Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 23 2021 04:48:28
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

CHAT NA AKTUÁLNU TÉMU

CHATPokiaľ máte čas a chuť môžeme si vzájomne vymeniť aktuálne informácie.

Môžete mi nechať odkaz v komentároch.

Ideálne je to naživo, keď vidíte moje meno Luterán online.
Luteran , February 25 2013 11:19:59 15 Komentáre · 4299 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , February 25 2013 11:41:27
Horúcou témou dnešného rána boli výpadky v registrácii a správe služieb Skylink. Najprv vznikla drobná panika, potom sa to ustálilo. Je to veľmi nepríjemné, dnes ráno som to osobne zažil. Prišiel zákazník uskutočniť výmenu karty CS Link. Najprv sa systém správal normálne. Urobili sa všetky úkony spojené s preregistrovaním t.j. meno, priezvisko, adresa, telefón, email atď., atď, na konci sa to potvrdilo a potom katastrofa. Ikonka presýpacích sa zopár minút pretáčala a nervy medzitým pracovali, či sa registrácia vydarí. Figa borová. A viete si predstaviť, ako regoval zákazník.
satelit1 , February 25 2013 18:05:42
p.Luteran ja to zazivam takmer kazde rano,pondelok je to uz klasika...Niekedy su vypadky chvilkove,inokedy to trva aj hodinu dve ale to asi viete z vlastnej skusenosti.Dnes som si vsimol,ze sa reautorizacia kariet zlucila pod jedno,nie je zvlast CRW a Ird ako doteraz.Mozno su to pripravy na nove M7 karty.Inak ako je to vlastne s predajom novych kariet ,kde si ju ma vlastne zakaznik vyplatit,myslim samozrejme aktivaciu karty,doteraz som na to neprisiel...
Luteran , February 25 2013 18:32:25
Pán satelit, súhlasím, keďže kolega z predajne je maród a mal som možnosť stráviť so zákazníkmi omnoho viac času tento týždeň a potvrdzujem to, čo ste napísali. Nové karty M7 už máme, zatiaľ si však každý radšej kúpil klasické, ktoré nám už však končia, takže začnú sa predávať aj tie M7. Zákazník si ju kúpi za 19,90 ako kus plastu. Potom si ju musí registrovať za 40 eur a následne sa musí rozhodnúť, či si zaplatí 14,40 SERPO, alebo platený balík. Musím uznať, že u týchto kariet M7 to má prevádzkovateľ sofistikovane prešpekulované. Zatiaľ som nemal čas zisťovať, ako je to s STV a inými TV programami šírenými za štátne peniaze a licencie.
Luteran , February 25 2013 18:41:10
Pán satelit, ešte som zabudol na najdôležitejšie, čo ste aj Vy načali. Dnes poobede nebolo možné uskutočniť reaktiváciu kariet ! Takže zrejme to súvisí so zmenou, ktorú ste uviedli.
satelit1 , February 25 2013 20:17:45
samozrejme postup platieb mi je jasny ,skor som mal na mysli to,ze to nie je mozne urobit priamo u predajcu,teda zatial,takze aj ja dopredavam radsej starsie karty kde tento problem neriesim.Neviem ako u Vas ale ja mam bezne zakaznikov,starsich ludi kde musim povedat rovno,ze vobec nechapu o co ide a nie to este im povedat,ze si za kartu musia ist doplatit niekde napr. do banky uhradzat registraciu...Ale podla vsetkeho sa teraz v Skylinku pracuje prave na tom aby to uz od prveho fungovalo cez aktivacny web lebo naozaj je to zatial nejake nedomyslene s tym predajom novych kariet...
Luteran , February 25 2013 20:27:22
Pán satelit, vďaka za užitočné info. U tých nových kariet M7 sa bude registrácia platiť priamo u predajcu a pôvodne nazaujímavé percentá odmeny sa našťastie upravili, takže predajcovia budú mať väčšiu ochotu predávať a registrovať tieto karty.
okap , February 26 2013 09:07:37
zbohom Arivy bez CI slotu: novinka od Skylinku: "Nový typ zabezpečenia kariet Skylink"
Luteran , February 26 2013 11:27:49
Pán okap, ďakujem za dôležitú informáciu. Nakoľko je tá informácia vážna a seriózna, to budeme teraz a predpokladám, že nasledovné dni, týždne a mesiace detailne rpzoberať na tomto našom fóre. Verím, že Vy a aj ostatní profesionáli k tomu budú mať čo povedať. Zatiaľ je to totiž celé jeden obrovský chaos, zmätok a treba to celé dať do normálnej polohy. Ak niekto nerozumie o čom hovorím, budem to postupne všetko detailne rozoberať.
okap , February 26 2013 12:53:36
Informácia o novom zabezpečení kariet bola medializovaná až mesiac od uvedenia nových kariet na trh. Pri takej závažnej zmene to malo byť povedané už na porade predajcov na jeseň, kedy boli predstavené nové karty a nie teraz. Podľa mňa to vtedy nevedel ani predseda predstavenstva vtedajšieho M77.Slovom povedané nebudem sa už diviť keď Skylink napr. presunie na druhý týždeň balík Digital do MPEG 4.
Luteran , February 26 2013 13:50:02
Pán okap, vďaka za info. Máte absolútnu pravdu. My, profesionálni predajcovia satelitnej techniky si už konečne navzájom musíme začať dôverovať a nehrať sa tu jeden proti druhému. To je voda na mlyn satelitnej mafii. Minulý týždeň som nakupoval väčšie množstvo Kariet M7. Bol som ubezpečovaný VO dodávateľom, že nie je žiadny problém použiť tieto karty v prijímačoch s uni čítačkou. OK, zatiaľ mu verím a ani napriek informácii, ktorú ste Vy uviedli nepodnikám žiadne kroky, ak ale nastanú problémy, budem nekompromisný a začne sa naozajstné čistenie celého chaosu od samotného začiatku. Pravdaže, príliš tomu neverím, nakoľko by to pre prevádzkovateľa Skylink malo veľmi vážne následky.
satelit1 , February 26 2013 14:03:58
Nie aby to zjednodusili ale este viac to zamotavaju...Bude sa vlastne pouzivat min. 7 typov kariet ,1.Stare Cslink/Gital CRW,2.novsie Cslink IRD,3.Skylink CRW,4.T&T CRW,5.Skylink ICE,6.Skylink IR,7.Skylink IR M7...a to som mozno neuviedol vsetky verzie.Pritom veselo beru peniaze za serpo pre karty CRW aj ked vedia ,ze kodovanie je derave ako emental...Ja uz naozaj neviem kam to smeruje.
PSsmileynes ma vyhodilo iba 2x z aktivacneho webu,co je celkom uspech ale refresh im tam stale nefunguje,po kliknuti ma stale odhlasi.
okap , February 26 2013 14:38:56
Nové karty M7 majú také isté ID ako Skylink standard HD karty, jediná výnimka je nutnosť použitia secure silicon procesora pri dekódovaní. V ďalšom období, predpokladám, bude nutná výmena kariet CSlink a skylink CRW a servisný poplatok sa prepočíta na kartu výmenu. CRW kľúče nemenia, lebo s tým sa boja hýbať, lebo to bezpečne nevedia, irdeto už neposkytne pri tomto úkone pomoc.Člen predstavenstva sa dnes vyjadril, že nebude problém zapnúť na všetky karty surflock, verím tomu že to bez dohľadu technikov irdeta neurobia, lebo to naozaj bezpečne u nás nevie obsluhovať nikto
Luteran , February 26 2013 14:43:00
Pán satelit, vďaka Vám za odvahu i užitočné info. Sme na dobrej ceste vďaka tomu, že Vy a aj pán okap sa nebojíte písať veci pravdivo, tak ako je to v skutočnosti. Verím, že postupne sa pridajú aj ďalší, ktorí tak doteraz neurobili z akýchloľvek dôvodov. Budú vítaní, pretože iba serióznosť a vzájomná dôvera profesionálov SAT TV dokáže zabrániť chaosu, ktorý sa tu účelovo formuje s cieľom poškodiť zákazníkov a predajcov SAT TV.
caorbaa , April 18 2013 05:37:11
These are just about the most Coach Outlet Online effective selection for business travel or perhaps operate. Among the wide selection, Louis Vuitton purses Coach Outlet and handbags include the the majority of renowned ones. One particular with many maybe probably the most Coach Outlet Store Online selected tote companies using the entire world is definitely Louis Vuitton. You will discover plenty Coach Outlet Online if you are prepared to put in the occasion ahead of businesses to find what will greatest satisfy your Coach Outlet Store Online type.You can uncover totes created by this well-known designer's firm around the world additionally, Coach Outlet Store Online on the particular arm of any influential person. No custom company will be replicated greater than Lv. Coach Outlet Store Online Tropez Sizzling Light red signature bank, along with Monogram Murakami design and style. Encouraged Coach Factory Online through Marc Jacobs, the Louis Vuitton Initialed or monogrammed Rubis Selection will be the mixture of Coach Outlet red convertible top and also monogrammed material.Not one within your good friends can even know the distinction Coach Outlet when you show off a new custom made replica purses and handbags as they are made with premium quality products Coach Handbags Outlet still are very inexpensive you can easily acquire more than one. It is often wanting to buy quite a long Coach Outlet Online time as well as continues delivering your eternal assortment for anyone who want to get high quality Coach Factory Online baggage, geared to different situations. Lv luggage are presently having commercials having small young women Coach Outlet when compared with alluring versions that they used previously. Influenced through the France Riviera, Galliera Coach Outlet Game master with Damier Azur fabric can be large as well as simple to utilize with a permanent magnetic drawing a Coach Factory Outlet line under and cozy glenohumeral joint secure.Most of us assurance you may be so astonished once you saw it, and ask Coach Factory Outlet youself is it an original one particular!
ccocoo , August 14 2013 09:48:11
Craft an edible glue ugg boots uk, and use it to adhere candy pieces to the outside of a plastic vase cheap ugg boots uk. Strands of licorice will work best for this task ugg boots sale uk. Another option would be to melt chocolate chips in a saucepan on the classic short ugg boots uk stove and then paint it inside and outside of a vase or cup to coat it in the chocolate classic tall ugg boots uk.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 13,248
Najnovší člen: BrianMen
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás