Home · Články · Fórum · Luterán Blog April 19 2024 06:51:54
Reklama
Tu je priestor pre Vašu reklamu.

BUĎTE SLUŠNÍ AJ NA PARABOLE!

Žijeme v EUSom vyznavačom slobody prejavu. V živote som sa snažil urobiť čo najviac pre jej naplnenie. A budem doslova bojovať za každého, komu je upreté právo slobodne vyjadriť svoj názor.Nakoniec 20 rokov existencie Solid Europe, z toho 18 rokov v printovej podobe hovorí samo za seba. Kto ale šíri klamstvo a osočuje, ten musí rátať s tým, že to neostane bez odozvy. Stalo sa. Na webe Parabola ktosi pod nickom "kmotrik" hrubo osočil mňa i firmu. Zareagoval som primerane, slušne. Redakciu som verejne požiadal o odhalenie identity dotyčného. Žiaľ, mnohým ďalším diskutujúcim na Parabole zrejme chýbajú elementárne základy slušnosti. Podal som trestné oznámenie a pre istotu som túto skutočnosť publikoval v diskusii, kde sa dopustil trestného činu "kmotrik". Redakcia Parabola túto informáciu vymazala. OK.
Luteran , April 03 2011 10:46:12 2 Komentáre · 4096 Prečítané · Vytlačiť

Komentáre

satfanusssik , April 03 2011 16:44:56
Trestnými oznámeniami a neustálymi narážkami na všetkých okolo (zrejme v domnení, že na sat techniku má monopol), bol známy "čert" VladoFogo z Považskej Bystrice. Zrejme ďalší nový nick a jeho skrytá identita, aby sa pripomenul. Nie každý má guráž na to (ako pán Ing. Luterán), aby pri svojich príspevkoch zverejnil svoje celé meno a priezvisko. Skrývať sa za nicky a osočovať je v dnešej "modernej demokratickej" dobe módou.
Luteran , April 04 2011 20:26:00
Satfanussik, Vašu domnienku môže potvrdiť, alebo vyvrátiť až vyšetrenie prípadu políciou. Buďme trpezliví, nech sa odhalí pravda a nech " kmotrik " objasní, kto a čo ho viedlo k špinavostiam, ktoré si dovolil.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem a zaregistrujte sa. Trvá to menej ako 20s

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového kliknite práve sem.
Kto je Online
Hostí Online: 1
Žiadny člen nie je Online

Registrovaní členovia: 17,481
Najnovší člen: sa3syaHiz
Partnerské weby


Chcete sa stať partnerom?
Kontaktujte nás