Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 23 2021 03:43:46
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

CHAT NAŽIVO S OBČANMI

CHATPokiaľ máte čas a chuť môžeme si vzájomne vymeniť aktuálne informácie.

Dnes sa budem naživo zhovárať s občanmi vo veci problémov okolo SAT a DVB-T.

Aktuálne Vás budem informovať počas celého dňa.

Témou je : Spokojnosť so Skylinkom, Čo a ako vylepšiť, Poznáte SR a ČR rozhlas cez SAT a prečo vysiela nekódovane ?

Pekný deň.
Luteran , March 21 2013 08:02:57 10 Komentáre · 2784 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , March 21 2013 09:19:26
Mladý pán 29 rokov, pracuje mimo SR, prišiel domov na sviatky, uhradil Multi na 1 mesiac. So Skylinkom je spokojný, akurát žiada vyriešiť to, aby sa po zaplatení balíka SERPO posúvalo o dané mesiace, keďže to dlhodobo nefunguje a tak stráca prehľad o koľko eur bol okradnutý.
Peto , March 21 2013 09:49:56
Podla vyjadrenia p. Glisnika na parabole, dostane zakaznik pri kupe karty vymena ochrannu dobu, pocas ktorej nemusi platit SP (pri M7 to uz asi neplati, lebo tam si musi zaplatit SP). Ak si v tom case zaplati plateny balik, SP sa mu NEPOSUNIE.
SP sa posuva az po ochrannej dobe.
Luteran , March 21 2013 11:01:34
62 ročný invalidný dôchodca z V. Šariša, lokalita Slovenská ul, má výpadky DVB-T, skúsil už všetko možné, nie je spokojný. Poradil som kvalitnejšiu anténu, predzosilňovač. Chcel garanciu na príjem DVB-T, čo sa v tejto lokalite garantovať dá iba za vyšiu cenu, pri ktorej si už radšej dá Skylink. Pán nevedel pochopiť, ako je možné, že štát negarantuje rovnaké podmienky pre príjem základných slovenských programov a vôbec už nevedel pochopiť, prečo má popri koncesionárskom poplatku platiť akýsi servisný poplatok. Cit. " Towercom znížil úroveň signálu, aby sme si museli kúpiť Skylink ! " K tomu som už naozaj nevedel zaujať stanovisko.
Luteran , March 21 2013 12:08:32
76 ročný dôchodca S.K. ul 1.Mája PO. Veľmi slušne a pokorne prosil o pomoc, prípadne vysvetlenie. Prečo mu chodia neustále časopisy, ktoré si neobjednal, prečo od neho neustále žiadajú platiť akési balíčky, ktoré nechce. Žiada, aby sa mu to neposielalo. Nechce žiadne horory, Mini, ani nič iné, len tie základné programy ako je STV. Vysvetlil som mu situáciu, že papiere my nezasielame, zastaviť to nevieme. Ďalšiu diskusiu sme viedli vo veci, prečo musia dôchodcovia ako za fašizmu sa ísť prihlasovať do Gulagu Slovenská Pošta na výzvu. A všetci idú so strachom, len pošta od nich zoberie 1,4 eur a našťastie im nedá hviezdu na kabát.
Luteran , March 21 2013 13:56:54
29 ročný pán si zakúpil v OKAY LCD LG 32 so sat tunerom v novembri 2012. Modul mu "beťári" nepredali, lebo vraj nemali. Ten si kúpil v Nayke s ubezpečením, že v LG bude fungovať perfektne. Najprv vypadávali programy sporadicky, nedávno sa to radikálne zhoršilo. V OKAY sa odvolávali na modul, v NAY na TV. Nakoniec, po dlhočizných trápeniach to do NAY vrátil. Nie je spokojný so Skylinkom hlavne preto, lebo nespolupracuje s výrobcami TV.
Luteran , March 21 2013 14:42:50
73 ročný dôchodca prišiel uhradiť 14,40 SERPO. Na otázku ohľadom spokojnosti so Skylinkom odpovedal vetou " Nič nedávajú a len chcú naše peniaze. Svojvoľne zmenili podmienky, nie je to férové. A od Skylinku sa to už naučila aj Slovenská Pošta, ktorá si od dôchodcov a invalidov zarába na zlaté padáky riaditeľke ".
Luteran , March 21 2013 15:05:37
Invalidný dôchodca cca 65 rokov. Má Magio, nie je však spokojný, platí cca 210 eur ročne, čo sa mu zdá veľmi veľa. Kúpil si HD telku 102 cm, predtým používal aj Skylink, len ho vypol po úmrtí mamky. Príde si kúpiť HD prijímač UNI, nechce Ready. Servisný poplatok sa mu nepozdáva, avšak cit. " Nič s tým nenarobíme ".
Luteran , March 21 2013 16:14:21
Manželia zo Šindliara prišli kvôli CS Link karte, ktorá im prestala fungovať. Kúpili si kartu Výmena, hoci stále nemohli pochopiť prečo je nutné meniť kartu po dvoch rokoch prevádzky za doplatok 24 eur. Manželka konštatovala cit " Človek aby len robil na nenažrancov ". Bez komentára.
Luteran , March 21 2013 17:16:59
No a na záver dnešného dňa ešte 80 ročný pán, ktorý mi tu vysvetľuje, ako on prežíval na Markíze posledné Modré z Neba. Videl úbohé deti z Afriky a on len plakal a plakal a doteraz sa z toho nevie spamätať. Má zlé sny a všetko vôkol mu pripadá pochmúrne. Nevidel som, našťastie to nepozerám. A to len kvôli tomu, že tá relácia keď som si to kedysi pozrel, už vtedy dobre falošne brnkala na city. Teraz to už asi postúpilo na "vyšší level ". Vyzerá to na " vymývanie mozgov ".
Luteran , March 21 2013 17:26:52
Ešte sa to neskončilo. Prišiel pán cca 45 rokov a vraví, chcem zaplatiť to podvodné SERPO, ale iba do konca roka. Vravím, to sa dá iba cez SIPO. Tak to nebudem riešiť, dajte mi to teda na rok. A prečo to chcete iba do konca roka ? Cit. No lebo sa chystám z tejto sk.... republiky emigrovať ! A kvôli čomu ? Prezident, prokurátor, mafia na každom kroku a na úrade, nestačí to ? A keď všetci slušní utečú, kto nám tu zostane ?

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 2
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,248
Najnovší člen: BrianMen
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás