Home · Články · Fórum · Luterán Blog September 27 2020 16:29:57
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

AK KARTA VÝMENA, TAK ICE A NEVÁHAJTE !

SAT BOMB600 kč, či 24 EUR za novú kartu Výmena sa môže niekomu zdať ako "vydridužstvo".

Buďme realisti, v niektorých prípadoch je pre užívateľa karta Výmena ICE mimoriadne výhodná a ak si ju nekúpi, v podstate sa okráda.

Týka sa to všetkých, ktorí si kupujú platené programy, nehovoriac o majiteľoch HD prijímačov.

Ak si napríklad chcem zaplatiť balík MULTI na 2 mesiace za 23,60 eur a mám kartu zo série 0000285..., 03436... a 01976...., logicky si okamžite kúpim kartu Výmena.

Získam tým možnosť 19 dní sledovať všetky platené programy vrátane HD a po preregistrácii získam bonus 24 eur, napríklad na 2 mesiace MULTi.

Vlastník prijímača HD má navyše na tejto karte v základe aj ČT HD, NOVA HD, PRIMA HD, MARKÍZA HD čo asi tiež nebude na "zahodenie"

Pri karte Výmena však ešte pozor na jej označenie. Kupujte ICE t.j. Irdeto/Cryptoworks.

S touto kartou si poradí väčšina prijímačov.

A ešte nezabudnite, ideálny je plynulý prechod z reklamného režimu 19 dní na trvalý preregistráciou zo starej na novú kartu.

.
Luteran , February 16 2012 20:06:45 10 Komentáre · 4462 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Citron , February 16 2012 22:50:04
ak mám kartu zo série 0000285...logicky si okamžite nekúpim kartu Výmena...smiley
Luteran , February 16 2012 23:24:51
Citron, to viete, bežní ľudia o nejakých "blockeroch" a iných "ochranných prostriedkoch" nemajú ani potuchy, čo je nakoniec v poriadku, pretože inak by to prevádzkovateľ mohol rovno zabaliť.
jopo166 , February 17 2012 01:01:55
funkcia blokerou nieje 100 percentne a aj tak sa to zakoduje len po dlhšom čase
Citron , February 17 2012 20:04:50
zakóduje sa vtedy, ak zmenia kĺúč...lebo bloker mi nový kľúč nepustí...tak musím dať kartu bez blokeru aby si natiahla kľúč a potom...:-)) zas pozerám pokiaľ zas nezmenia kľúč...a tak stále dookola až do konca cwsmiley
Luteran , February 17 2012 22:20:33
Citron, no tak vidíte a potom sa môžem čudovať " nešťastníkom ", ktorí tak túžia po tej Vašej "večnej" karte, viď posledný článok.
Citron , February 18 2012 12:14:07
...čítal som to pät krát...ale nejak som Vašu odpoveď nepochopil...sorrysmiley

...a aby som to trošku uviedol na pravú mieru...
takáto karta sa dala kúpiť úplne legálne v obchodoch zo satelitnou technikou za cca 4700 sk...takže takáto karta nebola zadarmo, ale bola veľmi...veľmi preplatená...
keď bol problém s registráciou na českého občana, lebo nie každý mal v čechách nejakú rodinu, či známosti, tak niektoré satelitné obchody túto kartu predávali "už" akože zaregistrovanú na českého občana bez českého občana...každý, kto sa tomu venuje vie o čom píšem...
samozrejme tento problém vznikol tzv. politicky, proste ludia niečo chceli, politika, poprípade legislatíva im v tom zabránila a tak si našli vo vzájomnej spolupráci iné cesty...a aj to je čiastočne "trh"
a ešte na takáto karty, to nieje nárok, alebo samozrejmosť, ale výsada za odmenu, že človek niečo vie,že strávil hodiny a hodiny po nociach na sieti štúdiom, pokusmi...
...a samozrejme, tiež sa treba na túto problematiku pozrieť optikou prevádzkovateĺa služby, keď už každý všetko má a peniažky sa až tak nesypú, tak čo urobím?, zmením podmienky, trošku skomplikujem trh, aj takým spôcobom, že vypustím časť kódu, aby som mal argument prečo to zmeniť a prečo musia moji minulí a terajší zákazníci zas niečo platiť...uf!
dodatok: čo sa nehodí šktrnitesmiley
Citron , February 18 2012 12:19:34
...a tak to vyzerá, že posledný odstavec platí...ako som niekde zachytil, tak že už všetky karty cw sú dá sa povedať "priateľské" k svojim majiteĺom, ktorí vedia čo a oko...takže koniec a zmena je istá ako olovená rúrasmiley
Luteran , February 18 2012 12:41:27
Citron, ja Vám rozumiem, tá karta je Vaša, legálne, riadne ste si ju kúpili a môžete si s ňou robiť čo len chcete. Veta " Citron, no tak vidíte a potom sa môžem čudovať " nešťastníkom ", ktorí tak túžia po tej Vašej "večnej" karte, viď posledný článok" je nadnesene formulovaná, Vy ju ale vnímate osobne. To je v poriadku. V podstate objasňujete tým, ktorí Vás poznajú, že Citron je človek, ktorý má jednu vlastnú kartu a nie je to žiadny " trhovník s večnými kartami " . Ja Vás osobne nepoznám, ale myslím si, že asi to ste chceli povedať vo svojom poslednom príspevku. Ak sa mýlim, opravte ma.
Citron , February 18 2012 22:00:14
...ach jaj...tak toto, čo Vás napadlo, mňa nenapadlo...iba to som chcel nejak dať najavo, že kartu, ktorá mi funguje aj s prijímačom, ktorý mi funguje a programy na tej karte, ktoré mi fungujú nemám vôbec žiadny dôvod meniť pokiaľ to funguje. Načo? Aj ke´d sa to vezne dookola tých cca 20 ich/našich programov mne a aj asi cca 95% majiteľov kariet stačí...a oni to vedia a strašne ich to škrie...tak preto tie ťahy sa dejú, čo sa dejú...akcie, výmeny...ponuky a aj únik informácií...bežný človek o tom ani nevie, iba číta, kde sa čo píše a vzdychne,že zas platiť...a ja predpokladám, že na konci života cw, keď to vypnú, tak aby neprišli o zákazníkov, lebo konkurencia na to striehne, ako to dopadne, tak ponúknu akcie, čo možno budeme valiť oči...ale samozrejme môžem sa mýliť a preto, načo meniť, ke%d niečo funguje!
a k tým podomovým meničom...takých nemám rád, kazia exkluzivitu...niektoré veci fakt nemôžu byť pre všetkých, lebo by to potom nefungovalo...najnovší príklad:warez, ACTA a cirkus okolo toho...prestalo sa to držať pod pokrievkou a takto to dopadlo...Bye! posledné vyjadrenie k tejto témesmiley
Luteran , February 18 2012 22:25:55
Citron, OK. Aspoň vidíte, ako sa možno zamotať v jednoduchej téme, akou je výmena karty. Mimochodom , majiteľom kariet CS Link s HD prijímačmi dávam do pozornosti možnosť výmeny karty za Skylink ICE. Chlapci z M7 to akosi nezdôrazili, ale po výmene funguje 19 dní všetko platené aj HD a potom 2 mesiace to isté, takže je to celkom zaujímavé.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 3,300
Neaktivovani členovia: 0
Najnovší člen: y2yj44hd
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás