Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 23 2021 04:32:50
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

CHAT NAŽIVO

CHATPokiaľ máte čas a chuť môžeme si vzájomne vymeniť aktuálne informácie.

Môžete mi nechať odkaz v komentároch.

Ideálne je to naživo, keď vidíte moje meno Luterán online.
Luteran , March 17 2013 12:00:33 26 Komentáre · 3397 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , March 17 2013 12:05:34
Tak práve počúvam stranícke "kecy" redaktorky so Sulíkom na STV1 a zdá sa mi že za moje a Vaše peniaze verejnoprávna STV zabíja čas somarinami, aby nemusela hovoriť o témach, ktorými stranícka a úradnícka mafia ľudí otravuje a vyciciava z nich energiu. Koho zaujímajú debility o tom, ako si chlapci liberáli volili post predsedu. Fuj.
Luteran , March 17 2013 12:09:06
Teraz kecá politológ o debilite, či by pán Kollár a či by ten a onen matematicky vyhral, nevyhral. Bože, aký je rozdiel medzi zjazdom KSČ pred 89 a medzi týmito straníckymi zjazdmi v roku 2013. To ešte nikomu nedošlo, že strany sú bahnom, špinou modernej spoločensti ?! Fuj.
Luteran , March 17 2013 12:13:01
Teta moderátorka už tam má teraz predsedu parlamentu a podpredsedu. Jeden akože za pravicu a druhý za ľavicu. A už trepú o voľbe SAS. Sú normálni, je tá TV normálna, je tá moderátorka normálna ? A Figeľ trepe dlhé vety o ničom ako vždy. A teta moderátorka trepe o EU a ujo bývalý komisár trepe s ňou. Spoločné riešenia, eurozóna a kecy, kecy.
Luteran , March 17 2013 12:19:46
Moderátorka sa pýta Pašku na voľby predsedu v SAS. Je normálna ? Načo sú pre mňa dobré takáto kecy v STV. To nech si teta a Paška a Figeľ zaplatia vlastnú TV a nech si tam trepú čo chcú. Nie za moje dane. STV zabila 20 minút kecami o ničom. Super! Paška teraz opakuje klasické kecy o finančnom rámci EÚ. Fico oslavoval, že SR dostane super miliardy z EÚ a oni teraz trepú, či to schváli EÚ parlament. Figeľ teraz trepe o tom istom dookola. Teta a ujovia, robiť by Vás trebalo naučiť. Také kecy dokáže hocikto a zadarmo.
Luteran , March 17 2013 12:21:10
Súdruh Paška už pripomína sociálne nepokoje. Hurá.
Luteran , March 17 2013 12:23:06
Teta teraz otvorila stupiditu o prezidentovi, ujo Figeľ sa chytil a trepe už o US a zodpovednosť Centes prenáša na Smer.
Luteran , March 17 2013 12:25:46
S. Paska prehadzuje stav chaosu na opozíciu. 18 mesiacov divadla.
Už spomína ľudí, yápas o dôveru ľudí. Ľudia by Vás asi najradšej nako...
Luteran , March 17 2013 12:29:27
Figel teraz trepe o arbitrovi US a kecá, kecá..Teraz kecá Paška, teta sem tam hlesne a dookola. Ľud by Vám mal dať lopaty a metlu do rúk.
Luteran , March 17 2013 12:31:17
A terza trepú Paška a teta o tom istom dookola, voľba debilita, prokurátor, kecy, kecy...Fuj, hnoj.
Luteran , March 17 2013 12:34:06
Figeľ teraz kecá o rešpektovaní US a spomína tuším Gaulidera a pre mňa je to už otravné.
Luteran , March 17 2013 12:37:00
Teta sa teraz pýta Figela o tom, či predsa volba Centesa nebola zmanipulovaná. Teraz Paška kecy o Trnkovi, teta teraz hovorí o tom, že prokurátor je politický kandidát a bla bla bla. 40 minút kecajú o ničom. Fuj, hanba.
Luteran , March 17 2013 12:42:11
Teta teraz kecá o vypočúvaní Matoviča, Paška kecá o mazaní a hovorí že Centesa odborne nespochybnuje, avšak prijal kandidatúru v čase kedy bolo na súde podanie. Fuj, Fuj, Fuj, dookola opakujúce kecy. Figel terza bla, bla, bla to isté o US, o prezidentovi, ktorý sa chová ako súdruh Smer. Bože, to sme ani nevedeli, aká mi tu novinka! Paska teraz bla, bla, čakáme na US.
Luteran , March 17 2013 12:45:19
Teta teraz začína o akomsi ďalšom kandidátovi na generála prokuratúry. Teta a prečo to nerozsekneš. Ten generál mi bol šuma fuk, ale teraz vidím, že bez neho asi ani obaja ujovia žiť nemôžu a teta asi tiež. Toho generála treba zvoliť priamo ľuďmi a potom ho priamo ľudia budú môcť aj vytrieskať po zadku.
Luteran , March 17 2013 12:46:29
Figeľ nie je za priamu voľbu generpro ?! Sníva sa mi ?! Fuj, fuj.
Luteran , March 17 2013 12:47:52
Teta teraz debatuje o tom, či majú poslanci poznať akýchsi kandidátov. Bože, daj im lopaty do rúk, naučili by sa vážiť čas a slová. Samé kecy za naše prachy !
Luteran , March 17 2013 12:49:49
Figel trepe o tom, že súdnictvo je najmenej otvorené z troch pilierov. Bože, a kde ste boli chlapci naši, keď ste brali prachy za najvyššie funkcie v štáte, čo ste robili ?!
Luteran , March 17 2013 12:50:37
Paska teraz trepe o citlivej hranici delenia moci. Kecy, kecy.
Luteran , March 17 2013 12:51:42
Figel, justicia potrebuje viac svetla! Hurá ujo, trafili ste klinček po hlavičke. Na to treba fakt rozumu.
Luteran , March 17 2013 12:53:19
Teta otvorila kecy o akomsi kontrolnom poste opozície. Banda jedna, tak s týmto Vy ľudí otravujete ?
Luteran , March 17 2013 12:57:05
Ujo Figel naskočil na ich kecy a tiež trepe bla, bla, bla. Fígeľ prečo nepovieš ľuďom priamo naživo o tom ako to celé v štáte riadi mafia. Teraz ujo Figel napadol Matoviča a ďalej kecajú o debilite voľby NKÚ. Však to NKU je tiež len Fuj, Fuj, Fuj.
Luteran , March 17 2013 13:00:54
A teta stále kecá o kandidátovi NKU. Figel ďalej bla, bla, bla o tom, že Smer nemá záujem o zmenu na NKÚ. Bože, hurá, to sme ani nevedeli. Pán Figeľ Vy ste nezaspali, už nie ste v Bruseli, už ste tu na Slovensku, v špine ktorú robia politici ako otroci mafie.
Luteran , March 17 2013 13:01:28
Prepáčte za chyby, robil som to naživo. Pekný deň.
okap , March 17 2013 13:55:42
Ano, ja som chvíľu niečo pred tým to isté pozeral na TA3 a povedal som si, či v štáte niesu iné témy na diskusiu ako táto a hovorím si ,že o 5min 12 hádam prinesie plodnejšiu diskusiu,doniesol som si nedeľný obed k TV a figu. Prestalo mi chutiť a hovorím si presne to isté čo Vy. Ľudia sú vydieraní každú minútu občianskva v tomto členskom štáte EÚ a žiadny novinár, ktorí si to všimne sa nedostane do elektronického média a tí čo o tom zámerne mlčia prinášajú takéto stupídne relácie. Bezmocne zúrim...
okap , March 17 2013 14:17:49
Nemá význam pozerať prehnité a zmanipulované média, radšej potešte svoje oko na nete napr..http://www.dailymotion.com/EARLYDOORS#video=xxrclc
Luteran , March 17 2013 15:42:05
Pán okap, súhlasím s Vami, lenže, keby tie naše štátne médiá, teda ľudia v nich len akože si užívali bohatstvo, čo sme im poskytli, tak poviem, naša hlúposť. Oni si ale šialene dobre privyrábajú a ešte navyše aj deformujú základné demokratické princípy. No a k tomu im krásne sekundujú tzv. opoziční a koaliční poslanci, ktorí sú v skutočnosti kamaráti na smrť mimo médií a divadelníci pred kamerami. Ten môj dnešný komentár naživo O 5 minút 12 bol len akýmsi pokusom niečo urobiť, keďže som si dal za cieľ nepoddať sa mafii za žiadnu cenu. Tomu sa poddal každý z nás, ktorý už rezignoval na situáciu okolo seba.
caorbaa , April 18 2013 05:37:41
These are just about the most Coach Outlet Online effective selection for business travel or perhaps operate. Among the wide selection, Louis Vuitton purses Coach Outlet and handbags include the the majority of renowned ones. One particular with many maybe probably the most Coach Outlet Store Online selected tote companies using the entire world is definitely Louis Vuitton. You will discover plenty Coach Outlet Online if you are prepared to put in the occasion ahead of businesses to find what will greatest satisfy your Coach Outlet Store Online type.You can uncover totes created by this well-known designer's firm around the world additionally, Coach Outlet Store Online on the particular arm of any influential person. No custom company will be replicated greater than Lv. Coach Outlet Store Online Tropez Sizzling Light red signature bank, along with Monogram Murakami design and style. Encouraged Coach Factory Online through Marc Jacobs, the Louis Vuitton Initialed or monogrammed Rubis Selection will be the mixture of Coach Outlet red convertible top and also monogrammed material.Not one within your good friends can even know the distinction Coach Outlet when you show off a new custom made replica purses and handbags as they are made with premium quality products Coach Handbags Outlet still are very inexpensive you can easily acquire more than one. It is often wanting to buy quite a long Coach Outlet Online time as well as continues delivering your eternal assortment for anyone who want to get high quality Coach Factory Online baggage, geared to different situations. Lv luggage are presently having commercials having small young women Coach Outlet when compared with alluring versions that they used previously. Influenced through the France Riviera, Galliera Coach Outlet Game master with Damier Azur fabric can be large as well as simple to utilize with a permanent magnetic drawing a Coach Factory Outlet line under and cozy glenohumeral joint secure.Most of us assurance you may be so astonished once you saw it, and ask Coach Factory Outlet youself is it an original one particular!

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,248
Najnovší člen: BrianMen
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás