Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 19 2024 21:18:17
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

PORAZÍ SERPOM77 ÚSTAVU A OBČANOV SR A ČR ?!

Žijeme v EUSERPOM77 je združenie firiem a ľudí v prevažnej miere z Čiech, čiastočne zo Slovenska so zastrešením v daňovom raji Luxemburgu.

Tieto firmy a jednotlivci zneužívajú, porušujú platné zákony v súvislosti s vysielaním a príjmom českých a slovenských TV programov cez satelit a terestriálne.

Štátne orgány SR a ČR vrátane EÚ o uvedenej skutočnosti boli oficiálne informované prostredníctvom Združenia SLOVSAT i samotnými občanmi podaním množstva sťažností.

Za obdobie takmer pol roka úrady SR, ČR a EÚ sú vo veci nečinné a tvrdia, že veci preverujú Luxemburské úrady.

SERPOM77 medzitým pokračuje v nekalej činnosti psychologicko-teroristickým nátlakom na občanov dokonca už priamo vo forme TV vysielania pod zásterkou akože reklamy.

Vzhľadom na mimoriadne nebezpečné protispoločenské konanie SERPOM77, nečinnosť orgánov štátnej správy a nefunkčnosť vymožiteľnosti práva v SR a ČR je nutné začať prípravu na uplatnenie ústavného práva občanov.

Ústava v takomto prípade občanom dáva nasledovnú možnosť.

"Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené ".

Občania sú zúfalí, majú strach a len máloktorí nájdu odvahu na takéto svedectvo ako urobila pani zo Zvolena.

Srdečne pozdravujem! Prepáčte že vás zaťažujem svojou otázkou, ale vy jediný ste podľa obsahu vašich článkov boli (a predpokladám že dodnes ste) v odboji proti manipulácii, ktorou my, klienti Skylinku prechádzame.

Ja som osamelo žijúca žena bez znalosti problematiky, ktorá neotvárala časopis Skylink, ale ho priamo dávala do zberu papiera, takže mi uniklo, že mám komusi čosi platiť - naivne si mysliac, že som v r. 2009 kúpou paraboly na 2 satelity, karty Skylink 03436... a prehrávača BigSat BBS-S 67CR urobila dosť na to, aby som mala tel. príjem "nadlho". V druhej polovici októbra ma odpojili od väčšiny c-s programov, po prvom šoku som si na to zvykla a keby mi ostali iba stv1, stv2, čt1 čt2 čt24 a ta3 - stačilo by mi to.

Neviem, kto by mi poradil, preto sa obraciam na vás. po neúspešnom pokuse získať odpoveď na "parabola.cz", kde som asi stúpila do "hniezda" priaznivcov skylinku, prípadne zdatných, ale i značne arogantných TV maníkov, ktorí majú svoje spôsoby používania blockerov, majú "správne" karty a neplatiči ako ja ich obťažujú... som zašla i k svojmu predajcovi vo ZV dúfajúc, že niečo poradí. Okrem poslúchnutia príkazov skylinku mi neporadil, žiaľ, nič.

od r. 2009 som nezamestnaná a akékoľvek skrivodlivosti sa mi protivia až tak, že nedokážem kráčať s davom a poddať sa tlaku. Preto vás prosím o váš názor, čo sa stane po 3. decembri (to bol nejaký termín na definitívne vypnutie cryptoworks vysielania)? dokedy mi teoreticky môže ísť príjem verejnoprávnej STV? naozaj by mi stačila IBA tá, avšak keďže som si ani nekúpila kartu výmena za 24 €, predpokladám, že som jeden z mála ľudí, čo definitívne príde o TV vysielanie hoci povinnosť platiť koncesionárske poplatky mi ostane. ako toto neriešiteľné riešiť? kde to žijeme? prečo u nás vždy niekto vymyslí nejaký tunel na pohodlných a manipulovateľných Slovákov (a čechov)? hnusí sa mi platiť niečo čo má slúžiť na obohatenie špekulantov, príp. subjektu akokoľvek spojeného so známou slov. fin. skupinou. a súčasne si myslím, že VEĽMI jednoduchá čítačka karty BigSat BBS-S 67CR i tak nebude kompatibilná s Irdeto kartou, ďalej, že zmena kódovania kvôli hackerom znie do budúcnosti mierne nedôveryhodne, pretože si viem predstaviť, že i toto kódovanie bude raz prelomené, predtucha, že sa SERPOm bude pravidelne hýbať smerom nahor (keďže podnikateľská skupina zistila, že tento štát svojich občanov nebráni), že karta Výmena môže byť "dočasná" a o rok a pol sa možno dozvieme, že si ju musíme vymeniť za inú, opäť platenú kartu. človek, proste po tomto podvode už nemôže žiť v nádeji, že bude pokoj, skôr šípim že so slovom skylink sa bude spájať neistota, nepokoj a ďalšie sklamania. Keby som vedela kde a ako sa pripojiť k hromadnému protestu, urobím to. keby som vedela ako si dať na balkón vlastnú starú TV anténu, urobím to. Už v r. 2008, keď Stav a byt. družstvo bez milosti odrezalo spoločnú anténu na činžáku, a ja som ostala bez TV, sa mi zdalo, že je to "vysoká politika", že mal niekto záujem donútiť všetkých proti našej vôli "investovať" do satelitu alebo káblovky, takže sa stav. družstvo vlastne stalo "naháňačom" klientov súkr. spoločnostiam. Mnohí z takýchto ľudí (v tom počte i ja) sme chceli IBA verejnoprávnu TV, za ktorú platíme koncesionárske p. PRECO u nás vôbec nefunguje ochrana spotrebiteľa, prečo nefunguje právo? čo za kocúrkovo to je, že človek MUSI platiť koncesiu i v prípade že vďaka kauze Skylink a osobnému odporu voči nej, prišiel o príjem TV programov?

Prepáčte, mala som byť stručná, nepodarilo sa mi... Tušíte, dokedy mi nešťastná nevymenená karta cryptoworks 03436 bude poskytovať tých niekoľko kanálov? radíte mi kúpiť si kartu Výmena?

predpokladám, že denne dostávate desiatky mailov so žiadosťou o radu a pomoc. Srdečne ďakujem, ak ste si našli čas i na tento. Prajem veľa úspechov v práci i osobnom živote! Ľubica Kotmániková, Zvolen
Luteran , November 23 2012 07:57:33 17 Komentáre · 5471 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , November 23 2012 08:20:08
Asi som bol doteraz príliš mierny ku kolegom predajcom Skylinku. Tak sa teraz skúsim "vyvŕšiť" na jednom, zatiaľ mne neznámom zo Zvolena. Chlapci moji, ste na hlavu? To Vám treba poslať manuál, ako máte riešiť problémy svojich zákazníkov?! To ste nemohli zobrať svoju kartu Výmena, vložiť ju do prijímača pani Kotmaníkovej a zistiť, či jej bude fungovať ?! Už ste sa všetci načisto zbláznili ? To Vám nie je hanba?
Luteran , November 23 2012 14:54:45
Pani Kotmánikova, pred chvíľkou som telefonicky hovoril s pánom Ing. Ukropom z firmy SAT-ELectronic Nám. SNP 26 vo Zvolene. Sú to profesionáli, zoberte k nim Váš prijímač s diaľkovým ovládaním a s kartou. Prijímač Vám odskúšajú na kartu Výmena a tiež Vám poradia ďalšie kroky. Buď uhradíte "výpalné" 14,4 eur, alebo si kúpite kartu Výmena za 24 eur. Potom sa môžete prihlásiť k nám do Združenia SLOVSAT a za symbolický poplatok Vás budeme zastupovať pri hromadnej žalobe. Prajem pekný deň.
Citron , November 23 2012 21:42:11
keď chcem počúvať muziku, tak si pustím buď RadioSure (www.radiosure.com)-free programček, ktorý prehrá momentálne 22446 rádiostaníc z celého sveta, alebo fajn stránka jehttp://grooveshark.com/#!/artist/The+Police/9 - momentálne počúvam Police a keď chcem pozerať trochu anglickej telky tak na to je dobrý http://www.filmon.com/#LIVE, stiahnite si ich HDplayer, podporuje aj dvb-t nainštalované v PC a pozerajte. Tak načo je mi satelit...a to tvrdím je len začiatok, ktovie čo bude o takých 5 rokov.
Luteran , November 23 2012 22:03:08
Citron, sloboda, demokracia v normálnej krajine je o tom, že my občania tvoríme štát, odvádzame mu dane a on nám všetkým garantuje základné ľudské práva a služby. Tie sú zakotvené v ústave. Ak Vy teraz nepotrebujete satelitný signál, je to OK, ale mnoho iných ľudí nemá inú možnosť ako sledovať TV iba cez satelit. Čo ak sa Vy zajtra odsťahujete za kopec do doliny ?! Nikto Vám a ani inému nemá právo brániť v príjme TV. Ak štát zlyháva, musíme my občania byť strážnym psom toho, aby nikomu neboli upreté jeho základné ľudské práva. SERPOM77 tieto práva porušuje a podkopáva tým štát. To sa mu nesmie dovoliť!
alfasex , November 24 2012 10:56:12
ale tu uz Vazne bez komentara, pripadny komentar a mam od pana Ing.Luterana, zalobu za urazku na cti, poskodzovanie dobreho mena atd smiley

pekny den, nech sa dari, ahojsmiley

ps: snad len, ta predstava, ze pan Ing. Luteran je mesias, je vazne uletena smiley
Luteran , November 24 2012 13:07:44
Pán Alf, napriek všetkému Vám ďakujem, zdá sa, že toho Asex ste už čiastočne dostali pod kontrolu. Pokiaľ to Alfovi pomôže odpútať sa od nešťastníka Asexa, kľudne ho nechajte, nech si píše čo chce. Pre dobro veci treba niečo aj obetovať. Alf, pekný deň. Mimochodom, prečo útočíte na pani Kotmánikovú ? Je to jej slobodný názor a pravdivý popis toho, čo sa stalo. Aha, Vám vadí pravda ?! Tak to už je horšie.
alfasex , November 27 2012 11:51:21
mily pan Ing. Luteran,

na pani Kotmanikovu? ... snad srandujete pan Ing.Luteran, ja len poukazujem na fakt, aby ludia vo Vas (vo vasej osobe konkretne) nevideli cloveka s dobrym srdcom, ktory chce pomoct s pruserom menom servisny poplatok sluzby Skylink ....

ja vo Vas vidim cloveka ktory na tom prusere tiez nepriamo "parazitoval", nakolko ste sa niekolko rokov venovali (a venujete) predaju danej sluzby ... nemam rad pokrytectvo a farizejstvo, nic viac a nic menej

a urcite nemam chut riesit Vas osobne, riesim len pristup Vas k danej veci, a ten pristup je farizejsky

nech sa dari, ahoj smiley
Luteran , November 27 2012 14:02:26
Pozerám Alf, že je s Vami už veľmi zle. Ten Asex Vás nakoniec v tej Vašej hlave asi prevalcoval. O tom svedčia Vaše doslova "šialené" úvahy viď. cit. " ja vo Vas vidim cloveka ktory na tom prusere tiez nepriamo "parazitoval", nakolko ste sa niekolko rokov venovali (a venujete) predaju danej sluzby ... nemam rad pokrytectvo a farizejstvo, nic viac a nic menej " Alfík, človiečik nešťastný, skúste sa ešte zachrániť. Veď som Vám to už raz vysvetľoval, že som bol pri úplnom začiatku predaja kariet Slovaklink. Poskytol som ST odšt. závod Rádiokomunikácie kompletne vypracovanú zmluvu LUT-SAT-RADIO na predaj kariet TV LUNA a na Sattechu Trnava naša firma oficiálne ako prvá začala predaj kariet Slovaklink. Alf naposledy. Naštudujte si tak trocha " históriu SAT TV" a nenechávajte Asexa robiť si z Vás blázna.
alfasex , December 01 2012 09:44:07
pan Ing. Luteran,

co mi to tu splietate za historicke vykopavky? "SlovakLink, TV Luna, Radiokomunikacie" ??? ... koho to dnes zaujima kde ste sa Vy motali a kde ste si robili svoj sukromny business? Co mna ako obcana je do toho?

tu sa bavime o roku 2012, a nie o Vasich "zasluhach" ... na tie Vam mily pan Ing. Luteran kazdy viete co ... mna to nezaujima, a nikoho kto je prinuteny platit experimentalny poplatok sluzby Skylink...

cau, krasnu sobotu prajem, a nech sa dari, ahojsmiley

ps: nestali ste aj pri zrode stranok satelit.sk a parabola.cz? ja mam pocit ze Vy a Vase EGO bolo pri vsetkom co sa tu v ramci sat dialo, len akosi bolo a uz je neaky ten piatok mimo :-) i ked mozno u pana Pociatka by pre tak fundovaneho cloveka sa miesto aj naslo smiley
Luteran , December 01 2012 11:04:20
Alf a Asex a ešte občan a možno aj statočný a to všetko spolu? No tak to už je naozaj chiméra, psychiatria ako vyšitá. Vaša identita s takýmto stavom nemôže pravdaže mať žiadny problém., keďže anonymne a bez zodpovednosti sa dajú "trepať" akékoľvek nezmysly. U Vás je naozaj problém iba v tom, že Vás ovláda choré EGO. U mňa je to jednoduchšie v tom, že som dokonale kontrolovateľný. Ak som niečo publikoval a urobil v SAT branži za tých bezmála 30 rokov, každý si to vie skontrolovať. Dovoľuje Vám Vaša "dvojhlavička" pochopiť takýto zásadný rozdiel? Kiežby, prajem Vám to. Pri zrode Parabola som nestál, tam bol nejaký webmajster, avšak pamätám si, ako tam roky rokúce svietili moje články v sekcii ABC, ktoré tuším až teraz niekedy nedávno ktosi umne zinovoval. Takže Parabole s tým nábojom odbornosti a osvety som všemožne od samého začiatku výrazne a nezištne pomáhal. Súhlasil som ako šéfredaktor Solid Europe, aby sa mohla rozbiehať, tak mala voľnú ruku a mohla slobodne publikovať naše články. Dnes sa jej náboj osvety a odbornosti vytratil, ak ale tá "stará" Parabola potrebuje usmerniť, bez ohľadu na to, kto ju vlastní, môže sa na môj názor vždy spoľahnúť. Asex asi pení a snáď tomu podriadenému Alfovi to postačí, hoci to nesmie prezradiť. Tak sme sa trošička pobavkali, všetkým fanúšikom SAT TV prajem pekný deň.
Luteran , December 01 2012 12:09:30
Alf a Asex, vyberte si, ktorý z Vás si to pozrie, tu máte pomôcku na regeneráciu mysle.

Len tak narýchlo som to špeciálne pre Vás našiel viď.

http://www.parabola.cz/clanky/330/slovensko-konecne-zahaji-oficialni-satelitni-vysilani/

Keby to nestačilo, môžete si pomôcť cez Google.

Stačí si zadať Ing Luterán parabola.

Prajem zdravú myseľ a príjemné štúdium.

P.S. Zadal som si aj Alfasex parabola, no a poviem Vám, nič, alebo len samé somariny. Zmeňte si nick a začnite odznova normálne.
lubomir63 , December 01 2012 20:14:32
Luteran , December 02 2012 09:07:12
lubomir63, vďaka za "láskyplný" obrázok.
lubomir63 , December 02 2012 21:30:36
p.Luterán, keď máme ten advent... Ľudia sa majú mať radi smiley
Luteran , December 03 2012 11:44:46
lubomir63, správne slová. Ľudia sa majú mať radi naozaj a nie len tak naoko. A majú si aj odpúšťať. A kto do nás kameňom, my do neho chlebom. Lebo dobro musí vždy zvíťaziť nad zlom, inak zhynie ľudská civilizácia, čo ale nič neznamená. Lebo naša gulička Zemička je iba drobným zrnkom v nekonečnej púšti zvanej Vesmír. A naše slová, úmysly, skutky sú našťastie zaznamenané a budú podrobne zhodnotené v ďalšom živote každého z nás, či to niekto chce, alebo nechce, lebo je to jednoducho tak. lubomir63 Vy ste dobrý človek. Jeden obrázok a jedna veta a pozrime sa, prekypujem láskou a akoby ma aj "múza" nakopla. Dúfam len, že správnym smerom. Myslím teraz na SERPO a Luxemburgskú schránkovú firmu a ich zamestnanca Asexa. V zmysle uvedeného by sme do nich mali začať hádzať chlebom ?! Tak teraz neviem ako ďalej. Oni sú prefíkaní a kalkulujú práve s tým, že nech urobia čokoľvek, všetko sa im "prepečie" a teda odpustí, aby som zachoval ducha Adventu.
lubomir63 , December 04 2012 12:59:32
alfasex , December 08 2012 10:13:25
mily pan Ing. Luteran,

skromne si vyprosim "keďže anonymne a bez zodpovednosti sa dajú "trepať" akékoľvek nezmysly"

ak ste si nevsimli, jediny kto tu uraza, ste Vy pan Ing. Luteran, a bohuzial robite to verejne, pod svojim menom, ticho dufajuc, ze Vas nikto nezazaluje za ohovaranie, poskodzovanie dobreho mena atd, ze? ... mne osobne Vase urazky a posielanie ma niekam nevadia, svedci to o vasom pristupe ked Vam dochadzaju argumenty

clanok, ktory ste mi poskytli, som tak precital prvu vetu a poslednu, jednoducho veci z roku 2000 ma neako nebavia citat, viete benzin asi tiez v roku 2000 bol na inej hranici ako je teraz, o chlebiku a mlieku sa ani bavit nemusime

v konecnom dosledku povedane, pan Ing. Luteran, vdaka sebe a svojmu EGO Vas vyrazili z dvoch for, snazite sa snazite, obhajujete sa s neakymi zasluhami, no nedari sa ... jednu radu, naucte sa chovat, nebyt arogantny, nevmiesavat svoje zaujmy do sukromnych aktivit inych (respektive to kludne robte ale musite za to cvakat), a mozno potom pan Ing. Luteran, niektori ludia sa ku Vam budu chovat inak (mozno aj ja)

no pokial zostanete len vo svojich uberego myslienkach, tak si vzdy mile rad s vami podiskutujem

prajem prijemnu sobotu, Vas "kamarat" alfasex smiley

ps: a podobnych kecalov, ktori obhajuju svoje sukromne (business) zaujmy sa v etere satelitneho neba nachadza este dostatok... velka cest a klobuk dolu pred tymi, ktori sa tak nechovaju a zopar ich poznam...

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,487
Najnovší člen: ny3useHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás