Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 14 2024 22:14:01
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

ZDRUŽENIE SLOVSAT PRIPRAVUJE PODKLADY PRE SÚD

Žijeme v EUZdruženie SLOVSAT 25.6.2012 oslovilo všetky štátne orgány s cieľom zabrániť podvodom a chaosu v súvislosti s vysielaním STV a ďalších satelitných programov.

Stanovisko vedenia STV je alarmujúce a dokazuje, že ľudia platení z daní a koncesií občanov nemajú buď elementárne znalosti, alebo majú maximálnu snahu neobhajovať záujem občanov a teda STV.

Na základe týchto skutočností Združenie SLOVSAT pripravuje podanie na súd voči STV.

Žiadame občanov - koncesionárov o súčinnosť tým, že nám poskytnú dôkazové materiály.

Skontrolujte si zápisy na Vašej satelitnej karte.

Bežne sa stane, že odrazu Vám STV nefunguje.

Prečo ?

Na vine je ktosi, kto manipuluje s údajmi na Vašej karte.

Zápisy vyzerajú nasledovne viď. priložené obrázky.

Pokiaľ sú v ročných, alebo polročných intervaloch, majiteľ karty prakticky nemá problém.

Pokiaľ sú zápisy v špekulatívnych mesačných intervaloch, problémy sú časté.

Žiaľ, ak ste vlastníkom karty Irdeto, tam už je manipulácia dokonalá, o tom kto a kedy Vám blokuje prístup k PUBLIC TV sa už nedozviete.

Prečo?

Veríme, že na súde nám to všetkým objasnia zástupcovia STV.

Luteran , July 05 2012 08:18:05 20 Komentáre · 8620 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

herstek , July 06 2012 10:48:06
dobry den ja mam doma ferguson ariva 102 e, chcem sa spytat ako si to mozem pozriet na vlastnej karte? tie zapisy. dik
Luteran , July 06 2012 11:31:34
Menu, Nástroje, Čítačka kariet, Available entitlements a potom podľa karty si vyberiete Providers t.j. napr u CS Link je to All providers a potom Public TV a Pay TV. Pod položkou Public TV sa Vám zobrazia zápisy jednotlivých programov STV, ČT, Markíza atď. U kart TT je to podobné. Ak máte Irdeto, máte smolu.
lubomir63 , July 06 2012 13:42:36
cez víkend to omrknem po blízkej rodine a dám sem info smiley
Luteran , July 06 2012 16:07:11
Pán lubomir, pokiaľ zistíte niečo zaujímavé, priložte aj nejaké foto. Vopred vďaka.
lubomir63 , July 06 2012 17:44:24
hned prvá karta a: MESAČNÉ zápisy!!! Foto Vám posielam na mejla
lubomir63 , July 06 2012 17:56:01
poslal som Vám fotky na admin@solideurope.sk a celé video dávam na uloz.to Názov súboru je: zápisy na karte skylink
lubomir63 , July 06 2012 18:11:04
prvá stručná sumarizácia troch kariet :
- karta GITAL - 6 mesačné zápisy
- karta Cryptoworks - 1 ročné zápisy
- karta Ice - 1 mesačné zápisy
Luteran , July 06 2012 18:14:25
lubomir vďaka, požiadal som admina, aby mi to preposlal. Ja som teraz na emaili lutsatradio@stonline.sk To video som akosi nenašiel.
lubomir63 , July 06 2012 18:18:26
skúste teraz. už je to tam
Luteran , July 06 2012 18:18:46
Lubomir OK, potvrdili ste to, čoho sme sa obávali. Aj z Vašich údajov je to celé jasné !
lubomir63 , July 06 2012 19:34:28
tu je ďalši žiarivý príklad : http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=170&t=46237&start=20
D2MAC , July 06 2012 22:10:26
A co s tím má mít společného STV?
Co je na měsíčních zápisech spekulativního?
Irdeto prostě používá standardní délku oprávnění základní nabídky rovnu jeden měsíc. Tečka. Axiom. Bez diskuse. Navíc ty zápisy se aktualizují po jednom dni, vždy s celkovým trváním jeden měsíc. Kdyby chodily jednom měsíčně, pak by to mělo smysl napadnout, ale nic takového se neděje. Jiné kódovací systémy používají běžně zápisy s kratší dobou trvání a naprosto bezproblémově. V případě PPV klidně i jako denní zápis aktivovaný přes telefon nebo web.
Pokud se u ICE a Irdeto karet někomu vyskytují problémy se zápisy, není to tím, že by jaksi milý provider pozapomněl poslat zápis, ale chyba bude na 99,9% na straně uživatele, který buď rád experimentuje s blockerem nebo používá providerem nepodporovaný přijímač s conax based UNI čtečkou s nevyhovujícím obslužným SW. V tomto konkrétním případě k oné chystané žalobě nebo o co se to pokoušíte....či jakési prapodivné "manipulaci se zápisy" přichází STV naprosto jako slepý k houslím.
To je, jak kdyby mě zažalovala rasa mimozemšťanů za to, že jsem způsobil výbuch supernovy na opačném konci galaxie. Asi podobnou souvislost to má s STV...
Luteran , July 06 2012 22:37:36
Pán D2MAC, čo sa týka otázky prečo STV, to už nechajte na naše Združenie SLOVSAT. STV s tým má spoločné všetko, pozrite si rok 2001. Potom si to viac objasníme, keď už to bude na súde. Čo sa týka zápisov. Nebolo by dobré uviesť všetko ako to celé pripravujeme. Zápisy sú dôležité, nakoľko umožňujú ukázať manipuláciu pekne "polopatisticky". Všimnite si oddelené PUBLIC TV a PAY TV. To bude súd zaujímať !!! Súd nebude zaujímať prečo chodia denné zápisy, mesačné, algoritmus, prípadne akési vedecké traktáty na tému zápisy. Súd bude hodnotiť dôkazové materiály o tom kto, kde, prečo, príp. na základe čoho bráni koncesionárom v príjme verejnoprávnej TV. Tie rozprávky o certifikovaných a necertifikovaných " krámoch " tiež súd nebudú zaujímať. Budú tam ľudia, ktorí predvedú svoje certifikované mašiny, ktoré im nefungujú a naopak ľudia, ktorí 7 rokov používali UNI mašiny a tie im fungujú. Neviem odkiaľ ste a aké máte úmysly. I tak Vitajte.
Luteran , July 07 2012 20:33:11
Pán Lubomir, náš admin mi sľúbil zaslať Vaše fotky, žiaľ zatiaľ ich nemám a admin nie je v dosahu. Nemôžete mi ich zaslať na lutsatradio@stonline.sk ? Video som videl na "uloz", akurát som ešte nemal čas to stiahnúť a rozbalovať.
Luteran , July 08 2012 18:22:15
Pán " mohyla " alias fogo, furicka, medik atď... Poprosim admina, aby nezasahoval do Vami písaných nezmyslov, je dobré vidieť akým spôsobom pracujú ľudia, ktorí vymysleli Servisný poplatok t.j. SERPO. Vy môžete klamať a podvádzať koľko len chcete a peniaze zo SERPO Vám istotne dávajú úžasné možnosti. Pravda je však trpezlivá, ona Vaše klamstvá a podvody prekoná.
mohyla , July 08 2012 21:14:36
kludne to moze synacik pomazat, mam printscreeny ..
kazdopadne ma zaujima odkial beriete ze ja mam nieco so ser. poplatkom ? mna to tak isto serie ako Vas,kazdopadne idem do boja inymi prostriedkami ako sudmi v skorumpovanom state.
A co sa tyka pravdy, tak Vam zrejme nedochadza vyznam tohto slova. pravda nie su slova zabalene do Vasich taranin ohladne manipulovania zapisov .... na tom Vas zotrie hocijaky stredoskolak ktory sa uci crypto systemy .. kazdopadne drzim palce v tomto predom prehnanom boji - na zapisoch tych hnupov z m77 isto nedostanete smileysmiley
Luteran , July 08 2012 21:51:25
Pán " mohyla " alias..., nakoniec to je jedno. Ja nad Vami žasnem. Raz ste ako jed, potom ako med. Keby som mal písať všetko, čo mi na Vašu adresu ľudia za tie roky poposielali, bolo by to na román. Chlapík z PB, ktorý dokázal robiť s kartami CRW " zázraky " na počkanie, s Dreamboxami to isté, nehovoriac o spolupráci s TT, od ktorej je k SERPO zrejme dosť blízko. Je ale možné, že sú to výmysly a preto som za tým nikdy ani nešiel, hoci spoločenská objednávka tu bola. Raz som sa pravda do tej PB vybral a veci sa začali potvrdzovať , no ale ... Takže ešte raz k "mohyla ". Najprv urazíte pána Erica, hoci nechápem kvôli čomu. Aha, ste nervozny, že nám zaslal fotky. Prečo asi ? Potom nakydáte na LSR, Fergusony, nakoniec ešte pripomeniete akési bonzovanie na SOI. Máte ale šťastie, že som už za tie roky na takéto veci imúnny. Potom tvrdíte, že ste proti SERPO a že nás akýsi stredoškolák zotrie. Vy nechápete, že pre súd vôbec nie je dôležité poznať princíp cryptovania ? Tiež nie je dôležitá početnosť dôkazov, ale ich kvalita. Mimochodom, to je podobné ako keď Vy tvrdíte , že Skylink deklaroval len podporu CRW. My zasa máme originál listu od riaditeľa CS Linku kde toto odmietol. Vaše a naše tvrdenie môže rozsúdiť len súd na základe predložených dôkazov.
mohyla , July 08 2012 22:42:59
heh, a ja somzase poculze zazraky na pockanie sa robia u leoparda cez blizsie nespecifikovanu krvnu skupinu zo svitu..
ale k veci. kludne vam poslem aj fotky z roku 2001 ba dokonca aj z 1998 ale z UPC .. to kludne tiez zazalujte za mesacne zapisy smiley
Tenvas erick je bud nejaky kolega vedla od stola alebo nejaky vykuk, ktory pozabudol, ze mu na onu kartu prisla nova karta - kludne podla cisla by vedeli kompetentní zo skylinku dopatrat aka a dokonca kedy a na aku adresu
Luteran , July 08 2012 23:10:04
Pán "mohyla" ja mám rád čistú prácu. Dohodnime sa takto. Ak pán Eric bude súhlasiť, prepošlem Vám jeho email. OK ? No a ešte raz k tej filozofii kariet a zápisov. Pripravujeme podanie a chceme to mať precízne pripravené. Smeruje to voči STV, pretože budeme žiadať predbežné opatrenie vzhľadom na naliehavosť riešenia. Osvedčovať to budeme predovšetkým listinnými dôkazmi. Tie máme pripravené na cca 60 %, chceme to mať ale dokonalé. Ešte raz opakujem, dôležitý je začiatok t.j. SLOVAK LINK, STV, Markíza + rozhlas, prevádzkovateľ SLOVAL TELECOM !!! Potom pripojenie TV Joj atď. , neskôr PUBLIC TV a zvlášť PAY TV a to je takmer všetko. Tie zápisy sú potom tiež dôležité, nakoľko cez ne budeme poukazovať na tzv " manipuláciu " pri programoch PUBLIC TV. To sú už ale detaily, ktoré všetky publikovať nie je možné a ani rozumné.
mohyla , July 09 2012 00:01:53
a opat si pletiete jablka z hruskami

to co je na karte ako nazov providera nie je smerodatne pretoze to provider dokaze instrukciouvelmilahko zmenit a slovak telecom sa to volalo pretoze prve modre karty po prechode filmboxu zo 4 W na 23 E zabezpecoval distribuciuprave slovaktelekom..neskor boli take iste modre karty s nazvom slovaklink
co sa tyka public tv a pay tamtomate tiez popletene pretoze to je na kartach gital neskor czechlink az do konecneho cslink.. ale dost bolo vyucby . cas su peniaze ..

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Perfektný! Perfektný! 50% [1 Hlas]
Veľmi dobrý Veľmi dobrý 0% [Žiadne hlasy]
Dobrý Dobrý 0% [Žiadne hlasy]
Priemerný Priemerný 0% [Žiadne hlasy]
Biedny Biedny 50% [1 Hlas]
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,433
Najnovší člen: Jamesfup
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás