Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 23 2021 04:06:33
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

CHAT NA AKTUÁLNU TÉMU

CHATPokiaľ máte čas a chuť môžeme si vzájomne vymeniť aktuálne informácie.

Môžete mi nechať odkaz v komentároch.

Ideálne je to naživo, keď vidíte moje meno Luterán online.
Luteran , March 02 2013 20:26:11 15 Komentáre · 3109 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , March 02 2013 20:33:58
Jano11 v jednom dnešnom príspevku ako predajca Skylink otvoril tému o nešťastnom servisnom poplatku. Vyslovil obavu, čo sa stane, ak by sa zistilo, že SERPO bolo vyberané neoprávnene. Predajcovia Skylinku by museli zákazníkom vrátiť sumu 14,40, alebo len smiešnu maržu 70 centov, ktorá im nepokryje ani náklady ?! Veru, vážna otázka na zamyslenie. Aký je Váš názor ?
okap , March 02 2013 20:47:39
Možno by sme sa mali porozprávať všetci predajcovia korektne medzi sebou , lebo nedávne a súčasné aktivity značky luterán doteraz mnoho a poviem veľmi veľa predajcov a zákazníkov absolútne nepochopili a považujú tieto aktivity za chorobné výplody známeho predajcu značky ferguson na Slovensku. Sledujem túto značku približne 20 rokov a aký taký prehľad o tom už mám a poviem verejne, že všetky aktivity značky luteran majú jasný cieľ a tou je pozdvihnutie právneho vedomia občana Európskej únie. Ja tiež som v lete krútil hlavou nad 2 blogmi denne na celoštátnych fórach, ale neskôr som pochopil, prečo to robil. Slováci majú nízke právne vedomie a vysoký prah citlivosti na na skryté aj otvorené podceňovanie svojimi politikmi. Na pomenovanie a odstránenie takýchto neduhov v našich mysliach to robil. Možno ma všetci vysmejete, ale myslím si, že nie sme ovce a vydierať by sme sa nemali dať. Ak ma niekto chuť sa pripojiť, píšte.
Jano11 , March 02 2013 21:25:59
Zákazník bude predajcu zaručene pýtať 14.40 .
Luteran , March 02 2013 21:56:29
Pán okap, vďaka za podporu. Treba však skutočne uvažovať aj nad hrozbou, ktorú uviedol Jano 11. Pri konštelácii moci, ktorá teraz Slovensku vládne, je to celkom reálne. Či už to urobíme my ako Združenie Slovsat, alebo občan sám, to je jedno, ak sa zistí, že SERPO je nezákonné, potom je to treba zistiť čo najskôr! Ak sa to potvrdí, čo urobí moc ? No predsa ona logicky nebude mať dosah na kamarátov v Luxemburgu. Na koho obráti hnev ľudu? No predsa na predajcov. A čo urobia predajcovia. Môžu si jednotlivo zbaliť zubné kefky! Jednotlivo by na súdoch prerobili aj "gate". No a práve kvôli tomu je potrebné profesné Združenie. Ak to niekto nepochopil, jeho škoda. Mimochodom Vážení kolegovia predajcovia Skylink, ste pripravení na nový likvidačný zákon od 1.7.2013 ?!
okap , March 02 2013 22:08:56
Ekonomika a jej súčasný európsky model speje k tomu, že si budeme musieť zvyknúť na platenú televíziu a zvlášť v rozvojových krajinách EÚ. Nemecko, je nám pekným vzorom neplatenej tv, avšak ani tam to nepôjde donekonečna. Serpo u nás bude tak či tak, otázka je čo zaň dostaneme, lebo nevidím žiadny výsledok zavedenia serpa. Verejnoprávne programy na satelite musia byť bez serpa, lebo DV-T nemá pokrytie na celom Slovensku a ani logicky nemôže mať. Ak Skylink pod ťarchou súdneho rozhodnutia zruší Serpo, tak všetkým zaplateným spojazdní mesiac služby kombi. Nikto nič nevráti . Jediným nedostatkom našej aktivity bude, že na slovenských kartách sa zapne regionalizácia a máme po zábave, lebo čéské tv z balíka digital sú pozerateľné a sú jediným dôvodom pre kúpu karty skylink.
okap , March 02 2013 22:10:08
Ešte poprosím niečo viac o tej novinke od 1.7.
Luteran , March 02 2013 22:22:47
Pán okap, vďaka. Nahryzli ste tému, ktorá pri normálnych vzťahoch a v normálnych štátoch akými, dúfam, sú následníci Česko-Slovenska SR a ČR nemala byť žiadnym problémom, vzhľadom na deklarované nadštandardné vzťahy. Tu nastal vážny problém v tom, že ktosi nezákonne vstúpil do teritória oboch štátov, schovajúc sa za M77777. Štáty nič neurobili, vďaka lenivým, či úplatným úradníkom, hoci neskoro, ale v ČR už ČTÚ kroky začal. Takže vieme, že to nás čaká aj na Slovensku. Potom budú nasledovať ďalšie kroky. Šialená novinka od 1.7.2013 sa volá zdravotný audit.
okap , March 02 2013 22:34:26
Hej, poslanci si z nás stále strieľajú a a prichádzajú s podobnými hovadinami/ pardon za výraz/. Možno budú mať smeráci v sebe posledný zbytok súdnosti a neschvália to v parlamente, na pláne rokovania je to v marci
okap , March 02 2013 22:40:09
http://www.aktuality.sk/clanok/224051/kvoli-lobingu-budu-vsetci-zivnostnici-platit-zdravotny-audit-hovori-mihal/
Luteran , March 02 2013 22:45:24
Pán okap, aj keby to neschválili, čo je veľmi nepravdepodobné, profesionálni predajcovia a montážnici, ktorí realizujú montáže sa musia na takéto šialenstvá pripraviť, Pretože, či chcú, alebo nechcú, je tu okrem spomínaného zákona ďalší pripravovaný, ktorý nás môže zaťažiť neuveriteľnou finančnou čiastkou. Takýmto "pokusom" sa dá čeliť jedine profesným združením, ktoré musí už v legislatívnom procese prípravy zákona reagovať pripomienkami. Nehovoriac o ďalších veciach, ktoré všetky v tomto roku dospejú aj tak k tomu, že kto chce ďalej existovať v tejto branži, príde na to, že jedine spoločne dokáže čeliť štátnym "výpalníkom".
okap , March 02 2013 22:55:30
No ale vidíte, aký je stav, píšeme si tu len my dvaja a cca 268 ľudí si nás číta zjavne bez akéhokoľvek záujmu a nepovie k tejto alebo podobnej téme ani mäkké f. Pre takýto nezáujem združenie nevznikne. takýto alebo podobný postoj je žiaľ zakódovaný v génoch slovanských národov
Luteran , March 02 2013 23:09:40
Pán okap, ľudia v dnešnej dobe sa len preklikávajú z jednej stránky na druhú. Pozrú sa, či sa niečo nepridalo, nezmenilo a tak stále dookola. Môžeme byť len radi, ak nás tu vôbec navštívia, takže ja im ďakujem aj za to. Svet internetu je úžasný, poznatkov je tam nekonečno. Preto ďakujem aj Vám, pán okap a Vám Jano 11. Mne je milšie, ak tu diskutuje pár ľudí na úrovni, ako mnoho pod úrovňou. No a ešte k tomu nášmu Združeniu SLOVSAT. Ono už našťastie existuje oficiálne, len potrebuje viac ľudí. Chyba bola asi aj vo vysokom nastavení členského poplatku. Pripravujeme zmenu k lepšiemu a tiež máme nápady na to, ako získať viac ľudí a podnikateľov. Verím pán okap, že nám pomôžete, hoci len tým, že tu budete so mnou o tom diskutovať.
okap , March 02 2013 23:17:09
OK teším s s Vami a prajem veľa síl a ešte sa opýtam na tých vozíčkárov, ako to majú s tými kartami...
Luteran , March 02 2013 23:27:57
Pán okap, ďakujem. Čo sa týka ZŤP vozíčkárov, tam sme v intenzívnej spolupráci už niekoľko týždňov a finále je už dohodnuté, ako som spomínal v najbližších dňoch. Ja som bol šokovaný tým, keď práve jedna slečna na vozíčku bola nútená kvôli vypnutej karte absolvovať na ručný pohon v zime za snehovej metelice nepredstaviteľnú cestu. Ja osobne sa im môžem iba ospravedlniť za spôsobené problémy a obdivovať ich statočnosť a odvahu, ktorú nemajú tzv " zdraví " ľudia.
okap , March 05 2013 15:09:30
Opäť ďalší prázdny mux DVB-T na scéne. Zákon na Slovensku platí len niekedy a pre niekoho. KartelTowercom sa nám opäť posmieva, viac info http://www.zive.sk/towercom-spusta-dalsi-multiplex-zatial-v-ramci-testov-spresnene/sc-4-a-307494/default.aspx

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,248
Najnovší člen: BrianMen
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás