Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 19 2024 07:52:43
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

FREESAT CHCE SKYLINK, TEN DIGI A STV NIKTO ?!

Žijeme v EUFreesat začal zaujímavú aktivitu s cieľom získať nespokojných zákazníkov od Skylinku.

Má to celkom dobre premyslené pomocou tzv. mesačných a štvormesačných kariet.

Tá mesačná je doslova unikát, keďže je ponúkaná prakticky zadarmo a navyše s mimoriadne lacným prijímačom vcelku za 39,9 eur !

Predajú sa prijímače s kartou, niečo zarobia i montážnici pri prestavovaní parabol, či montáži motorov a zákazník si zo zvedavosti pozrie ponuku Freesat a potom sa rozhodne.

Zaujímavá akcia, konečne moderný a korektný prístup k získaniu nových zákazníkov platenej satelitnej platformy.

Uvidíme ako to dopadne potom, keď budú musieť zákazníci platiť mesačné poplatky, keďže zákazníci Skylinku v drvivej väčšine na to zvyknutí nie sú.

Akcia sa skôr hodí pre abonentov DIGI TV.

Po nich ide aj Skylink, alebo skôr teda akcionári M7, ktorí sú v úplne inej situácii.

Ak im niekto nahovoril, že v ČR a SR získali 2,1 milióna abonentov pre platenú platformu, ten riadne klamal !

Majitelia kariet CS Link a Skylink majú o platenú TV veľmi malý záujem.

A kto klamal, musel v klamstve pokračovať za každú cenu.

Vymyslel servisný poplatok.

Ten logicky zabral, otázne však je, koľko eur a kam sa v skutočnosti prikotúľalo.

Skylink pre M7 musí získať abonentov na platenú TV za každú cenu!

Projekt lanárenia zákazníkov DIGI TV k Skylinku cez akciu Multiservis teda pokračuje, žiaľ žiadne ohromné čísla to neprinesie.

Bude zaujímavé sledovať, koľko času ešte ostáva "kúzelníkom" v M7 na udržanie doterajšej situácie a či sa im podarí prežiť v klamstve s fatamorgánou.

Reč je o podvode, kedy Freesat si sám platí všetky náklady na prevádzku a vysielanie svojich programov vrátane STV a ďalších, pričom naopak M7 zneužíva STV a ďalšie programy.

Prečo Freesat a STV voči takémuto podvodu nezasiahnu ?

U Freesatu sa šušká, že preto, lebo Holandsko a u STV sa šušká, že preto, lebo Towercom.

No a STV ?

No tak tam je to jasné, kto by tam išiel proti svojim kšeftom.

A čo koncesionári, úrady, vláda, parlament ?

Je to jednoduché, koncesionári neuspeli, pretože SR nie je právnym štátom a ČR je na tom iba o milimeter lepšie.

Takže čo, zabaliť, utekať, rozbiť televízor, prestať platiť koncesiu ?

Asi nie, lebo exekútori a mafia tí fungujú perfektne.

Takže apatia, koniec demokracie ?

Ja ešte mám kúsok viery a pokračujem, ak máte kúsok aj Vy, povedzte to ostatným, lebo ináč všetci zakapeme ako tie ovce.Luteran , May 08 2013 20:35:31 8 Komentáre · 4491 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

janci83 , May 09 2013 10:30:03
Mam niekolko otazok na pana Luterana:
1 - Vyvodila voci Vam spolocnost Skylink uz akesi sankcie? Vidim ze firma Lut-Sat-Radio stale figuruje v predajnej sieti Skylink. Znamena to, ze ma Skylink vase bezzube aktivity - ako sa hovori - na haku?
2 - Ako je mozne, ze TA3 sa vytratila z miestnych multiplexov a TV Lux nie? Vari neplati ze v miestnom muxe nesmie vysielat stanica ak je uz dostupna v tom celoplosnom?
3 - Nebolo by namiesto riesenia otazok sat distribucie kanalov STV vhodnejsie otvorit otazku - preco bolo pokrytie digitalnym signalom DVB-T zvolene o 5 percent nizsie nez to analogove? To znamena, ze aspon 50tis. domacnosti je papierovo ukratene mat bezplatny pozemny prijem, ale koncesie za tv platit musia.
Luteran , May 09 2013 12:04:03
janci83, ďakujem za príspevok i otázky. Skúsim na ne odpovedať tak, aby ste tomu porozumeli, hoci aj ja niekedy rozmýšľam, či tomu celému rozumiem.
1. Spoločnosť Skylink, presnejšie M7 Group voči mne ako osobe zatiaľ nevyvodila žiadne sankcie, čo ani nie je možné, lebo z toho by mali obrovský problém a ja ako osoba by som ich mohol konečne dať na súd sám. Voči firme LUT-SAT-RADIO Prešov sro zatiaľ urobili nazvime to, prvú obštrukciu a to takú, že nás nezaradili medzi TOP predajcov, hoci kritériá samozrejme spĺňame. Zatiaľ prichádzame o nejaké body, návštevu "agenta" a o nejaké letáky. Toto by sme mohli využiť a dať to na súd, lenže ... ?
2.TV Lux je kapitola sama osebe. Nie sú celoplošne FTA, sú iba celoplošne kódovane v neplatenom muxe za " zaplatenie" modulu, alebo prijímača. Takže si vyberte, čo Vám pasuje.
3.Dobrá otázka, už som na to odpovedal snáď tisíckrát. Janci83 Vy nerozumiete tomu, že tento stav a vôbec DVB-T je super dobré ako práčka peňazí ?!
Dúfam, že som Vás neodradil a rád Vám odpoviem aj na ďalšie otázky.
Luteran , May 09 2013 12:10:34
janci, este k tej prvej otázke jeden doplnok. Asi to na súd predsa len dáme, keďže by sa tým podarilo odkryť pozadie celej tej špiny M7 Group Luxemburg +akési sročky v ČR a SR + akože "agenti" + karteloví TOP predajcovia a potom na konci obyčajní profesionálni predajcovia SAT TV. Takže veľká vďaka za "nakopnutie", posúvam to nášmu právnemu zástupcovi.
janci83 , May 09 2013 18:26:02
1 - Len ma zaujimalo, ci ich aspon malilinko trapia Vase aktivity.
2 - TA3 moze vysielat aj v miestnych multiplexoch, to len autor na zive.sk si myslel, ze kecy pod clankami maju nejaku relevantnu vahu opretu o zakon.
3 - Ak sa podari DVB-T signal dostat vsade tam, kde bol kedysi analog, tak to bude uspech. Tych 50 tis. domacnosti si proste zasluzi mat aj tento zdroj signalu.
Luteran , May 09 2013 20:05:24
janci, 1. Je to zložité v tom, že Skylink pod pláštikom M7 Group nie je klasický podnikateľský subjekt. Celé je to veľký podfuk, ktorý sa snaží postupne sa prepracovať do podoby platenej TV. Musíte to vnímať tak, že tie podfuky robia ľudia cez sročky hlavne v ČR a čiastočne v SR a tých možno naše aktivity trápia, len nechcú a ani nemôžu na seba príliš upozorniť. No a ešte k tomu nešťastnému DVB-T . Keby ste poznali náklady, ktoré platíte Vy a ja a my všetci za dopravu signálu, asi by ste to logicky zastavili. To DVB-T má význam v husto obývaných lokalitách, nie však za každú cenu do každej domácnosti.
janci83 , May 09 2013 22:02:43
A co Towercom (TowerHome) s Plustelkou. V materialoch sa smelo uvadza, ze programovy raster za 0,- Eur obsahuje 10 SD+1HD. Opat si TWC len opakuje, co dosiahol pri satelitnom sposobe vysielania, ked si samotne spolocnosti platia za sirenie, a oni na tom parazituju a ponukaju to ako sucast svojho produktu Plustelka. Aj Lut-Sat-Rado figuruje v predajnej sieti Plustelky, tam mate aku marzu? smiley
Luteran , May 09 2013 22:13:24
janci, na stretnutie Plustelky som odmietol ísť, povedal som si, že dosť bolo robiť niekomu "křoví". Do zoznamu predajcov nás zaradili automaticky, Zatiaľ sa rozohráva hra, že Towercom, Plustelka a Skylink nemajú nič spoločné. Samozrejme, upravujú si tam prehadzovanie ľudí tak, aby sa to zdalo samostatné, pričom to robia stále jední a tí istí. O maržách nič neviem, nakoľko je to zatiaľ nezaujímavé. Ak by sa ale nejakí ľudia zbláznili a chceli to napriek všetkým rizikám a problémom, tak sa o to asi začneme zaujímať.
iwona88 , September 20 2013 08:34:45
Vďaka za informácie bude veľmi užitočné rolcontainers huren rollies tweedehands rolcontaine

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,481
Najnovší člen: sa3syaHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás