Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 23 2021 03:38:53
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

CHAT NAŽIVO

CHATPokiaľ máte čas a chuť môžeme si vzájomne vymeniť naživo aktuálne informácie.Keď vidíte moje meno Luterán online, som práve pri počítači..
Luteran , March 06 2013 09:53:05 10 Komentáre · 3923 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , March 06 2013 10:10:50
Tak to vyzerá na ďalšie problémy, alebo len pokračuje proces zvaný riadený chaos ? Od rána máme množstvo zákazníkov s kartami CSLink, tam majú vypnuté kadečo, bez ladu a skladu. Problémy majú aj ICE karty, tam bola najzaujímavejšia kombinácia zákazníka, ktorý si prijímač kupoval v Nay a kartu Výmena v Planeo. Obidve firmy mu doporučili obrátiť sa na Skylink a tak nás s dôverou navštívil. No povedzte, či to nie je milé, však ?!
okap , March 06 2013 16:16:43
Ano , nie je to na zahodenie, lebo ten zákazník sa k vám vráti pri ďalších problémoch a potom mu už možno predáte i hardvér. Ale čo poviete na ďalší mux prázdny v Towercome, to je paráda 2 prázdne muxy, koľko je to elektriny a iných nákladov, ktoré mohli isť na zníženie cien za vysielanie v sieti DVB-T
Luteran , March 06 2013 17:03:12
Pán okap, máte pravdu. Aj čo sa týka prázdnych muxov DVB-T. Pravdupovediac, môj názor na DVB -T je známy už celé roky, len mi to pripadá tu na Slovensku ako boj s veternými mlynmi. Treba si uvedomiť jednu vec, prečo by nemohli byť muxy prázdne, však tie verejnoprávne bohato zarobia aj na tie prázdne. A to všetko zaplatí štát bez mihnutia oka. No a kto to zaplatí štátu? No predsa my všetci hlúpi občania! A aby sranda pokračovala, tak ešte zaplatíme aj za satelitné vysielanie cez STV a nakoniec ešte prispejeme drobnými miliónikmi na SERPO. No povedzte, nie je to tragikomédia ?!
Luteran , March 07 2013 11:35:18
Tak už naozaj neviem, zdá sa mi to, alebo sníva ! Dostupnosť stránky Skylink pre aktivácie je znova fuč. A vysvetľujte zákazníkom, prečo to nefunguje. Čo to tam stvárate chlapci v Luxemburgu. Jaj, Vy o tom nič neviete ?! Nemali by sa o tom už konečne dozvedieť ? Tuším sa tam za nimi vyberiem. Kto pôjde so mnou ?
satelit1 , March 07 2013 14:11:07
To,ze to pada denne ma uz vobec neprekvapuje,je to vsak neprijemne ak Vam zakaznik stoji zoci voci...Ja uz preventivne kazdemu pred aktivaciou zdelim,ze "skusime ci dnes Skylink berie poplatky" aby som sa vyhol nedorozumeniam.Ale vcera sa mi stalo,ze vola zakaznik Skylinku s tym,ze mu dali kontakt na infolinke a ,ze si moze u nas uhradit serpo.Ja som mu to do telefonu potvrdil ,on prisiel a...sluzba bola nedostupna.Nabehlo to sice po 5 minutach ale to uz zakaznik odisiel s tym,ze nech si z neho nerobim dobry den...Peniaze vopred uz radsej neberiem,sa mi to minule vypomstilo ked im to neslo 3 dni,az taaaak vela na to nezarobim aby som potom pocuval nadavky v telefone.
Luteran , March 07 2013 15:02:34
Pán satelit1, práve pred chvíľkou sa môj kolega v predajni rozčuľoval, že to zasa nefunguje a ja som si teraz overil, že je to pravda. Keby ste počuli tie fantastické teórie, prečo Skylink nefunguje, aj je to do plaču, aj do smiechu. Hlavne je to ale obrovská HANBA ! A možno je to len sofistikovane organizované, keď bude čas a nálada, aj poviem prečo.
Citron , March 07 2013 20:11:56
...a už funguje, paráda, akí sú tí v skylinku šikovní, že to tak vedia vždy, keď sa im to pokazí, rýchlo opraviť...keby všetci boli takí šikovní, to by sa tu dobre žilosmiley
Citron , March 07 2013 20:14:00
...teraz som si pozeral, a servisný poplatok je konešne správne odátumovaný a tiež čo som si na mesiac zaplatil FilmEurope, tak sa mi platnosť servisného poplatku o mesiac posunula, tak aj to funguje...zatiaľ..smiley
Luteran , March 07 2013 21:09:57
Citron, vďaka za info. Hovorilo sa aj o tom, že problémy Skylinku vyplývajú z toho, čo ste naznačili a to, že za pochodu sa veci opravujú. Zvláštne je iba to, že ak by to tak bolo, tak každá normálna firma o tom dopredu informuje partnerov a zákazníkov. To, že sa tak nedeje, nahráva skôr agentúre JPP, ktorá tvrdí, že každodenné výpadky prístupu k službám majú za cieľ ukázať to, čo sa môže stať trvalým javom v prípade nesplnených podmienok. No tak, vyberte si.
Luteran , March 08 2013 17:28:57
Práve som si pozeral kvalitu nových "kanálov" Telka a Smíchov a neviem sa na ne "vynadívať". Jedným slovom KATASTROFA !!! Asi kúpime do firmy a aj domov znova nejaký ten CRT TV najlepšie 14 palcový. Jedine tak by sa na to dalo pozerať. Ak by vôbec bolo na čo.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,248
Najnovší člen: BrianMen
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás