Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 19 2024 20:44:57
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

SLOVSAT - PARABOLA A SATCENTRUM PORUŠUJÚ ZÁKON!

Žijeme v EUServery Parabola a Satcentrum v súvislosti s klamlivou reklamnou kampaňou pre zavedenie neoprávneného poplatku SERPO hrubo porušujú základné princípy demokracie a zákony.

Združenie SLOVSAT podnikne všetky právne kroky na ochranu majiteľov kariet CS Link, Skylink a tiež ich diskrimináciu, manipuláciu a znevažovanie prostredníctvom serverov Parabola a Satcentrum.

Na oboch serveroch sa predovšetkým v diskusnej časti nielenže manipulujú, upravujú a mažú diskusné príspevky.

Diskutujúci, ktorí vyslovujú odborný, kritický, či jednoducho " komusi " nevyhovujúci názor majú prístup do diskusie zablokovaný.

Združenie Slovsat verejne upozorňuje prevádzkovateľov oboch serverov na ich nezákonnú činnosť a žiada ich o okamžité odstránenie diskriminačných a manipulačných praktík.

Zároveň vyzývame všetkých majiteľov kariet CS Link a Skylink a užívateľov oboch serverov Parabola a Satcentrum, ktorí sa cítia byť podvedení a diskriminovaní, aby si zhotovili záznamy o uvedených činnostiach a postúpili ich Združeniu SLOVSAT, ktoré ich bude vo veci zastupovať hromadnou žalobou.

P.S.

Web Združenia SLOVSAT www.slovsat.sk je už prístupný, hoci ešte len čiastočne.

Sú tam už uvedené príslušné zákony a tiež si môžete pozrieť originál stanov schválených MV SR.

Môžete nám už zasielať svoje žiadosti na zastupovanie vo veci SERPO, alebo vo veci diskriminácie na Parabole a Satcentrume, email je info@slovsat.sk

Luteran , June 23 2012 07:48:06 8 Komentáre · 12403 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Luteran , June 23 2012 19:08:56
Pán Lisanik, či je to na týždeň, dva, mesiac to nie je podstatné, nikomu nesmie byť bránené v slobode prejavu. Na Parabole a na Satcentrume sú diskusie manipulované, mazané, diskutujúci sú zastrašovaní a pokiaľ niekto aj napriek tomu vysloví " nevhodný " názor v súvislosti s uvedenou manipuláciou a v poslednej dobe hlavne s M77, tak je likvidovaný. Tých 10 rokov zákazu na Satcentrume svedčí o tom, ako neuveriteľne sú tieto dva weby závislé na tom, čo im diktujú mecenáši a ich totalitné myslenie. Napriek drzosti, arogancii a kapitálu budú musieť objasniť svoje protizákonné konanie. Chápem, že ľudia majú strach, treba si však uvedomiť, že svojim nekonaním podporujeme nekalé praktiky ako je SERPO a podporujeme protizákonné konanie serverov Parabola a Satcentrum. Ak nemôžete verejne odhaliť ich praktiky, poskytnite nám svoje skúsenosti na email info@slovsat.sk
alfasex , June 28 2012 12:54:57
Vazeny p. Luteran,

pristup do diskusie som Vam osobne zablokoval ja, a uprimne, budte radi, ze som Vam ten pristup nezablokoval natrvalo. Dovod je jednoduchy, p.Luteran nerad vidim ako niekto uvadza nepravdive udaje o serveru parabola.cz, a spaja tento server s vecami, ktore si sam povymysla. Neviem aky zakon som porusil, ziaden, je to moje rozhodnutie, ci budete ucastny diskusie na sukromnom servere alebo nie, viete komunizmus sa skoncil v roku 1989, a diktovat sukromnym serverom urcite Vy ako osoba nebudete. Akokolvek, docasne zablokovanie uctu bolo je a bude v sulade s pravidlami serveru parabola.cz, pokial s mojim rozhodnutim nesuhlasite /co sice mozete/ obratte sa na redakciu serveru parabola.cz.

A teraz trochu od srdca, bez stipky slusnosti, inak sa podla vsetkeho s clovekom ako Vy diskutovat neda. Tak tie kecy ako sa manipuluje, zmazavaju sa prispevky z dovodu, ze niekto ma iny pohlad na servisny poplatok si rozpravajte svojej rodine, a nie mne. Osobne vyjadrujem svoj nazor na experimentalny poplatok velmi kriticky a slobodne, bez toho aby som bol postihovany niekym. Takze vazeny pan Luteran, naucte sa chovat, a hlavne naucte sa slusnemu spravaniu, aby ste neociernovali ine www stranky, a potom pan Luteran, mozete diskutovat.

Na zaver, tento moj prispevok berte ako moj sukromny pohlad na vec, a nema nic spolocne s majitelom, redakciou serveru parabola.cz /ktory mimochodom krasne zase ociernujete na vasom serveri, a to si neako nespominam, ze by redakcia ociernovala Vas alebo Vas server, cudne co?/ .... slusnost pan Luteran, slusnost...

causmiley
jazer31 , June 28 2012 17:12:01
alfasex uz samou podstatou tvojho nicku si dolezitejsi ako sexualny ALF...
Luteran , June 28 2012 23:24:13
Pane Alfa, dnes som bol na služobnej ceste mimo internetu. Verím, že si nájdem v najbližšej dobe čas s Vami na peknú diskusiu, hoci ani neviem kto ste naozaj. To by ste sa mi museli najprv predstaviť. Myslím, v čom ste profesionál, čo ste v živote dokázali. To, že akýsi zelený alfasex manipuluje na Parabole diskusiu, prípadne sa hrá na to, že môže komusi zablokovať prístup je skôr na zábavu. Ten alfasex je ako taký bachar za totáča. Chránený systémom dokázal zákerne udrieť, škodiť, bonzovať. A keď sa mal zodpovedať za svoje zločiny, odvolával sa na to, že on len vykonával príkazy nadriadených. Ten zelený alfasex je pre mňa zatiaľ len figúrka, bábka, ktorá nemá ani potuchy o tom, čo trepe vo veci demokracie a totáča. My ale tu u nás poskytneme každému slobodného priestoru koľko len potrebuje, nech sa píše aj ako Alfasex, len nebude zelený. Viete, komu sme nadávali za totáča zelené mozgy ? Môžem Vám to vysvetliť. Dnes na viac nemám čas, ale teším sa na to ako si spoločne objasníme pojmy typu náš " súkromný server Parabola " a jeho cesta k totalite. Chlapče Alfík, len aby ste teraz neušli, lebo tu u nás nie ste na súkromnom serveri. Ten náš je demokratický a teda prístupný pre všetkých. Takže, teším sa na diskusiu.
Luteran , June 29 2012 07:11:31
No tak, po tej včerajšej celoslovenskej túre nie som ešte úplne fit, ale privstal som si, aby som pánovi Alfovi detailnejšie rozobral jeho predstavy o demokracii. Píše. Ja som Alfasamec a nedovolím len tak hocikomu pristupovať k môjmu teritóriu rozumej Parabole. Ak sa mi nepodriadiš, prekolem Ťa rohami. Keď sa k jeho Parabole teda teritóriu priblížite, zistíte, že žiadne rohy nemá, to si len na hlavu nasadil zelenú čapicu s rohami a teraz uteká preč čomu rozumej ako blokovanie prístupu z jeho pohľadu nebezpečných konkurentov oplodnenia samíc. Pravda, uteká s ním aj zopár kamarátov, ktorí majú na hlave čiapky tiež, tie nie sú zelené, sú už ale také šašovské neškodné. Pán Alfasex to bola drobná ukážka akejsi alegórie na Vaše tvrdenie o tom, ako Vy môžete komusi natrvalo zablokovať prístup. Vy našťastie ešte nemôžete NIČ. Vy ako NIKTO totiž zákon neporušujete. Zákon porušuje server PARABOLA a riešiť to budeme normálne demokraticky. Ak tomu nerozumiete normálnou rečou, aj na to Vám poskytnem alegorický príklad. Chcete ? Ešte k Vašej srandičke o tom, že žiadna osoba nebude diktovať súkromnému serveru Parabola, lebo totáč skončil v 1989. No totáč našťastie skočil, ale Vy začínate totáč nový. Viete ono sa nedá robiť demokracia len ráno, alebo o 15.00, len tak naoko a zbytok dňa klamať, podvádzať, kamuflovať, manipulovať povedzme ako taký SERVISNÝ POPLATOK. Ináč, počujte ALF, prečo ste sa u nás nezaregistrovali ako taký normálny mimozemšťan ? Prepáčte pán alfasex, tak teraz si zaslúžim trest. Dávam si citróna sám a dobrovoľne na pár hodín. Pekný deň všetkým.
alfasex , June 29 2012 10:40:03
Vazeny p.Luteran,

cudujem sa sam sebe, ano cudujem sa, ze sa vzdy necham zlakat a reagujem na podobne veci /ale dost uz sebalutovania sa, este tu niekto napise, chudacika alfiho polutujte, nie nemusite/. Takze odhliadnuc od toho ze ste ma pourazali tak ako sa len dalo /dufam ze este budete pokracovat/, asi ste vobec nedufali, ze by sa niekto, kto v podstate vykonava funkciu zeleneho ako dobrovolnu cinnost, ozve na Vasom /ak neberiem tie politicke blaboly/ vcelku zaujimavom serveri. No to si spominam, ze som si predplacal tlacenu verziu, a az na tie uvodniky to bol fajn casopis, tie uvodniky boli o ... vsak viete.

Pokial ide o server parabola.cz /a vyjadrujem svoj sukromny nazor, aby sa vedelo/. Mily pan Luteran, tak co idete riesit? ze ste schytali blokovanie pristupu do diskusie alebo vas subjektivny nazor prezentovany na parabole /a nielen tam/ ze uvedene sat webs maju co docinenia zo zavadzanim experimentalneho poplatku? ... Tak v pripade toho prveho, asi neporiesite nic, ide o sukromny web, a stazovat sa mozete na lamparni, pravidla platia rovnako pre Vas ako i pre mna, a nie ste ziadna vynimka, ako ani ja, a v pripade toho druheho, mily p.Luteran, obvinujete /v podstate konkurencnce servere/ ze manipuluju, klamu, ociernuju atd atd atd. Vazne? No to som prekvapeny, nakolko co to tak sledujem v diskusii ludia diskutuju, argumentuju, ociernuju sa navzajom, nadavaju na sluzbu Skylink, oznacuju uzivatela /napriklad mna/ za plateneho sluzbou Skylink atd atd atd. A? Kde je pan Luteran problem? Idete kritizovat PR clanky sluzby Skylink? viete co je to PR? ako funguje? no hold ja zato nemozem ze uz i satelitnatv.sk je pred vasim serverom, a ze tie PR clanky su normalnou formou komunikacie ... Inak je zaujimave ze si to parabola.cz schytava za sluzbu Skylink, to sa diskutujuci vyjadrovali ze parabola.cz je naklonena sluzbe UPC smiley

Ano problem je v tom, ze nemozete pisat svoje /napisem to slusne/ subjektivne pocity. Nuz, pre druhy krat, nepodsuvajte klamstva, a neociernujte konkurenciu...

A apropo, pan Luteran, kto je bez viny nech prvy hodi kamenom, poznate? ak nie dostudujte .. a svoj nazor o demokracii, CHODTE, KONDIDUJTE, A DOKAZTE ... zatial je to mlatenie slamou

nech sa dari, ahojsmiley

ps: aby bolo jasno, nie som plateny ani sluzbou Skylink ani sluzbou UPC, i cez to vsetko mam radsej ludi od UPC /a tymto ich zdravim, vidime sa vecer/
Citron , June 29 2012 20:44:49
a ja sa čudujem vám obidvom, dospelí ľudia a takto zbytočne plytvajú v dnešných ťažkých časoch tak vzácnou energiou...čo keby ste skúsili venovať sa čisto iba satelitnej problematike a nechali tieto "kecy" vyššie napísané tým, čo sa tým živia...politikom :-))

p.s.: je to môj osobný, súkromný názor

Bye!
Luteran , June 29 2012 21:46:26
Dnes som si už jeden citrón pridelil a teraz mi pán Citrón dal ďalší. Priznám sa, nemal som ani čas reagovať na pána Alfa. Je to dané aj tým, že sa nám kopia emaily ohľadom záujmu o spoluprácu v Združení Slovsat. Takže do práce a pekný večer všetkým.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,487
Najnovší člen: ny3useHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás