán okap, je možné a všetko tomu nasvedčuje, že tlakový hrniec menom Česká republika dosiahol hranicu, kedy už musel zasiahnúť bezpečnostný tlakový ventil. Polícia v Olomouci to zrejme zobrala riadne od podlahy. Vidieť to podľa toho, že ani médiá, ani politici nemajú žiadne informácie a iba tápajú. To svedčí o perfektnej príprave a dokonalom utajení akcie. A jedine takýmto spôsobom sa dá niečo dosiahnúť v postkomunistických krajinách. U nás by musela zasiahnúť polícia z Bardejova, mám ale obavu, že tu by sa to nepodarilo. To preto, lebo u nás je mafia všade a v Čechách našťastie iba takmer všade. No a či to bude 2. fáza nežnej ? No, vyzerá to tak, že by mohla byť. O tom sa však rozhodne v najbližších hodinách. Mafia je teraz v šoku a hľadá cestu ako zastaviť políciu. O všetkom rozhodne objem peňazí, či budú stačiť na uplatenie policajných vyšetrovateľov, sudcov, prokurátorov atď. No a v neposlednom rade sú tu ešte médiá a na konci ľudia. Ľudia by mali začať okamžitý štrajk za totálne a dôsledné vyšetrenie nielen tejto, ale všetkých káuz. ČR DO TOHO !!!
majsat007 , June 14 2013 19:21:42
Pani Lubica - to je hadam iba preklep ... a zaroven dokaz ake nepresne informacie vladnu svetom
majsat007 , June 14 2013 19:50:12
s tou korekturou - to si vzdy vravim ked vidim titulky k tv prispevkom, ze tuto poziciu ani v tv nikto nezastresuje ... napriklad minule si Nova dovolila do ziveho vysielania zo zatopenej Prahy napisat "VLATAV se vylila z brehu" ... samozrejme takychto preklepov je kopec, niektore pobavia, ale inak je to na zaplakanie ako media odflakavaju robotu ... akoby nestacilo menej a poriadne ... darmo, je to len vypln medzi reklamami
iwona88 , October 02 2013 10:43:34
Zaujímavá správa, ale to môže byť lepšie sa pozrieť do apartment warsaw nocleg centrum warszawa noclegi warszawa

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,433
Najnovší člen: Jamesfup
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás