Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 19 2024 07:32:53
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

AMPER 2012 BRNO 20- 23.3. 2012

Žijeme v EUVeľtrh AMPER slávi jubileum

Prípravy jubilejného 20. ročníku medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizácie a komunikácie AMPER 2012 sú v plnom prúde. Tradičný sviatok všetkých odborníkov a fanúšikov z oboru elektrotechniky, elektroniky, automatizácie a moderných komunikačných technológií sa bude konať v termíne od 20. do 23. 3. 2012 na VÝSTAVISKU BRNO.

V roku 2011 sa AMPER presídlil z Prahy do Brna. Spojením jedného z najvýznamnejších a najlepšie fungujúcich výstavísk v strednej Európe a najväčšieho elektrotechnického veľtrhu v ČR i na Slovensku, získalo výstavníctvo v tomto oboru úplne nový rozmer. Brnenské výstavisko ponúka vystavovateľom najmodernejšie haly o celkovej čistej výstavnej ploche až 130.000m² a kvalitu služieb na svetovej úrovni.

Ohliadnutie za uplynulým ročníkom veľtrhu

Veľtrhu AMPER 2011 sa v úplne zaplnených halách P, F a G1 zúčastnilo 580 spoločností z 24 krajín sveta. Veľtrh navštívilo celkom 42 300 odborníkov. Po celé štyri dni vystavovatelia predstavovali svoje novinky, uzatvárali obchody a v rámci 27 odborných konferencií a seminárov, ktoré navštívilo 1.230 registrovaných účastníkov, sa diskutovalo na aktuálne odborové témy. Spoločne s veľtrhom AMPER sa konal tiež veľtrh OPTONIKA - 2. veľtrh optické a fotonické techniky.

Prípravy 20. ročníku v plnom prúde!

Kladné hodnotenie vystavovateľov i návštevníkov veľtrhu AMPER 2011 predurčuje jeho ďalší rozvoj. V súčasnej době svoje miesto na veťtrhu AMPER 2012 potvrdilo viac než 550 významných spoločností z tradičných i nových nomenklatúrnych odborov. Na veľtrhu AMPER sa bude znovu prezentovať globálne elektrotechnický koncern SIEMENS, líder v oblasti istenia elektrických obvodov a zariadení nízkeho napätia - spoločnosť OEZ, oblasť priemyselnej automatizácie bude zastúpená spoločnosťou TURCK, PHOENIX CONTACT, Blumenbecker alebo AUTOCONT CONTROL SYSTEMS. Novinky svojich divízií predstaví aj svetová špička v technológiách pre automatizáciu a energetiku - spoločnosť ABB. Prezentovať sa bude tiež spoločnosť LAPP KABEL, KOPOS KOLÍN, JABLOTRON ALARMS, ENIKA.CZ, ELEMAN, DYGER, Fischer elektronik súciastok distribútor, GHV Trading, BALLUFF, Abbás, Bosch Rexroth, Kočí-Valášek, ELCOM, ELPRO-ENERGO, HARTING, OFFICIAL ELECTRONIC, SICK, Delta Energy Systems, Synflex Elektro a mnoho ďalších významných firiem. Účasť na veľtrhu potvrdila i celosvetová firma s globálnym pôsobením zaoberajúca sa vývojom, výrobou a distribúciou elektrotechnických prístrojov a komponentov – spoločnosť NOARK Electric Europe, ktorá začiatkom októbra 2011 oficiálne vstúpila na český a slovenský trh.

Pre jubilejného 20. ročník sú pripravené moderné haly P (15 000 m²), F (7 300 m²), G1 (5 000m²) a naviac rozšírenia o prestížnu halu V (12 000 m²). V spolupráci s našimi odbornými partnermi pripravujeme opäť sériu konferencií, seminárov, školení v konferenčných sálach vstupnej haly P, Business centra a v priestoroch hotela Holiday Inn. Špeciálna pozornosť bude opäť venovaná e-mobilite. Návštevníci si budú môcť elektromobily prezrieť a využiť testovacích jázd.

ZÚČASTNITE SA ZAUJÍMAVÝCH KONFERENCIÍ A SEMINÁROV

Návštevníci nielen z radov odbornej verejnosti sa majú možnosť priamo na výstavisku zúčastniť mnohých zaujímavých konferencií a seminárov:
20. 3. 2012 seminár "Nové normy pre uzemňovanie a návrh el. inštalácií "
Konferencia "Perspektívy elektromobility"
Konferencia "Perspektívy automatizácie"

21. 3. 2012 seminár "Elektronické súčiastky a aplikácie @ AMPER 2012"
seminár "Ochrana pred bleskom po zmenách STN EN 62305"
Konferencia "Inteligentné budovy 2012"
Konferencia "Poplachové systémy - projektovanie a integrácia v prostredí stavieb"

22. 3. 2012 seminár "Cesta svetla"
seminár "DPS a všetko okolo nich @ AMPER 2012"
seminár "Požiarna bezpečnosť káblových trás v zmysle vyhl. MV 268/2011 Zb. a
nadväzujúcich predpisov a noriem - praktické použitie pri projektovaní a realizácii stavieb "
Konferencia "Energia pre budúcnosť VI - Progresívne riešenie energetickej hospodárnosti prevádzky domácností"

23. 3. 2012 seminár "Spoľahlivosť v elektrotechnike 2012" a ďalšie.

Špeciálna pozornosť bude opäť venovaná e-mobilite, kde okrem konferencie prebehne priamo na veľtrhu výstava e-mobilov a návštevníci budú môcť využiť testovacích jázd. Viac informácií o sprievodných akciách bude v priebehu príprav veľtrhu aktualizované na www.amper.cz.

NOVINKA - AMPER CAREER DAY

Nielen prezentácie noviniek a nadviazanie nových obchodných kontraktov, ale aj možnosť spoznať a osloviť mladých talentovaných ľudí z odboru a nájsť vhodné potenciálnych zamestnancov - aj to je nanovo súčasťou veľtrhu AMPER 2012, ktorú môžu vystavovatelia veľtrhu využiť.

Toto stretnutie zástupcov firiem, odborných škôl a študentov - AMPER CAREER DAY - sa uskutoční v piatok 23. 3. 2012 priamo na veľtrhu AMPER. Ponúka jedinečnú príležitosť pre nadviazanie komunikácie s potenciálnymi budúcimi zamestnancami vzdelanými v danom odbore a priestor pre priamu konfrontáciu s požiadavkami a názormi uchádzačov z odboru elektrotechniky, elektroniky, automatizácie a komunikácie.

Možnosť prihlásiť sa na veľtrh AMPER 2012 stále trvá

Všetci záujemcovia o účasť na veľtrhu AMPER 2012 sa stále môžu prihlásiť. Viac informácií nájdete na www.amper.cz alebo kontaktujte tím veľtrhu AMPER (amper@terinvest.com, tel: +420 221 992 400).
Luteran , February 01 2012 08:08:18 0 Komentáre · 3591 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,481
Najnovší člen: sa3syaHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás