Home · Články · Fórum · Luterán Blog September 28 2020 07:12:43
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

AKO TO BOLO NAOZAJ S PREDAJOM SKYLINK ?!

SAT BOMBTéma okolo kauzy servisný poplatok t.j. SERPO má viac neznámych ako známych.

Udial sa skutočný predaj SKYLINK a čo sa vlastne predalo?

Veď firma Towercom, ako bývalý štátny podnik robí to isté čo predtým, zarába.

Peniaze dostáva od štátu, od koncesionárov a STV a tiež od televízií, ktorým štát udelil licencie pre satelitné vysielanie.

Ak sa navyše pozriete do registra ochranných známok, SKYLINK tam aj ku dňu 29.8.2012 figuruje pod registráciou firmy Skylink a.s., Cesta na Kamzík 14, Bratislava, čo je, čuduj sa svete, adresa Towercom !

Veru, veru, veľmi zvláštne !


Luteran , August 29 2012 14:19:22 7 Komentáre · 6899 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Citron , September 03 2012 20:27:55
ta čo...nejak je tu mrtvo...01.09. už bolo a čo...čo sa stalo? šak píšte kompetentní Vaše postrehy...koĺko ľudí má tmu? koľkí zaplatili a nemuseli...a ešte som niekde zachytil, že keď skončí ten humbuk okolo toho neštastného poplatku, tak sa začnú venovať rozdeleniu kariet na slovenské a české...a príslušným programom, ktoré tieto rozdelené karty otvoria...to bude potom sranda...bye!
Luteran , September 03 2012 21:16:57
Citron, zatiaľ je stav daný posunutím termínu výmeny kariet do 15.9. M77 teraz bude uplatňovať "salámovú metódu". Nechce príliš systém rozkývať. Trocha preto zavŕtalo do kariet CS Link. Tam na niektorých neprebehli zápisy na Markízu, Joj, Joj plus. Toto sa zrejme bude diať dookola až po stav, ktorý ste opísali. Do tohto scenára však môže úspešne zasiahnúť faktor nepredvídateľnosti a tým sú nervy majiteľov kariet.
Citron , September 03 2012 21:34:06
no faktor nepredvídateľnosti je taký, že napríklad ja som si z troch mojich kariet nechal dve a aj to výmeny, čiže zatiaľ bez serpa, ale zo mňa sosli 2 * 24 euri...a keby náhodou chceli pre sk človeka zrušiť na sk karte cz programy a naopak, tak si nechám iba jednu kartu na cz človeka s cz programami...- 2x serpo...ale sranda je v tom, že pred serpom som o nejakých nákladoch vôbec neuvažoval...trebalo kúpiť sat komplet, tak som ho kúpil, trebalo kúpiť kartu, tak som kúpil, trebalo doplatiť novu, tak som doplatil...atď, proste som to bral ako samozrejmosť, poprípade nutné zlo pre dostupnosť hlavne cz programov a nejak ma tieto náklady veľmi neštvali...svoje robila tá skvelá hláška, že v cene karty je základ cz a sk zadarmo...a teraz sa to zmenilo a pomaly prichádzame doma na to , že nám až tak tieto karty a programy nebudú chýbať...úvaha...nechám si asi iba jednu kartu na cz programy, ostatné mám v dvb-t (čert ber dajsemto, poprípade jójdrei)...a predpokladám, že s týmto uvažovaním niesom sám...a vy televízie, internet Vám nič nehovorí, koľko Vám už zobral vysielacieho času a divákov a koľko Vám ešte zoberie...juj ako sa teším, že staré strieda nové...a v neposlednej rade aj tí "sqvelí" politici zmiznú z môjho draho zakúpeného monitora, keď pomaly ale isto redukujem bežné TV vysielanie...lol to som sa rozpísal...idem spať...nebudem ich už dnes pozerať, keď som ich ešte dnes nepozeral. Bye!
Eric , September 04 2012 15:00:17
Servisní poplatek se dostane i na obrazovky STV2

Slovenské veřejnoprávní médium RTVS (Rozhlas a televize Slovenska) / STV se bude v aktuálním vydání publicistické relace Občan za dverami věnovat i problematice servisního poplatku, který k 1.9.2012 zavedla společnost M77 Group, vlastník satelitních služeb Skylink a CS Link.

Satelitní služby CS Link a Skylink poskytovaly přístup k základním programům bez pravidelných měsíčních poplatků. Se změnou majitele obou platforem byl zaveden i tzv. servisní poplatek. Divák má platit 29,-Kč (v Česku), resp. 1,20 eur (na Slovensku) za příjem neplacených stanic.

Proti zavedení poplatku se objevila velká kritika a kompetentní úřady konají velmi vlažně. Mají vůbec lucemburskou firmu vůbec na dosah? Na tuto otázku bude hledat odpověď Občan za dverami.

Publicistickou relace Občan za dverami vysílá STV2 (Dvojka) ve středu 5.9.2012 ve 21:00 hodin.
Luteran , September 04 2012 15:47:28
Eric, vďaka za info. Sám som zvedavý, čo tam vymysleli, keďže téma je vážna a STV by tomu malo venovať celovečerný diskusný blok, nie iba pár minút a ktohovie ako pozliepaných. Redaktorka uvedenej relácie ma telefonicky oslovila 14.8. , žiaľ mal som z nej veľmi zlý pocit a na jej naivne opakované otázky som telefonát predčasne ukončil.
Luteran , September 08 2012 14:24:33
Vážený Jozef, najprv veľká vďaka za Váš obsiahly príspevok. Ďalej už ale budem možno trocha nepríjemný. Mám tak troška obavu, či nie ste odtrhnutý od reality tu na Slovensku. Ináč by ste nemohli vypisovať veci, o ktorých nič neviete. Panička moderátorka STV v podstate len otravovala a našťastie som jej na lep nesadol. Nebuďte naivný. Čo môžete povedať v relácii za 10 sekúnd, kde si Vás vystrihnú a upravia ako chcú oni. K takejto závažnej téme je potrebná slobodná celovečerná relácia naživo. Pozreli ste si vôbec tú somarinu Občan za dverami, ktorú pozliepali ? Mimochodom, to že ste Vy sklamaný z toho, čo sa deje tu na Slovensku je pravda dosť nepríjemné, náš problém je, že my a naše deti a naši vnuci tu žijeme. U Vás mám taký dojem je problém v tom, že dokonale nemáte prehľad o Nemecku a to, čo sa deje na Slovensku Vám už tiež nemôže byť jasné. Takže všetko dobré do Nemecka.
Luteran , September 09 2012 21:36:22
Pán Jozef, vďaka za Vašu reakciu.

Reláciu na STV si môžete pozrieť tu http://www.stv.sk/online/archiv/obcan-za-dverami/

Ešte by som Vás rád požiadal, aby ste boli presní pri šírení informácií o verejnoprávnych TV v Nemecku cez satelit.

V Nemecku majú ľudia v priemere 4 násobné platy oproti Slovensku!

A k tomu majú navyše neporovnateľný servis štátnych úradov.

V Berlíne som bol šokovaný, aká je starostlivosť mestskej časti o svojich dôchodcov

Cez satelit vysielajú Nemci desiatky FTA programov vrátane verejnoprávnych !

Tomu sa hovorí skutočný slobodný príjem informácií.

Za diaľnice v Nemecku občania neplatia nič!

Pozrite sa, na Slovensku vládne mafia, tá je napojená na politikov a cez nich na štátnych úradníkov.

Sme síce v EÚ, avšak občania sú terorizovaní, mafia sa im smeje do tváre a veselo kradne zo štátnej pokladne.


A tým je povedané všetko.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 3,300
Neaktivovani členovia: 0
Najnovší člen: y2yj44hd
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás